...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Deli Sevdamla Hatırla Beni

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Deli Sevdamla Hatırla Beni Empty
MesajKonu: Deli Sevdamla Hatırla Beni   Deli Sevdamla Hatırla Beni Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:10 pm

Seni hep gülen gözlerinle hatırlıyorum.Bakarken insanın ta derinlerine bakaniçindekini gören gözlerinle...Bensenin gözerinin delisiydim bir zaman.Başka hiç birşeye bakmahep bana bakhep beni gör isterdim.O zamanlarbunu sana söyleyemedim.Aramızda gizli kalan şeylerden biride buydu.Gözlerinin bu denli tutkunuyken sana bunu söylememiş olmamne kadar da tuhaf geliyor şimdi bana.Korkmuştum biliyor musun?Sana bu kadar bağlanmış olmamı bilmenden korkmuştum.Çünkü bensenden önce kime bağlandığımı hissettirmişsembeni öylece bırakıp gitti hepsi.Sende korkacaksın sandım.Yinede kaybettim seni...
Genellemelerden kaçınmalı insan.Duygularımısana olan bağlılığımı öğrendiğinde gideceksin diye düşürkensen bunu öğrenmemeye isyan edip gittin.Sen sana ne hissediyorsambunu hep kendime saklamama kızıp gittin.Ben şimdi yine yalnızyine umarsız...
Garip bir sızı var içimde sana dair.Bakbunca zaman geçti ama o sızı hiç geçmedi.geçmeyecek de...Seni suçladığım için duyulan bir sızı değil bu.Yüreğimdekileri sana bir türlü aktaramamaktan kaynaklanan pişmanlığın yarattığı sızı...Çok sonralarıyani sen gittikten epey sonra"Bir kez olsun beni ne kadar çok sevdiğini söyleseydikapısında köle olurdum" dediğini söylediler bana.Gerçekten bu kadar çok sevmişmiydin beni?Benim için herşeyi göze alabilir miydin?Ah aptal ben..Nasılda göremedim bunu...Nasılda bırakmadım kendimi sana ve aşka...
Bu saatten sonra hiç birşeyi değiştirmeyeceğini bilsemde söyleyeceğim.Hayatımda herşeydenherkesten çok seni sevdim ben.Hiç kimseye böyle kör kütükböyle deliböyle tutkulu aşık olmadım ben.Ne yapmadıysamne söylemediysemhepsi seni kaybetme korkusundan kaynaklanıyordu.Ben seni böyle severken sensırf aşığım diye terketseydin benidayanamazdım buna.Kaldıramazdı yorgun kalbim böyle bir ayrılığı.Şimdi en azından kendimi avutuyorum.Salakça bir avuntuda olsabuna sarılıyorum.Bazenbunca yıl sonra karşına çıksam ne yaparsın diye düşünüyorum.Sonra da bu düşünceyi hemen siliyorum beynimden.Hayatını alt üst etmeye hakkım yok.Kendim ettim kendim buldum işte...Duygular yaşanırkenhissedildiği an söylendiğinde değerlidir.Biliyorum ki şimdi seni çok sevdiğimdedudaklarımda hafif bir gülümseme olacakiçim sızlayacak "Treni çoktan kaçırdın" diyeceksin.bunca zaman sonraseni deli sevdiğimi bilmeni istemenin tek nedenibeni arada birde olsakızgınlıklada olsa hatırlaman.Ben seni gülen gözlerinle hatırlıyorum yaistiyorum ki;sen de deli sevdamla hatırla beni...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deli msn nickleri , deli nickler , msn avatarları
» Deli Deli Olma
» Hatirla
» Beni Hatırla
» Beni güzel hatırla!