...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kızgın Msn Nickleri

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Kızgın Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Kızgın Msn Nickleri   Kızgın Msn Nickleri Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:34 pm

Kızgın Msn Nickleri

ßana buLaşma kaLbini kıRaRım.. üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım.. bu sefqi saNa çoq qeLdi.. bNdN bÖyLé Uzaq oLaLm

Al hançeri vur hadi sırtıma..Namerdim dönüp de bakarsam ardıma,acıma nasılsa kahpelik son moda

Bitti mi söyliyceklerin, yıllarca biriktirdiklerin, buruşuk kağıtlar gibisin, sen ve gereksiz cümlelerin!!

Sevdim seni sanma kalbim yetimdir…Ölsemde yalvarmam aşkım asaletimdir..

Birkaç boş kovan, üç beş silik satır, kurumaya yüz tutmuş gözyaşları senden bana son kalan..

Uçurumdan düşerken bile tutunacak dalım olsan yine sana muhtaç olmam ölürüm daha iyi

Sen hayatı bana zehir ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…

-ayrılamam can gibisin ayrılamam herşeyimsin terkediyorsan bilmelisin sen bu kalbin BİRTANESİ sin

-hatayı sevmekle yaptıysam bileyim sonu ne olursa olsun vezgeçeyim.
-hesabım yalancı yıllarlaa

-GéCéLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim

-o artık buz kalpli ne yaptıysam erimedi o sımsıcak yüreği nerede şimdsi??

-yapamaz yaşayamaz bu kalbim sensiz herşeyim dur gitme saplayıp gözlerini gönlüme bir ömür beni mahkum etme

-yalanına yenik düştüm birkere çare bulamadım yaşlı gözlerime.

-yaktı sevgi denen duygularımı acımadan vurdu öldürdü beni

-yıktı birer birer umutlarımı dünyamı kararttı kör etti beni

-birdaha kimseye kanmayacağım yalan sevgilerle yanmayacağım gerçek bi sevgili bulana kadar kalbimi kimseye açmayacağımm

-gidene dur diyemem giden gider zaten sevene sevme demem seven sever zaten

-dağlar önümde eğilirken kayalara yalvarmam.
https://paylasimmekani.1forum.biz
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

MesajKonu: Geri: Kızgın Msn Nickleri   Kızgın Msn Nickleri Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:37 pm

Sigara gibidir AŞK,Her nefeste içine çekmek ve semaya duman duman üflemek gibidirErken bittiğinde ise tadına doyulamamanın verdiği Mutsuzluktur AŞK

TOPRAK OLSAN ÖLÜRÜMATES OLSAN YANARIM YALAN OLSAN KANARIMBİR BİLSEN…

Biz sevdiğimizi gün olur başımıza taç yaparızBiz sevdiğimizi gün olur bağrımıza taş diye basarız

ѕєη şιм∂ι кαяα вιя кυşкυѕυη! кαℓαвαℓıк şєняιη уιтιкℓєяιη∂є вємвєуαz єℓℓєяιηι∂є ѕιуαнα вσуυуσяυм öуℓє¢є кαℓıуσяѕυη кєη∂ι ¢єнєηηємιη∂є!!

gönlüm bir sevdanın peşine düşmüş aklı yok fikri yok deli misaliSaçlarım çileden ağarı vermiş mutluluk güneşim kararı vermiş bir varmış bir yokmus oldum sonunda

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm

Bu şehrin mağrur akşamında aniden fikrime düştün yüreğim sende kalmıştı Yarın yüreğimide Alıp Gelirmisin bana aşkımmmm?

Gittikçe Azalıyor hayatNeyi Erken yaşadıysam Hep ona geç KALIYORUM

Ben aklı gel git olanlardanımne kadar sewmedm deselerde ben o dienlern eski AŞKLARIIM ben gün glr herkesn aklında sabahlarım!!!!!!!!!!!!!

вη нуαтıм∂α ρℓαтσηк αşкℓαяα уєя ωєяммкαяşıℓıqı укѕα кяѕıм∂αкι ιηѕαηα∂α ∂єqєя ωєямм!!

Özlemeyi sayende çok iyi bilsem de artık çok geç ne ben dön diyebilirim sana ne de sen dönebilirsin geriye

ben aşkı unuttum aylar önce kirlenen kalbimi yıkadım az önce
yalnızlık acı vermez oldu gelecek benim için seferber oldu
ben aglamazdım senden önce sen hep üzerdin zoru görünce
ben nefessiz kaldım sen gidince,sen kalpsiz kaldınBENSİZ GİDİNCE
https://paylasimmekani.1forum.biz
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Kızgın Msn Nickleri   Kızgın Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:24 pm

paylaşım için teşekkürler alkış:

Kızgın Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper msn nickleri , yeni msn nickleri , msn nickleri , şekilli msn nickleri
» Nefret nickleri , msn nickleri , yalancı msn nickleri , kahraman nickler
» Serseri msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel msn nickleri
» Özlem nickleri , msn nickleri , etkileyici msn nickleri
» Kız nickleri , msn nickleri , güzel nickleri , msn nickler