...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Paylaş

ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi

YazarMesaj
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Rep Puanı : 10

ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi Empty
MesajKonu: ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi   ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 9:53 pm

Selami Şahin demiş ki: "Çiçekleri severim, ama çi'sini çıkarırsak!"

Reha Muhtar demiş ki: "Saat gecenin ikiye onu var..."

Nuri Alço demiş ki: "Ben ağırbaşlı tecavüzcüydüm."

Erman Toroğlu demiş ki: "Domatesin nüfus cüzdanını görmeliyim, Ayşe'den mi, Fatma'dan mı doğmuş diye..."

Yılmaz Morgül demiş ki: "Türkiye'nin Jeniffer Lopez'iyim!"

Erman Toroğlu demiş ki: "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana 30 santim az!"

Seren Serengil demiş ki: "Ben ne deli danalar geçirdim."

Hande Ataizi demiş ki: "Kayınpederimle tekrar görüşeceğiz ama baba formatında değil."

İbrahim Tatlıses demiş ki: "Çoğu rejisörün çoğu leğende yıkanmayı bilmez!"

Berna Öztürk demiş ki: "Ben normalde de öpüşüp sevişen bir kadınım. Ailemden bu konuda destek görüyorum."

Gülben Ergen demiş ki: "Ben kaliteli açılırım, benim dekoltem kalitelidir!"

Nihat Doğan demiş ki:"Herkes beni örnek alıyor.
Örneğin ilk deri mont giyen türkücü benim..."

Yasemin Bozkurt demiş ki:"Babanız halanızın nesi
oluyor?"

Gizem Özdilli demiş ki:"Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti..."

Erman Toroğlu demiş ki:"Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem..."

Ceylan demiş ki: " Benim o kültürsüz insanlarla işim olmaz, zaten şimdi ultrasyondan çıktım çok mutluyum..."

Nil Karaibrahimgil demiş ki: " Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon oluyor..."

Petek Dinçöz demiş ki:" Estetik haramsa bütün hastaneleri kapatsınlar..."

Metin Uca demiş ki: "Ben aşkı endoplazmik retikulumuna kadar yaşarım."

Mustafa Sandal demiş ki: "Bir ara, bir yerlerde baba olmak istiyorum"

Özcan Deniz demiş ki: "Metroseksüel olmak için fazla uğraşmadım."

Seray Sever şöyle demiş: "Öyle bir aşk çıkacak ki karşıma hepiniz oturacaksınız."

Özcan Deniz şöyle buyurmuş: "Bir gay de delikanlı olabilir."

Seren Serengil Cengiz İmren için demiş ki: "O çok iyi kalpli bir insandır, kırmızı ışıkta bile hiç geçmemiştir."

Can Ataklı "Semazenler" demek isterken şöyle buyurmuş: "Semaverler"

Özcan Deniz şöyle buyurmuş: "Yaptığım alternatif arabesktir."

Erman Toroğlu Yunanistan - Çek Cumhuriyeti maçında demiş ki: "Pozisyonlar da hep o direğin ordan kaçıyor, yatır mı var orada nedir?"

İkinci Bahar evindeki Nurhan Bey demiş ki: "İlk kez evlenme teklifi alıyorum, üstelik bir bayandan."

Kral Tv vjlerinden biri şöyle buyurmuş: "Ümit Davala müzik tarzında albüm yapmış..."

Özcan Deniz demiş ki: "Popcorn bir albüm yapmak istemedim."

Meltem Cumbul şöyle demiş: "Benim babam 1.63 boyunda, benden 10 santim kısa. Böyle biri nasıl çıkmış ondan?"

Nefise Karatay şöyle buyurmuş: "İnsanın arka bacaklarıyla ön bacakları aynı olabiliyor."

Fatih Altaylı diyor ki: "Yeni yeni programlar türetiliyor: Sizi Evlendiriyoruz, Sizi Seviştiriyoruz!"

Hülya Avşar şöyle buyurmuş: "Olimpiyat şelalesini 1000 kişi taşıyacak."

Alişan Sabah Sabah Seda Sayan'da konuklara demiş ki: "Kısa bir uzun hava okuyayım mı?"

Öykü Serter demiş ki: "Kaşının üstünde gözün var denerek bile eleyebilirler..."

Müslüm Baba aynen şöyle buyurmuş: "Sanatçı bir akümülatör gibi, önce şarj sonra deşarj..."

Popstar Selçuk şöyle demiş: "30 yaşıma ilk kez giriyorum."

Oktay Kaynarca şöyle buyurmuş: "Memleketimizde her aileden bir Çakır çıkar."

Gülben Ergen demiş ki: "Annemle beraberken çok konsantre dinleniyorum."

İbrahim Tatlıses şöyle buyurmuş: "Benim altıncı hislerimin biraz üstündeyim ben."

Bir Number One djyi şöyle buyurmuş: "Her zaman söylüyoruz, bu programı izliyor olabilenler olabilir..."

Gamze Özçelik demiş ki: "Şimdi Abidin İngilizce şarkısını söyleyecek İspanyolca..."

Oktay Kaynarca şöyle buyurmuş: "Çakır çok Türk bir adamdı."

Vj Bülent demiş ki: "İnsan şanssız olunca çölde bile susuz kalırmış."

Yasemin Bozkurt 4 defa intihar edip kurtulan konuğuna şöyle demiş: "Neden intihar edemiyorsunuz?"

Metro FM djlerinden biri şöyle buyurmuş: "Saat 22:22... Dilek tutma zamanı, çünkü akrep ile yelkovan üst üste."

"Hayattan ne bekliyorsun?" sorusuna Yunus Günçe'nin cevabı: "One night stand kültürüne ağırlık verilmesini istiyorum. *** and the City ne kadar izlenirse o kadar rahat ederiz. Onun tekrar yayına girmesini istiyorum."

Emine Ün'ün hamileliği hakkındaki açıklaması: "Hala şaşkınlık içindeyim. Nasıl oldu anlamadım!"

"Ne yazık ki Türk sporunda öküz altından buzağı, ateş olmayan yerden duman çıkmaz."

Alişan'ın programında Hakan Altun'un seyirciye sorusu: "Evet şimdi ne istersiniz? Hızlı mı? Yavaş mı? Slow mu?"

İlker Ateş demiş ki: "Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı matematiksel olarak değilse de geometrik olarak bitti."

RTÜK'e şikayette bulunan bir vatandaş: "Sihirli Annem" dizisi "Atatürk`ün 1925 yılında çıkardığı tekke, zaviye ve türbelerin kapatılması, büyücülüğün, falcılığın yasaklanması kanununa ters düşmektedir."

Yasemin Bozkurt konuğuna şöyle demiş: "Eminönü'nde güvercinlere kuş satıyorsunuz değil mi?"

Pınar Altuğ şöyle buyurmuş: "Her kadın kendi bacağından asılır..."

Zonguldak'ta pazarcılara sansür. "Ne kadar koyayım abla", "Patlıcana, hıyara gel", "İkizlere takke" gibi argo sözler kullanan pazarcıya ceza kesiliyor.

Hulki Cevizoğlu diyor ki: "Kıbrıs olayını bilmeyen Türk insanı Burak'la Caner'i evlendirmeye çalışıyor."

Televole'de "Sizce Çakır öldü mü?" sorusuna bir amcanın cevabı: "Allah'ın verdiği canı yönetmen alamaz!":bra:
NoT:Yorum Yazmadan Çıkma(rica olunur)ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi 2
dadLu pяєηćєS_
Hevesli üye
dadLu pяєηćєS_

Rep Puanı : 85

MesajKonu: Geri: ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi   ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:34 pm

heh paylaşım için tşk. :D
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

MesajKonu: Geri: ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi   ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 9:08 pm

Paylaşım için Teşekkürler :))

ÜnLüLérin TariHé GeÇéCék SözLéRi 1810
http://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası