...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Geç Kalınmış Aşk İtirafı

YazarMesaj
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Rep Puanı : 10

Geç Kalınmış Aşk İtirafı Empty
MesajKonu: Geç Kalınmış Aşk İtirafı   Geç Kalınmış Aşk İtirafı Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 8:28 pm

Geç Kalınmış Aşk İtirafı

20 YaŞlarinda Bİr Delİkanli VarmiŞ Hayati Delİ Dolu YaŞayan Ama GÜnÜn Bİrİnde Amansiz Bİr Hastaliga YakalanmiŞ Ve Kanser Oldugunu ÖgrenmİŞ Ve Hayatini Gezerek BoŞ BoŞ DolaŞmaya BaŞlamiŞ Ve Bİr GÜn Bİ Kaset Cİdİ Satan Bİr KÜkkandan Gelen MÜzİk Seslerİnİ DuymuŞ Ve İÇerİye GİrmİŞ Cİdİlere Bakerken Tezkahtar Kiza GÖzlerİ TakilmiŞ Ve Çok HoŞlanmiŞ Kizdan Ama Ona Bİr TÜrlÜ Ondan HoŞlandigini Soyleyemİyormus Hemen Hemen Her GÜn O DÜkkana Gİdİp Cİdİ AliyormuŞ Kizi GÖrmek İÇİn Aldigi Cİdİlere Bakmadan Bİr Kenara FirlatiyormuŞ Ve Bİr GÜn Kiz GÖrmeden Bİr Kagida Senden Çok HoŞlandim Benİmle Çikarmisin Dİe YazmiŞ Adresİnİ Ve Cep Telefonunuda YazmiŞ Kiz GÖrmeden Tezgahtar Kizin Masasina KoymuŞ Ama Kiz Onun Malesef Bİr KaÇ GÜn Sonra GÖrmÜŞ Ve Okuyunca Çok SevİnmİŞ Hemen SevİnÇle Aramak Yerİne Evİne Gİdİp Kendİsİ Soylemeyİ Tercİh EtmİŞ Çunku Kizda Ondan Çok HoŞlanmiŞ Ve GenÇ Delİkanlinin Evİne GİtmİŞ Kapiyi YaŞlica Aglamakli Bİr Bayan AÇmiŞ Kiz Delİkanliyi SormuŞ YaŞli Kadin Aglayarak Oglumu DÜn AkŞam Kaybettİk DemİŞ Kiz Duyunca KoŞarak Oradan UzaklaŞmiŞ YaŞli Kadin Oglunun Aldigi Cİdİlere BakmiŞ Ve Daha Ambalajlari Bİle AÇilmamis Bİr Kenara DagilmiŞ Cİdİlere BakmiŞ Ve Cİdİlerde Ben Senden Çok HoŞlandim Benİmle Çikarmisin YaziyormuŞŞ

alıntı

Geç Kalınmış Aşk İtirafı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aldatan Kadının İtirafı