...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim …

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … Empty
MesajKonu: Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim …   Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:12 pm

”Her şey güzel olacak” diyor içimden bir ses. ”Her şey güzel olacak”
Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … inanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. ‘’Sonra her şey bitiyor” uyanıyorum soluksuz…
İçimi acıtanın ne olduğunu bilsemBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … uzaklaşsam ondanBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … ulaşamasa banaBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … acımasa canım bu kadar. Çeksem gitsemBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … çok uzaklaraBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … kendimden gitsemBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … kafamdakilerden zorunluluklardanBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … sorumluluklardan gitsemBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … uzun bir kumsalda sıcak kumların üzerinde yatsam. UyusamBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … bir daha uyanmasam. İyi gelse gitmek bana. Her şey güzel olsa. İçimi acıttın…

Bana bir şeyler anlat
Canım çok acıyor
Bana bir şeyler anlat
İçim içimden geçiyor

Bir masal anlat bana. İçinde hiçbir şey olmasın. Sadece sessizlik olsun. Hiç olmayışın olmasın. Huzur olsun. Gözlerimi kapatıp hayal kurayım ben de. İçinde hiçbir şeyin olmadığı bir hayal. Sen ve ben olsun “biz” olamayışımız olsun mesela. Mutlu olayım. Güzel şeyleri çağrıştırsın sözlerin. Ne anlattığının önemi yok. Bana bir masal anlat.
Sadece sussam. İyi gelse susmak bana. Her şey güzel olsa.

Yanımdasın susuyorsun
Susuyor konuşmuyorsun
Bakıyor görmüyorsun
Dokunsan donacağım

Gözlerimi kapatsamBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … sussamBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … sussamBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … silinse her şey. Herkes gitse. Gerçekler bitse. Sadece bembeyaz bir gün kalsa bana. Bomboş bembeyaz bir gün kalsa. Konuşmadan. Dinlemeden. Görmeden. Sıkıldığım ne varsa silince düşüncelerimden. Her şey geçse. Gerçek iyi gelse bana. Yokluğun mesela. Her şey güzel olsa.
”Bir masal yaşat bana. Her şey geçecek de. Çok mutlu olacağız de. İnandır beni. Her şeyin geçeceğine. Gideceğiz de. Gitmesek de. Güzel olacak her şey de. Ama gitme.

Hadi bir şeyler söyle
Çocuk gözlerim dolsun
İçinden git diyorsun
DuyuyorumBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … gideceğimBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim …
İçimde soluyorsun
İki can var içimde
Korkular salıyorsun üstüme korkular
Her an başka biçimde
Bana benden yakın benden yabancıBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … içimde dolaşanBir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim … gezinen biri var.
İçimde ölen biri var…

1 sayfadaki 1 sayfası