...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Hazin bir ask hikayesi /gercek./

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Hazin bir ask hikayesi /gercek./ Empty
MesajKonu: Hazin bir ask hikayesi /gercek./   Hazin bir ask hikayesi /gercek./ Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 9:00 pm

Hazin bir ask hikayesi /gercek./ Zamanında bir oğlan bi kızla mesajlaşarak hasret giderirmiş.....Birgün o kız oğlanın en yakın arkadaşı ile birlikte olmaya başlamıştır..açıkcası kızın mazisi biraz lekeli imiş....o gönül senin bu gönül benim...ama biizm oğlanın bu ilişkiye biraz tepkisi warmış.çünkü o yakın arkadaşı o kızı sevdiği kızı unutmak için birlikte olmştur.Oğlanın zoruna gidende budur...SEvdiğinin canını yakmak için başkalarının canını yakıyormuş...
Ama kız bunun farkında bile değildir.günler birbirini kovarlarken oğlanın ykın arkadaşı kızdan ayrılmştır.ortada doğru düzgün sebep yokken...anlamışki sevdiği kızın canı yanmıyor..sevdiği kız oğlanınn yaptığıının aynısını yapıyormuş....Aradan bir yıl geçtikten sonra.Bizim oğlanla,kız bayağı bi samimi olmşlar....Ama bizim oğlanı o kıza çeken bi sebep warmış...Oğlan günlerdir o kafasını kurcalayan soruyu arıyormuşş...ama oğlan kendini bi bakıma suçlu hissediyormuşş.çünkü en yakın arkadaşı ile o kız kısa bi müddet olsada beraber imiş...ama gönül bu...engel olamıyor insan oğlu......Bir yandan "kardeşim"dediği kişi...kim bilir bi yandan da gelecekte gerçekten "AŞKIM" diyeceği birisi olabliridi.ama istemeden de olsa arada engeller wardır.....ARKADAŞLIK..oğlan onla olsa arkadaşınını yüzüne nasıl bakabilirdi ki ?Her ne kadar o yakın arkadaşı onunla alay edici bi birliktelik yaşasada...Oğlanın kafası karışmıştır.Her zman aklı ile kalbi aynı anda adım atan o iki unsur.sanki birbilerine küsmüşlerdir....Bi yndan aklı"Yapma!O senin yakın arkadaşın"...Bi yandan " Git! Haykır Seviyorum De......GEçmişi göm bi kenara.....Kalbinin Sesini Dinle"...Bu iki söz oğlanın aklını günden güne karıştırır.......Oğlan günden güne eriyor,harap-bitap oluyor.......Önünde uzun bi yol war.we ucunda 2 seçenek biri beyni diğeri ise KALBİ.....
Oğlan kalbini dinlemiş....Herşeyi bi kenara gömerek..........Ve gün gelir arkadaşı öğrenir bu Yasak Aşkı.......Konuşmaya gider bizim oğlan.ama aklında arkadaşına diyecek bişey yoktur...Ne diyebilirki zatenn?!.......Oğlanla arkadaşı uzun uzun konuşur..oğlan sonunda bu yasak ilişkiye bi son vermek için kıza "Git!Benim için Git!"Kız buna inanamaz.....çünkü ona sevgisini haykıran adama ne oldu ?peki ya o güzel sözler?....oğlan 1 ay bi süre dayanır.ve şunu anlar....Sevgisiz Olmuyo....Onsuz olmuyo....Derken bu konu oğlanın o kadar kafasını karıştırıki sonunda en iyisi ben aradan çekiliyim der.......Ve Dar ağacına çıkar.......çıktıktan snra "ALLAH'ım beni affet"der...oğlanın son sözleri bu olur....ertesi günü arkadaşı pişmanlık duyar ve onu ziyarete gider....Gider ki ne görsün...En yakın Arkadaşı,Kardeşi ölmüştür.....Ypacak bişey yoktur.....Oğlan gitmeden önce şöyle bi mektup bırakmıştır arkasından...."Sevgili Kardeşim,Şu yalan dolu fani hayatta şunu anladım...Sevgi gerçekten nankördür....En yakınları bile düşman eder...Ne olur Beni affet.......İStemesi zor ama Sevdiiğime İyi bak!"der........

;İlk başları biraz sıkıcı geldi ama sonrası uçuruyo insanı.....Son söz çok güzel........ Sevgi nankördür......
https://paylasimmekani.1forum.biz
KiTTy
Üye
KiTTy

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Hazin bir ask hikayesi /gercek./   Hazin bir ask hikayesi /gercek./ Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:57 pm

Paylaşım için teşekkürler mujjk:
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

MesajKonu: Geri: Hazin bir ask hikayesi /gercek./   Hazin bir ask hikayesi /gercek./ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 3:21 pm

Tşkkrler gül:
https://paylasimmekani.1forum.biz

Hazin bir ask hikayesi /gercek./
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hazin bir ask hikayesi /gercek./
» İntihar etmeden önce yazıLan gerçek bir aşk hikayesi
» 7 gerçek
» Karadut un Hikayesi
» Kısa bir aşk hikayesi ...