...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Empty
MesajKonu: Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden   Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 8:11 pm

yaşlanmışsın görmeyeliYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
şişmanlamışsınYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul evlendin mi kaç kere?
senden sonrası olmadıYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul olmadı yokYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
özledim yaniYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul aşk budur yan yolu yok (yoook).

bir tek sen eksiksinYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
işimYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul gücümYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul her şeyim tamam.
bir evYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul bir yuvaYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul iki de çocuğaYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
yok ben sensiz karışamam.

his hala aynı daYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul yol hala ayrı mı?
güç hala onda mı? aklın mı yoksa aşkın mı?
bir ihtimal kabuğundan kaçıp göçersinYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
beklerim ordaYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul aşksa bekleyiş seversin (seversin).

bir tek sen eksiksinYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
işimYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul gücümYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul her şeyim tamam.
bir evYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul bir yuvaYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul iki de çocuğaYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul
yok ben sensiz karışamam.

(yooooookYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul yooooooook)

his hala aynı daYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul yol hala ayrı mı?
güç hala onda mıYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul aklın mı yoksa aşkın mı?

aşk budurYalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden Virgul yan yolu yok..
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaLın / ßi Tek Sen Eksiksin
» BİR TEK SEN EKSİKSİN - YALIN
» SONSUZ OL -YALIN
» SEVİYORUM - YALIN
» Kİ SEN - YALIN