...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Acı kavunla sinüzit tedavisi kör edebilir

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Acı kavunla sinüzit tedavisi kör edebilir Empty
MesajKonu: Acı kavunla sinüzit tedavisi kör edebilir   Acı kavunla sinüzit tedavisi kör edebilir Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 4:41 pm

Acı kavunla sinüzit tedavisi kör edebilir 856120081018075716544

"Sinüzitin olduğu bölgeye yakın görme sinirleri var. Acı kavun hem bu sinirlere hem de beyne zarar verebiliyor."

Sinüzit hastalığı nedeniyle burnuna acı kavun (yaban hıyarı) suyu damlatan Hülya Bostan (43) fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
Acı kavunun bir tanesinin suyunu sıkarak burnuna damlattığını kaydeden Bostan "Acı kavunun suyunu burnuma damlattım. Burnumdan hep iltihap aktı. Rahatladım ama fenalaştım.'' dedi. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Cevdet İzmirli acı kavunun insanların görme yeteneğini kaybetmesine yol açabildiğini söyledi. Sinüzit hastası 2 vatandaşın da acı kavun kullanması sonucu hastanede tedavi gördüklerini belirten İzmirli şu uyarılarda bulundu: "Sinüzitin olduğu bölgeye yakın görme sinirleri var. Acı kavun hem bu sinirlere hem de beyne zarar verebiliyor. Beyin sıvısının akmasına ve menenjit hastalığına neden olabiliyor."
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çapraşık Dişlerin Nedenleri Ve Tedavisi
» Kanser tedavisi parmak izini yok ediyor
» Kulak-Burun-Boğaz // Sinüs ve Sinüzüt Tedavisi