...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Ben Hep Yanındayım

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Ben Hep Yanındayım Empty
MesajKonu: Ben Hep Yanındayım   Ben Hep Yanındayım Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:12 pm

Ben Hep Yanındayım
Sana sandığından daha yakınım benbakma böyle uzak kalışımıza.İmkansız değil aşkımızyeter ki yüreğinin bir köşesindeher zaman yer ver bana.Seniaşkların bir çiklet gibi çiğnenip şekeri bittikten sonra atıldığı dünyadamucizelerden umudumu kesmişken buldum ben.Şimdi nasıl kaybederimnasıl vazgeçerim bu aşktan?
Bana ihtiyacın olduğundauzun uzun gözlerinin içine bakışımı hatırla.o gözlerde maviyi gördüm hep.Uçsuz bucaksızbana her zaman en doyumsuz sevda öyküsünü hatırlatan maviyi.Gözlerine bakarken sana dokunmanın bende yarattığı etkiyi biliyor musun?Dünyayı unutuyorumbaşka bir ben oluyorum.Sadece o anın içinde kayboluyorumsonraya dair herşey anlamını yitiriyor.Varsın olmasın yarınne çıkar?Öylece kalmak istiyorum sonsuza dek.
Ya da sana dokunuşlarımın..Ahne büyük mutluluktur o.Dokunuyorsam sana yanıbaşımdasındırbunu düşünmek bile öyle güzel ki...Teninin ateşi yakmalı beni.Her dokunuş bir ayine dönüşmeli.Yüreğimden kuşlar havalanmalımideme sancılar girmelibüyük ve bitmeyecek bir tutkunun esiri olmalıyım.
Sana bende yarattığın o tarifsiz heyecanı anlatmakta zorlanıyorum.Susuşlarım bundandır belki de.Sözcükleri seçerken "Bu değil" diyorum"Bu sözcük yetmez aşkımı anlatmayatarif edemez içimdeki heyecanı..."Varsa soru işaretleri aklındasil hepsini.Aşkı sorulara yüklemenin anlamı yok.Aşkımherşeyden daha gerçek çünkü.
Hayatı senin varlığınla yaşamakseninde beni sevdiğini bilmek.bana tanrının verebileceği en büyük ödül.O ödüle sonsuza dek sahip çıkacağım.Çünkü böyle bir aşkı bulabilmenin kolay olmadığını biliyorum.Ben seninle varolmakseni sevmeye devam etmekyokluğunda bile yanımda bilmek istiyorum.Sevdamseni de beni de bugünden çok daha ötelere taşıyacak.
Olur da birgünbu aşkın ağır geldiğini düşünüp bir başka yola yolcu olmaya karar verirsenbileceğim ki kendin için en iyi olanı seçtin.Sensiz olmak bana çok koyacaküzüleceğimdelireceğim ama katlanacağım.Senli anılara sığınıp bakışlarınıdokunuşlarını hatırlayacağım.Öyle yada böyle aşkımben hiç bir zaman sensiz olmayacağım....

Ben Hep Yanındayım
1 sayfadaki 1 sayfası