...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Pitbull'lu Tecavüz

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Pitbull'lu Tecavüz Empty
MesajKonu: Pitbull'lu Tecavüz   Pitbull'lu Tecavüz Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 3:34 pm

Pitbull'lu Tecavüz

Bursa'da 3 Çocuk Annesi Bir Kadın Kendisini İş Bulma Vaadiyle Torna Atölyesine Götüren İki Kişinin, Pitbull Cinsi İki Köpekle Korkutarak Tecavüz Ettiğini İleri Sürdü.

Bursa’da 3 çocuk annesi bir kadın kendisini iş bulma vaadiyle torna atölyesine götüren iki kişinin, pitbull cinsi iki köpekle korkutarak tecavüz ettiğini ileri sürdü.
Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Artvin’de yaşayan ve çocuklarını ziyaret etmek için Bursa’ya gelen F.A.’yı (53), iş bulma vaadiyle kandırarak getirdikleri torna atölyesinde, pitbull cinsi köpekle korkutup tecavüz ettiği öne sürülen M.E.G. (29) ile İ.K.’yı (24) gözaltına aldı. Cep telefonunu arayan tanımadığı bir kişinin kendisine iş arayıp aramadığını sorduğunu söyleyen F.A. şöyle dedi: “Çocuklarımın yanında uzun süre kalacağım için temizlik işi yapabileceğimi söyledim. O kişi de kabul etti. Metro istasyonunda buluştuk. Beni daha sonra isminin M.E.G. olduğunu öğrendiğim kişinin atölyesine getirdiler. Burada pitbull cinsi iki köpeği üzerime salıp tuttular. Karşı gelirsem beni köpeklere parçalatacaklarını söyleyerek tecavüz ettiler.” Suçlamayı kabul etmeyen şüphelilerden İ.K., “Onun hayat kadını olduğunu duyduk. Telefon ile aradım. 40 TL karşılığında ilişkiye girmeyi teklif ettik. Kabul etti. Arkadaşımın dükkânında 20 TL ben, 20 TL’de M.E.G. vererek ilişkiye girdik. Sonra bizden şikâyetçi oldu” diye konuştu. Mahkemeye çıkarılan iki şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
https://paylasimmekani.1forum.biz

Pitbull'lu Tecavüz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pitbull'a 400'den Fazla Tecavüz Etti !
» Elektrik Süpürgesine Tecavüz
» Yeni Nesil Tecavüz
» Cami Tuvalatinde Tecavüz İddası
» Üniversiteli Kıza Ormanda Tecavüz !