...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

BEN SENİ ÖZLEMİŞİM

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

BEN SENİ ÖZLEMİŞİM Empty
MesajKonu: BEN SENİ ÖZLEMİŞİM   BEN SENİ ÖZLEMİŞİM Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 7:22 am

BEN SENİ ÖZLEMİŞİM

Şiir tadındaydın sevgiliSu gibi yudum yudumHava gibi nefes nefesEkmek gibi dilim dilimBen seni özlemişim…Gözbebeklerinde yüzümüDudaklarında adımıHayalinde düşümüCanım deyip gülüşünüBen seni özlemişim…
Niçin dolar gözlerimNiçin bulurdum benHer şarkıda seniNiçin her hüzünlü şiirDerinden dağlarmış yüreğimiBen seni özlemişim…Yokluğunda üç gece Titrediğini elleriminDelice çarptığını Yaralı yüreğiminSaklasam bilmeyeceksinBilmelisin ki bir'sinHer an benimlesin Ben seni özlemişim…Nereden baksan ayrılıkNereden baksan yoksullukNereden baksan sensizlikÖlüm gibiymiş banaYaşayıp bilmeliymişimBen seni özlemişim…Uykusuz gecelerde kalmayıSenle sevdalara uyanmayıYangınlarda suya kanmayıYeniden sana sevdalanmayıBen seni özlemişim…Ayrılık nasıl olurduÖlüm gibi yokluğunSensiz gecelerde benimBir şey var farkında olduğumBen seni…Yanı başımda iken özlemişim...
https://paylasimmekani.1forum.biz
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

BEN SENİ ÖZLEMİŞİM Empty
MesajKonu: Geri: BEN SENİ ÖZLEMİŞİM   BEN SENİ ÖZLEMİŞİM Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 8:40 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

BEN SENİ ÖZLEMİŞİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seni saklayacağım inan.. Yazdıklarımda çizdiklerimde..Şarkılarımda.. Sözlerimde..sen kalacaksın!.. Kims bilmeyecek..Ve kimseler görmeyecek seni Yaşayacaksın Gözlerimde
» _ - Unuttum Seni -_
» Özledim seni...
» Seni Sevmistim....
» SENI SEVDIM