...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Merhaba Sessizlik..

YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Merhaba Sessizlik.. Empty
MesajKonu: Merhaba Sessizlik..   Merhaba Sessizlik.. Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:18 pm

Merhaba Sessizlik..
Merhaba Sessizlik.. 7167

Geceleri samanyolunun kucağında ahşap bir teknenin iniltilerini dinliyerek daldığım hayallerden sabah alacasında dağların sınır boyları pembeleşirken uğurlardım yıldızları.
Deniz gözlüğüyle bakınca o derinliğin ıssızlığında buldum huzuru...süngerlerin sarısında yosunların arasında...
Çivit mavisinden cam göbeğine oradan laciverte kadar mavinin tüm hünerlerini göstererek fener alayı gibi dalgalanan denizdeydi.
Denizin yüzyılların içinden taşıyıp kulağımıza fısıldadığı efsaneydi.İçimizdeydi...

Sonra bitti!
Her güzel şey gibi çabuk geçti.
Umutların ülkesini geride bırakıp sessizliğin kara sularına girdik.Egenin tuzunu genzimizde tenimizde saklayarak karaya yaklaştık.
Teknenin ardında ak köpüklerin gösterisi başladı.
Bir klarnet cazırdadı uzaktan...Bir taverna homurdadı ve telefon çalmadı yine.Biri seslendi içimden "Kara göründü" Evet
Kapkara göründü!

Merhaba Sessizlik![/b]

Merhaba Sessizlik..
Merhaba Sessizlik.. 7167

Geceleri samanyolunun kucağında ahşap bir teknenin iniltilerini dinliyerek daldığım hayallerden sabah alacasında dağların sınır boyları pembeleşirken uğurlardım yıldızları.
Deniz gözlüğüyle bakınca o derinliğin ıssızlığında buldum huzuru...süngerlerin sarısında yosunların arasında...
Çivit mavisinden cam göbeğine oradan laciverte kadar mavinin tüm hünerlerini göstererek fener alayı gibi dalgalanan denizdeydi.
Denizin yüzyılların içinden taşıyıp kulağımıza fısıldadığı efsaneydi.İçimizdeydi...

Sonra bitti!
Her güzel şey gibi çabuk geçti.
Umutların ülkesini geride bırakıp sessizliğin kara sularına girdik.Egenin tuzunu genzimizde tenimizde saklayarak karaya yaklaştık.
Teknenin ardında ak köpüklerin gösterisi başladı.
Bir klarnet cazırdadı uzaktan...Bir taverna homurdadı ve telefon çalmadı yine.Biri seslendi içimden "Kara göründü" Evet
Kapkara göründü!

Merhaba Sessizlik!

Merhaba Sessizlik..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KONUŞSAM SESSİZLİK SUSSAM AYRILIK
» Merhaba yüreğimin kırık yarısı,