...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Titrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Titrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma Empty
MesajKonu: Titrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma   Titrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:11 pm

Kan oturur bedenine
Titrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma göğsündeki asi salkımlara değince dudak
doyumsuz sevişmelerin yangınlı alevlerine sür kadın ellerini
bir vedanın sularıyla yıka aklanmaya muhtaç damarlarını
sızılı bir yokluğun destelerini kararken ben
bilme içimdeki kanayan sevda lavlarını
adımlara çarp yaşamın bomboş sokaklarını
çağır sesimin küskün dalgalarını
kanat özlemle dudaklarını

Ne zaman ruhumun çapraz koşularıyla yuvarlanırken ben sıkıntılı bir sessizlikteTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma sen yapışkan arzuların diyetini ödüyorsun gerçeğine. Ne kaybedilmiş kazanımlarTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ne aşkın gözlerine inen yorgun ağrılar hayata derin bir iç bakıştır gül yüreklim. Ben sızılı sevdaların gönlü kırık ozanıyımTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bedenimin dirençlerini sana sakladıkçaTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yürek terlerimi özleminin denizlerine akıtmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Her sancı kendine döner bir günTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bunu da nasılsa öğreneceğim.

Aniden kaybolan öz değerlerin fırtınalarıyla biriken her sancının bedelini beden öder. Ruhumuzun paslı gelgitlerine en umulmadık eller değince gül dalında fışkınlarla damarlarını aşka sarar. Bilinmez kayboluşların düşler tepesi hep yalnızdırTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma öfkemizi gece sararTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma gündüzlerin kalabalık gürültüleriyle yaşlı bir çınar yerinden oynar. Sular yürür özlemin köklerineTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yağmur daldan akar; gül yürekli bir kadın sevdanın kapısını inadına çalar.

Sular basmış bedeninin hurma kokulu gecelerine yürürken benTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bir bedevinin kollarında tiz çığlıklar atıyordun sen. Sevdamın kervanları geçti cennetindenTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ıslak saçlarını sular içmeye geldiğim nehirlerde tarıyordun. Gülüşlerinin ve tutkulu öpüşlerinin yansımalarını ezip geçtimTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma sen sesimin öfkeleriyle kendine yenilenmiş entarileri biçiyordun. Soğuktu gecelerinTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yorgundu bedenin ve dağılmıştı düşlerinTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yoksul bir sevgiyi gelir diye boşuna bekliyordun.

Ömrümüzün uçarı kanatlarıyla bulutlar aşarken yalnızlığın sırça duraklarında öfkelerin sofrasına otururuz. Özlem hüzünle karıştırılmış bir acılı çorbadırTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma en çok yapayalnızlığı kaşıklarken doyduğumuzu anlarız. Sular basan ovalarımızın ıslak toprağında bunun için sevda çürürTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bunun için unutulmuş bir menzilde yaşamak ağrısı kalbimizi tam onikiden vurur. Aşk deriz en derin sızılaraTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma sızladıkça sevdamızTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ellerimiz gün yanığıyla kavrulur.

Gün yanığı yüreğimin özlemi görmezliklerinde bir sancının ıslanmış kirpiğiyle aralardım öfkemin susturulamaz kapaklarını. Çiğit yeşili gözlerinden düşen damlalar sel olurdu. Başıboş bir adamın mekânı o an sevgililerle talan olurdu. Yanardı şiirler Temmuz’un son demindeTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma kırıktı bestelerTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma o an yaşamak haram olurdu. Sözcüklerimin kum fırtınasından gizlenmek için yüreğimi özleme gömerdimTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma gülüşlerin inadına gelip beni bulurdu.

Terli gövdemin savruk yalpalarıyla insanların kahkahalarına karıştımTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma sen perdeleri kapalı bir odada tutkunun nöbetlerine soyunurken. Dingin sarılışlara gözlerini yumarak okşardın hayalimiTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ellerin yanık hasretler kokardı. Bir müzik sesi dolardı odanaTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma danslara kalkan kadın endamın serin bir odada bir o yanaTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bir bu yana delice savrulurdu. YorulurdunTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma içimden anlık kaçışlarla kovulurdun ve gül kokunun zemherilerinde içten içe kavrulurdum.

En onulmaz bekleyişlerin kasığında düşleri izlerken yorgun bir sevdanın döşeğinde aşka uzanır bir adam. Kokulu mevsimler dökülür avuçlarından. Dışarıda aşk kitabına cümleler sığmazkenTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma dilde buruk bir bestedir hasret… Kemikte ağrıdır aşkTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma kat kat olmuş düğümlerce birbirine sarılıdır. Bir kadın bakar perdelerin arkasındanTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma umudun koynunda sabıkalıTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma aşkın ovalarında hasatlıTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma bir adamın yüreğinde kara sevdadır.

Suskularımızın yamalı güvertelerinden uzakları izlerken kırmızı bir şafağa dökülür gözlerimiz. Çeviririz gönül rotamızı yasak adalaraTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ruhumuzdaki bekleyiş gonklarına aldırmazTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma kanarız sözcükleri sevdayı anlatan şarkılarla. Alışkanlıklarımız sulara karışırTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yabanıl düşünüşlerle hep sol göğsümüz acır. Korsanlar basar uykularımızı bir günTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yaşamak ağrımızkenTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma sevmek sancımız olur. Tükeniriz o günTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma özlem yorumsuz bir şarkı gibi yüreğimizi vurur.

Gerili bir yay gibi birbirimizin yüreğine doğruluyken özlem okumuzTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma gecelerin bekleme odalarında suskularla artar korkumuz. Dokundurmadığımız bedenimizin karanlıklarına gizlenerek seslerini içe döner tutkumuz. Dinleniriz sabırlaTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma aynı cevaplarla teselli bulur ruhumuz. Yüzümüze gülücükler yağarTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma yaz yağmurlarında coşkuyla ıslanırız. SevdaTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma katran bir ağrıdırTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma her birikintiden birbirine uzayan bir aşkın göklere tırmanan en mucizevî dalıdır.

Tek yürekte onca ağrıyı taşırken benTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma süzülmüş sevgimle her gece aşkı geçiriyorum yaşamın imgeli gergeflerinden. Kimselerin sokulmaya cesaret edemediğiTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma seven yüreğimle yıldız aşırıyorum sıtmalı göklerden. Seninle yolculuk düşleri kuruyorTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma seninle kovalıyorum bizi bize getirecek günleri. Dudaklarımdaki alevi kimselere göstermiyorTitrek Parmaklarınla Sokul Gönül Yangınıma ellerimin sevda nasırlarıyla buluşma mevsimlerini kısaltsın diye her gün tanrıya avuç açıyorum.

özümüzle geçtiğimiz yollara
gül bedenindeki çiziklere aldırma
nasılsa kırık bir bestenin
bitmeyecek sözleriyiz
rüzgârı susmuş deniz göğsünde uyuyan
bir adam say beni
dil ol sevda puluma
suskularımın adresine isimsiz mektuplar yollarken
boşalmış bir gemiyle uğurla beni senli yolculuklara
kamaramda düşlerin pencerelerini yine sen aç
aldırma yokluğumun delinmiş sandallarına
unut hangi aya çizik attığımızı
aşk bende oldukça
kadın endamınla süzül
titrek parmaklarınla sokul gönül yangınıma

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gönül nickleri
» Sus " Diyor GönüL ...!
» SUS" diyor gönül yine... sus... sus...
» CeLLAT ~ GöNüL HeCeSii....
» Alex - Gönül Göçü