...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Can Yücel-Yaşayınca anladım

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Can Yücel-Yaşayınca anladım Empty
MesajKonu: Can Yücel-Yaşayınca anladım   Can Yücel-Yaşayınca anladım Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:09 pm

Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığınıCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulkendimi bulduğumda anladım.
Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmışCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Kendi yolumu çizdiğimde anladım..
Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayatCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul okuyarakCan Yücel-Yaşayınca anladım Virguldinleyerek değil..
Bildiklerini bana neden anlatmadığınıCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul anladım..
Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmışCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..
Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerdenCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Neden hiç ağlamadığını anladım..
Ağlayanı güldürebilmekCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulağlayanla ağlamaktan daha değerliymişCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım..
Bir insanı herhangi biri kırabilirCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulama bir tek en çok sevdiğiCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul acıtabilirmişCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Çok acıttığında anladım..
FakatCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulhak edermiş sevilen onun için dökülen her damla gözyaşınıCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Gözyaşlarıyla birlikte sevinçler terk ettiğinde anladım..
Yalan söylememek değilCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul gerçeği gizlememekmiş marifetCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Yüreğini elime koyduğunda anladım..

Can Yücel-Yaşayınca anladım Passthisonbycrystalwrisrl8

''Sana ihtiyacım varCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul gel ! '' diyebilmekmiş güçlü olmak
Sana ''git'' dediğimde anladım..

Can Yücel-Yaşayınca anladım Dreamingtogetherbygidicln4

Biri sana ''git'' dediğindeCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul ''kalmak istiyorum'' diyebilmekmiş sevmek

Can Yücel-Yaşayınca anladım Leavingbygidiculuscopyjk3

Git dediklerinde gittiğimde anladım..

Sana sevgim şımarık bir çocukmuşCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulher düştüğünde zırıl zırıl ağlayanCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..
Özür dilemek değilCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman
olmakCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul Gerçekten pişman olduğumda anladım..
Ve gururCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul kaybedenlerinCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulacizlerin maskesiymişCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmışCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..
Ölürcesine isteyenCan Yücel-Yaşayınca anladım VirgulbeklemezCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgulsadece umut edermiş bir gün affedilmeyiCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım..
Sevgi emekmişCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul
Emek ise vazgeçmeyecek kadarCan Yücel-Yaşayınca anladım Virgul ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...
https://paylasimmekani.1forum.biz

Can Yücel-Yaşayınca anladım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anladım
» Anladım ki
» Anladım artık…! Gidenlere ait benim sevmelerim..