...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Aslında Ben, Sizi Aldattım ! Bölüm 6

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Aslında Ben, Sizi Aldattım ! Bölüm 6 Empty
MesajKonu: Aslında Ben, Sizi Aldattım ! Bölüm 6   Aslında Ben, Sizi Aldattım ! Bölüm 6 Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 1:11 pm

Aslında Ben, Sizi Aldattım...Bölüm 6
Nasıl olsa yaptığı şeyden Emre nin haberi olmayacaktı.Bu onu biraz daha cesaretlendirdi ve Zeynebin kapısına yaklaşıp, elindeki gazeteyi posta kutusuna bırakıp Gazete binasına doğru yola koyuldu...

İşyerine vardığında, odasına geçip gelen mesajları kontrol ediyordu ki, o sırada toplantı için çağırıldı...
Gazete yönetimi karar almış, Şehre yerel ama kaliteli ve potansiyeli, hedefleri olan, çalışır vaziyetteki bir radyo istasyonunu devralacaklardı..Bu oluşumun içerisinde Murat ın da olmasını istediler...Hafta içi saat 22:00,00:00 arası iki saatlik canlı yayında şiir programı yapacak, ayrıca gazetedeki işine de devam edecekti.Üstelik aldığı ücret katlanarak artacaktı...

Yaptığı işteki başarısının yanı sıra, onun efendi, sessiz ve çalışkan kişiliğini seven Hakan bey, inisiyatif göstermiş, toplantıdan önce genel müdüre Murat ı tavsiye etmişti...
Murat sevinçten havalara uçacak gibi olsa da, ruhunu adeta dizginliyor, soğukkanlı halini koruyordu.
" Böyle bir işi daha önce yapmadım.Bu yüzden,düşünmek için süre istiyorum " diyerek, isteklerini tek cümleyle dile getirdi...

Zeynep, o sabah yeni tanıştığı erkek arkadaşından telefon gelince, okulu kırıp buluşmaya karar verdi...Makyajını yapıp aynada emin bakışlarla kendini süzdükten sonra, dışarıya çıktı.Gözü posta kutusundaki gazeteye takıldı.Çocukların haylazlığıdır diye düşünerek kutudan aldı...Muratın yazarlık yaptığı gazete olduğunu anlayınca, şiirden ve duygusallıktan hoşlanmasa da, göz atıp neler yazdığını okumak istedi...
Emre nin Murada yazdığı maili gazetede görünce çılgına dönüp, okuduklarına inanamadı!
Murat noktasına virgülüne dokunmadan Emreden gelen maili yayınlamış, altına da " Yorumsuz " yazmıştı...
Zeynep adeta donup kaldı.Birkaç saniye kıpırdamadan, öylece yerinde bekledi...
Bir an telefonunu eline aldığında Aysel i aramak, Murat ın numarasını sormak geldi aklına.Ama kararını değiştirip, gazete binasına giderek, herkesin içinde Murat ı rezil edip, şikayet etmeye karar verdi...

Murat toplantıdan sonra odasına çekilerek hemen telefona sarıldı ve Aysel i aradı.

" Aysel inanılmaz bir şey oldu, çok mutluyum "
" Hayırdır Murat! ne oldu meraklandırma insanı söylesene şunu "
" Çalıştığım gazete radyo kanalı devralmış ve benim o radyoda program yapmamı teklif ettiler.Ayrıca çok da güzel para önerdiler "
" Murat bu harika bir haber.İnanamıyorum.Ağlayacağım şimdi sevinçten! "
" Hiç sorma Aysel, sen toplantıda benim halimi görmeliydin.Sevinçten hoplamamak için zor tuttum kendimi "
" Müthişsin.Gör bak, daha neler olacak.Ben sana sonuna kadar güveniyorum...Canım, aklıma geldi; senin program deneyimin yok bildiğim kadarıyla.Nasıl olacak peki? "
" Merak etme gökyüzüm.o konudan da bahsettim.Yardımcı olacaklar.Sağ olsun beni işe alan Hakan beyin çok yardımı dokundu.Sürekli bana inandığını söylüyor.İnşallah utandırmam onu da."
" Canım gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım.Seni çok seviyorum.Akşam daha detaylı konuşuruz.Fazla meşgul etmeyeyim seni."
" Peki cennetim.Şimdiden yemeklerinin kokusu burnumda tütmeye başladı.Yoksa akşama ziyafet mi var! "
" He he, sen hiç merak etme tatlım.Akşama bildiğim tüm yemekleri yapıp,karnından önce gözünü doyuracağım."
" Sabırsızlanıyorum şimdiden.Öptüm prenses, görüşürüz."...

Murat gayet mutlu bir şekilde işini yapmaya devam ederken, binadan içeriye müthiş bir öfkeyle girdi Zeynep...

Danışmaya uğrayıp Murat ın odasını sordu.Randevusu olmadığı için içeriye girmekte zorlandığı sırada, elinde dosyalarla dışarıya çıkan Hakan bey Zeynebi görünce durakladı.

H " Zeynep! "
Z " Aa Hakan! İnanmıyorum, gerçekten karşımda seni mi görüyorum! "
H " Tabi ki benim.Nasılsın iyi misin,çok şaşırdım seni görünce."
Z " Asıl ben şaşırdım Hakan.Sen bu şehirden ayrılalı uzun zaman olmadı mı? "
H " Şey, bunlar ayaküstü konuşulacak konular değil.Gel sana bir kahve ısmarlayayım, sohbet ederiz biraz."
Z " Çok iyi olur ya, kim bilir ne haberler vardır sende "...

Hakan beyin odasına çıkarak orada devam ettiler sohbete.

H " Ee Zeynep, anlat bakalım ne var ne yok? Nasılsın görüşmeyeli? Çapkınlığa devam mı? "
Z " Hakan asıl haberler sende.Beni biliyorsun.hareketli yaşamaya devam ediyorum...Sen en son artık buralarda duramam, gidiyorum demedin mi! Ne işin var burada? "
H " Haklısın, gidiyorum dedim.Ama gitmedim.Amacım sadece, Aysel in içinin rahat olması, beni uzaklarda sanmasıydı...Biliyorsun, çok hoşlanmıştım ondan...uzun süre peşinden koştum ama yüz vermedi.Biriyle ilişkiye başlamak üzere olduğunu, ayrıca yaşımın da büyük olduğunu bahane edip beni reddetmişti."
Z " Çok bunalttın ama kızı sende.Neydi o öyle, gece yarıları kapıya dayanıp naralar atmalar, her gün çiçek gönderip umulmadık anlarda karşısına çıkma çabaları! ...Biliyorsun Aysel ürkek biridir.Seni sevmiş olsaydı bile kabul edemezdi bu davranışlarından dolayı.Hem zaten bahsettiği ilişkiye başlamıştı o sıralarda."
H " Biliyorum, farkındayım hepsinin.Duygusal bir boşluktaydım sanırım,neredeyse kendimi kaybediyordum.Hatırlıyorsundur.En son okulun içerisine kadar gelmiş, benimle görüşmezse sınıfa kadar gelip sevdiğimi haykıracağımı söylemiştim...Sağ olsun ağzımın payını vermişti...Daha sonra kendimi toparlayıp özeleştiri yapınca, Aysel e sonuna kadar hak verdim...Hatta bu durumdan kurtulmak için doktora gidip psikolojik destek bile gördüm...Gün geçtikçe de, kendimden utanmaya başladım...En sonunda da veda konuşması yapıp,şehir dışına gideceğimi söyleyerek ayrıldım...Gerçekten şehir dışına çıktım.Ama bu sadece tatil yapıp onu aklımdan silebilmek içindi.Daha sonra buraya dönmeye karar verdim.Nasıl olsa koskoca bir şehir ve kolay kolay karşılaşamayacağımızı düşündüm.Hem zaten okulu bitince memleketine dönecekti...Bu gazeteye form doldurmuştum, işe alındım ve çalışıyorum.Her geçen gün daha iyi yerlere gelebilmek için mücadele ediyorum.Bu yüzden kendime bile vakit ayıramıyorum işle uğraşacağım diye..İşte benden haberler bu kadar.Sen anlat birazda.Nasıl geçiyor günlerin? Aysel nasıl iyi mi? Ayrıca senin burada ne işin var? "...

Zeynep bir an için ne diyeceğini şaşırdı.Amacı Muratla kavga etmekti Ama uzun süredir görmediği Hakan beyle karşılaşınca Murattan bahsetmemesi gerektiğini düşündü.Çünkü ne olursa olsun, Aysel onun çok yakın arkadaşıydı.Hakan beye Murattan bahsederse konu açılacak, Aysel in sevgilisi olduğunu anlayacaktı.Ayrıca Aysel daha önce Murat a hiç bahsetmemiş, Hakan beyin konusu bile geçmemişti geçmişte yaşadıklarını anlatırken...

" Hayırdır Zeynep, niye sustun! "
Z " Şey, aklıma bir şey geldi de...Valla benim anlatacak çok şeyim yok.Hep aynıyım..Aysel i de eskisi kadar sık görmüyorum..Sen gittikten sonra evlerimizi ayırdık."
H " Kavga mı ettiniz yoksa? "
Z " Yo hayır, Aysel sana bahsettiği ilişkisine başlayınca, sevgilisiyle birlikte kalma kararı aldı...Yanımızda birde Neslihan vardı.O da Ev kirasının ikiye bölünecek olmasının belini bükeceğini söyledi.Gerek yok,kal ben öderim kirayı desem de kabul etmeyip yurda yerleşti..Onunla da pek görüşmüyorum.Kırk yılda bir karşılaşırsak ayaküstü sohbet ediyoruz o kadar."
H " Tabii senin tuzun kuru.Villada da otursan ailen karşılar masrafları."
Z " Öyle deme abi yaa.Sonuçta okumaya geldik buraya.Bakacaklar tabi kızlarına."
H " He he, okumaya geldiğinden emin misim! Okulda kendine aşık etmediğin erkek kalmamış duyduğuma göre! "
Z " Valla benim suçum yok.Bana karşı erkeklerin Jöleli saçları pek bir işe yaramıyor demek ki! ."
H " Şu rahatlığına hayranım Zeynep! sanki başka ülkenin vatandaşı gibisin...E ama sen hala buraya niye geldiğini söylemedin! "
Z " Önemli bir şey yok.Gazetede bir ilan görmüştüm.Sahibine iki gündür ulaşamıyorum.Verdiği numara yanlış galiba.Yoldan geçerken buraya gelip sorayım dedim kendi kendime.Öylesine uğramıştım yani."
H " Anlıyorum.sık sık karşılaşıyoruz böyle durumlarla.Adam ilan veriyor,bir şey satmak için.Ertesi gün satılınca, bize haber vermek yerine telefonunu kapatıyor kimse ulaşmasın diye."
Z " Tahmin ettim zaten...Neyse Hakan, ben müsadenle gidiyorum.epey geciktim.Yine karşılaşırız umarım."
H " Tamam Zeynep,ben buralarda olurum.Görüşelim yine.Hı Bu arada, Lütfen Aysel i görürsen, benden bahsetme oldu mu? bilmesin burada olduğumu.Beni hala eski Hakan sanıyor olabilir, içi rahat etmez şimdi kızın"
Z " Tamam sen hiç merak etme.Kimselere bahsetmem..Hadi kendine iyi bak,yine görüşürüz hoşça kal."
H " Güle Güle. Yine gel Zeynep."...

Zeynep oradan ayrıldıktan sonra, kendi kendine, ne kadar tuhaf bir gün geçirdiğini söyleyerek, aklını toparlaması gerektiğini düşündü...Onu uzun süredir bekleyen arkadaşına ise telefon açıp haber vereceği sırada " Aman boş ver.Şimdi birde ona durumu izah edeyim derken iyice karışacak kafam" diye mırıldandı.Ve evine geri döndü...

Korkmaz Bıçkın
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» senin hayalinle seni aldattım
» Aşk - ı Memnu - Bölüm 9
» Bölüm Kuralları
» 58.Bölüm Fragmanı KVP
» Aşk-ı Memnu 5.Bölüm (09.10.2008)