...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

sana yazdım...

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

sana yazdım... Empty
MesajKonu: sana yazdım...   sana yazdım... Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:29 pm

sana yazdım...

" Yalnızca yazdım... Hesabıma düşen bir kara kaderisana yazdım... Virgul alnımın tam ortasından çekerken usulcasana yazdım... Virgul kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladımsana yazdım... Virgul en vazgeçilmezinde tuttumsana yazdım... Virgul en köründen tutuldumsana yazdım... Virgul ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım."

Yokluğun bir bıçak sırtısana yazdım... Virgul sana boyanarak aydınlandım.
....
Ağrıyor elim şimdisana yazdım... Virgul gözümün yolunda karabasanlar varsana yazdım... Virgul avucumda sıkışan yazım var. Gel ve sil yeniden gölgelerinisana yazdım... Virgul gel ve üçüncü gününden başla sana yazılanlara.

Kimsem olmadı benimsana yazdım... Virgul kimse sen olmadı hiçsana yazdım... Virgul
Kimse ellerim değildisana yazdım... Virgul kimse gözüm kalmadı kanlı kınında. Kimse bilmedisana yazdım... Virgul kimse sana yazdım olmadısana yazdım... Virgul kimse sen demedisana yazdım... Virgul kimse uyutmadı yüreğinin yastığınsasana yazdım... Virgul kimse biz demedisana yazdım... Virgul kimse vazgeçersen kendinden ben olamamki demedi... Kimse ben değildi senin kadar.
Sana yazdım iştesana yazdım... Virgul gözümün kimyasında duran nefesisana yazdım... Virgul kanatlarına vurgun yemiş sevdalar akıtan sana anlattımsana yazdım... Virgul
Sana adandım... Sen’esana yazdım... Virgul ben’esana yazdım... Virgul biz’e...
Sıfıra bölünce benisana yazdım... Virgul sana eşitleniyordumsana yazdım... Virgul birle çarpınca ellerimi seni anlatıyordumsana yazdım... Virgul ikiye toplayınca gözümü seni görüyordumsana yazdım... Virgul üçten çıkarınca yüreğimi; sensiz hiç kalıyordum...
Kentler buluyordum hepsana yazdım... Virgul sen olunca aşkın sonsuza akacağını biliyordum. Kimbilirsana yazdım... Virgul bilmediğim bir şarkıyı söylerken seninlesana yazdım... Virgul dudaklarının ses tonunu ezberliyordum sensiz kalınca senin gibi okumak için bir daha... Benim için martı kanadıydı ellerinsana yazdım... Virgul dokunduğum her an denizden esen rüzgarları hatırlatan. Gözlerindisana yazdım... Virgul gözlerime baktığında gözlerimin çocuk hayalini gördüğümsana yazdım... Virgul sendin öldükten sonra tanrının katına gülümseyerek beni götürecek olan meleksana yazdım... Virgul sendin sonsuza açılan kapının güzel bekçisi... Anlatılamayan kelimeydin hiçbir kitapta bulmayacağımı bildiğim halde hala aradığım. Sendin osana yazdım... Virgul senindi bana getirdiğin akında denizin gözlerini hissettiğimsana yazdım... Virgul
Gözlerindi.
....
Sana yazdımsana yazdım... Virgul
sıcacık hayatlar kokuyor kelimelerim seni buldukça. Ki nereye baksamsana yazdım... Virgul kimi görsemsana yazdım... Virgul kimi duysam sensin... Sen kalıyorsun gözlerimin en yüksek dağında... Ve sana yürüyüp dokunuyorum göğün yıldızlarınasana yazdım... Virgul umut veren ağaçlarına yaslanıp bulutların ardından bakıyorum güneşe. Sana uzandığım toprağa her yüzümü sürdüğümdesana yazdım... Virgul papatyalar kokuyor tenim...
Senden önceydi suflörsüz bir sahnede kör adam rolüm. Ve senden öncelere denk geldi intihar mektuplarım. Sorgusu bitmiyordu düşleriminsana yazdım... Virgul isyan çok sesli bir koro gibi sahnesinden vuruyordu yüreğimi. Senden önceydi sarmaşıklarla dolu umut yollarısana yazdım... Virgul seni bilmeden yürüdüğüm Ankara sokaklarıydı acıyı katık yaptığım sancılar... Her karartısana yazdım... Virgul senden önceydi ellerimde yaşayan.
....
Geldinsana yazdım... Virgul sana yazdım ben... Hasır altı düşlerimin kırmızı kalemle altı çizili kelimeleriydin. Sendin vurguna uğramış nefes alışlarımı kaybedensana yazdım... Virgul sesindi dilimin teğet geçtiği her umudu bana anlatan...
İzlerimden geçen her bakışsana yazdım... Virgul sana dönen gün gibi çevreledi karanlığımı ve seninle gitti plastik kokumsana yazdım... Virgul seninle kurudu kanayan yanım. Sendin her şeysana yazdım... Virgul sendin seninle gelen gözyaşı hediyem...
....
"Sana yazdımsana yazdım... Virgul düşünmedensana yazdım... Virgul gözlerimi kapatarak... Kelimeler seni anlattıkları için mutlular artıksana yazdım... Virgul bakışlarım da öyle.
Az önce fark ettim yüzümü yıkarken; aynaya bakan gözbebeklerimde uyuyorsun hala o eski sıcaklığınla... Uyanacaksın birazdansana yazdım... Virgul biliyorumsana yazdım... Virgul ve sarılacaksın yinesana yazdım... Virgul sesinden akacaksana yazdım... Virgul senden duyulacak her şey...
Senim artıksana yazdım... Virgul tenimsana yazdım... Virgul dilimsana yazdım... Virgul bütün bildiğim."

(alıntı)

sana yazdım...
1 sayfadaki 1 sayfası