...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Umutlu iletileri

3 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Umutlu iletileri Empty
MesajKonu: Umutlu iletileri   Umutlu iletileri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:34 pm

Umutlu iletileri

kayboLunca umutLaR yokLuğun vaRLığa dönüşmesi bekLenemez..

...SEN HEP YILDIZLARA BAKIP BAKIP DALARKEN BEN KENDIMCE AGLAYIP KALBIMI KANATIRDIM.

Çıkmaz bir sokaksın kalbimde, senden kaçarken sığındığım, artık bir geri dönüşüm var ne de bir kaçışım..

Senden uzaklaştıkça kaybettiğim cennetim oluyorsun, bana yaklaştıkça kaçamadığım cehennemim...

Nefret, artık şekil değiştirdi içimde, nefret kelimesi az geliyor seni özledikçe..

Artq snLe anLmlı olan gülüşlerm yok Ve yine snle kurduğm düşlermde.Şimdi içine hapsolduğm gözyaşlarımLa gidiorum,bitiorum,öLüoRuM

gєℓ∂ιи ѕєνgιℓιм ѕєνмєуι öğяєттιи,gι∂ιуσяѕυи şιм∂ι∂є υиυтмαуı öğяєт

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

Bu yüreK ilk defa bugün kırılmıyor..

Sussun istiyorum şu koca kalabalık...Konuşmasın,gelmesin,gitmesinler yanıma.İhtiyacım yok çünkü yeni bir hatıraya...

Aşk NasıL İki kişiLik.. Göz göRe göRe deLiLik..Hani hayaT mü$teRekti Üzüntü neden Tek KişiLik...!

●...ψεи!đεи вaşℓaмa иоℓųЯ...●

insanın kıymetlisine miLLet 3kurs deger biçiyoo

ÖlEcEğİmDeN dEğİl AlEmİn BeNsİz KaLaCaĞıNdAn KoRkUyOrUmM...!!!

koLay değiL
roL yapsam da bazen
beni hiçbi şey güLdürmüyor
sorun değiL
çünkü artık zaten
beni hiçbi dert öLdürmüyor

Bir Gözyaslarimla cennete gidecekse birileri,Ben hickiriklarimi Helal ettim bile

KaranLıgın Ardına SakLanmıs GöLge MisaLi , Bir Camın Ardından İzLiyorum Hayat'ımı

Unutmaya çalışırken Sen de unutma beni

" Duvarlara yazdığım her cümle ağlıyor

Amacım kendimi sewdirmek olsaydıki bu coq kolay ama ben seni sewmenin tadını cıkartıyorumm!!!

siyahta gercektir ama onu anlayabilirsen... sen hayatımın en güsel renklerinden birisin!!!!

HAYATTA HİCKİMSE MÜKEMMEL DEİLDİR AMA BEN HİCKİMSE DEİLİM.....

ѕєиℓє ∂üиуαиỉи öвüя υ¢υиα ğєℓ ∂є ğєℓмєує нαζỉяỉм ... ѕєиℓє ∂σğмα∂ỉм αмα ... öℓ ∂є öℓмєує нαζỉяỉм

KaLbİnİ KıRaN RÜzGaRsA dİnDiRiRiM DenİzSe KuRuTuRuM GüNeŞsE SöNdÜrÜrÜm bEnSeM Ö_L_Ü_R_Ü_M .......

υηυт вєηι υηυт gιтѕιη вυ нιкαує вυя∂α вιтѕιη… уαя gözüη αу∂ıη уαя gözüη αу∂ıη αятк вєη∂η кυятυℓ∂υη уαя …

вιz нєя ηє кα∂αя ѕσѕуєтєηιη ¢ιℓαℓı тαşℓαяıη∂α ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓмєѕєктє, ѕσğυк ∂σℓυηαу∂α şєутαηℓα αzяαιℓℓє ∂αηѕ єтмєѕιηι вιℓιяιz…
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

Umutlu iletileri Empty
MesajKonu: Geri: Umutlu iletileri   Umutlu iletileri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:13 pm

Emeğine Sağlık Güzel evt:
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Umutlu iletileri Empty
MesajKonu: Geri: Umutlu iletileri   Umutlu iletileri Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 9:33 pm

Paylaşım için Teşekkürler :))
https://paylasimmekani.1forum.biz

Umutlu iletileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karizmatik msn iletileri
» Duygusal msn iletileri
» Manita iletileri
» Sevgili iletileri
» NefRet ve Ayrılık iLetiLeri