...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

SEVDİM SENİ..SENİ SEVDİM..

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

SEVDİM SENİ..SENİ SEVDİM.. Empty
MesajKonu: SEVDİM SENİ..SENİ SEVDİM..   SEVDİM SENİ..SENİ SEVDİM.. Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:17 pm

...sevdim seni...
yüzünü görmeden,bir iki cümlene tutunarak sevdim...öylesine açtım ki bu duyguya öyle sevdim seni....resimlerinden sevdim...hayallerimi çıkartıp cebimden senle olur düşüncesiyle,keşkelerimle sevdim...seni sevdim....

....kurur sandım seninle gözyaşım...yosun gözlerim,yosun tutmuş yanaklarımla artık aynı renk olmaz gibi geldi..bir prens yarattım hayalimde,adını sen koydum...adını verdim prensime...prensim sen ol istedim..inadını sürdür istedim benimle..al istedim...kaçmaya bu kadar istekli olacağını göremedim...kör bendim..sen değildin..

....yüzünü görmediğim bir adam sevdim...bu da öyle bir hikaye..gözlerine bakacağım günü düşledim..gülümseyeceğimiz o günü..adımı söylerken bana bakışını kazıyacaktım gözlerimin en derinine...bir an’dı istediğim,sadece bir an...elimi sıkarken anlayacaktım belki de içindeki o umarsız güveni...bana veremediğin o güveni..

...ki ben sana hiçbir şey yapmamıştım...sadece sevdim ...bilemedin...söyleyemedim de..gösterdim ama..aslında tüm zorluklarıma rağmen,hep biraz sendeydim..cevapsız bıraktın..neden demem artık..biliyorum çünkü...sonunda kalitene yaraşır kadını buldun biliyorum..ve biliyorum benden gittin..acıtarak susarak gittin...elvedasız gittin..çok mu gördün sende,maviliklerini?..

...sana zarar vermedim...seni kırmamak için elimden geleni verdim sohbetimize..seni sevdim..sevdim seni,hala anlamadın mı?verdiğin nefesi alıverdin ciğerlerimden..sorgusuz sualsiz..gittin benden ,sen gittin...yanaklarımı yosuna bulayarak gittin..şimdi düşünülmesi imkansız dünyama yeniden hoş geldim..sensiz dünyama..gene gülümsemeden,susarak,sessiz protestolarımın olduğu o mahzendeyim..sensizim..yüzü olmayan adam olmadan ben gene yalnızım..

şşş...bak dinle...duyuyor musun acımın çığlıklarını?..cevapsız kalan sorularımı...duyuyor musun hikayenin imkansız her bir yanını..acımadan kırdın kalan yanlarımı..sende acımadın,giderken bilemedin seçiminin vereceği hissi..bilemedin AYAZ larımı..anlamadın...oysa ben seni sevdim..sevdim seni çocuk..mantığını sevdim..resim parçaların değildi beni sana bağlayan..ben az gülümserdim..beni gülümseten yanlarını sevdim..çok acı anlarımda bile sana kendimi anlatmayı sevdim..soyutluğuna hayran kaldım,somutumdun göremedin..adını gördüğü tabelalara gülümsemeyi de sevdim..sahilde sana taş toplamayı,denize bakarken seni dilemeyi sevdim..nerdeydin?...neden bunları bilmedin ki?bildiklerini neden cevapsız bırakarak gittin...sen bu değildin gözümde,neden bittin..

ve şimdi bomboş bir soyutum gene...ıssız denizlere yelken açmış gemiydim..seversin gemileri bilirim..ve şimdi,batan ve su alan hasarlıyım...gemi batar,film bitermiş ya..film bitti...uyandı deli kız yeniden rüyadan...sayende öğrenmeye bir adım daha yaklaştı..maç sayısı senin demiştim ya...neden kalbimde bir kombinen var anlamıyorum...ben o kombineni de sevdim..sevdim seni..seni sevdim....

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben seni sensiz sevdim..
» SENI SEVDIM
» Sevdim seni be gülüm
» Sevdim Seni Bir Kere
» nasıl sevdim seni