...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Güzel sözler

3 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Güzel sözler Empty
MesajKonu: Güzel sözler   Güzel sözler Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:50 pm

Güzel sözler

—Bir insanin idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmalı, oda senin gibi.

—Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.

—laf sokma kapak olursun yanımda gez adam olursun

*kır kalbimi gönlün olsun al herşeyim senin olsun şimdi başka kollardayım BU DA SANA KAPAK OLSUN......
*zehiri ben içtim su senin olsun yokuşu ben çıktım yol senin olsun_bi tane bulmuşsun hayırlı olsun_Bİ TANE DE BEN BULDUM HABERN OLSUN...
*bana bulaşma kalbini kırarın_üstüme gelme dünyayı yakarım_bu sevgi sana fazla geldi_BUNDAN BÖLE UZAK OLALIM
*sen benim farkımı fark edemedin ama artık farK etsende fark etmez çünkü benim farkımı farK edenler senden çok farklı
*NE BİZİ ANLAYACAK Bİ ERKEK BULABİLDİK NE DE ERKEKLERİN ANLAYAİLECEĞİ KADAR BASİT OLABİLDİK
*varlığın ne getirdi ki yokluğun onu götürsün...
*bu dünyada hala yaşıyorsam hayatı çok sevdiğimden değil sırf birilerine inat olsun die
*laf sokmaya kalkışma kapak olursun_yavşama köpek olursun_sonunda aleme reklam olursun
kendin ol belki yanımda yer bulursun
*paşa gönlüm iterse severim zorlama_istersem sevdiririm uğraşma_diceksin ki kime bu havalar kim takar_DEVRANN DÖNENE KADAR
*ey bağışlaması bol rabbim hamd olsun verdiğin nimetlere HASTAYIM YARATTIĞIN ALMELERE
ama bırakta takılayım kafama göre...
*gidersem dönmem döneceksem zaten gitmem_sen gidiyorsan eğer özlesemde dön demem ağır geliosa aşkım firar serbest üstelemem
*bırakacağın eli hiç tutma tutacağın eli hiç bırakma yalan evgilere gül olmaktansa gerçek aşka diken olmaya değer canım
*bazen anlatmak zor geldi korktum bazen cesurdum sen yoktum ama şimdi sölüyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM
*sen beni öyle bi hale getirdin ki dostlarım bile bana güldü_ben seni öle bi hale getiricem ki düşmanların bile ağlayacak
*madem ki yokluğumda mutlusun yokluk bu aşk için büründüğü son kimlik olsun
*herkesin biraz faili olduu mechul bi cinayetim
*sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüomuş kimin acelesi var ki?
*dün seni çok bekledik toplu resim çektircektik_sen gelmedin TOPSUZ çektirmek zorunda kaldık
*yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner
ßitter_çikolatam
Paylasimci Üye
ßitter_çikolatam

Rep Puanı : 10

Güzel sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler   Güzel sözler Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 8:58 pm

Emeğine sağlık çok güzel sözler

65::
aşkböceği
Üye
aşkböceği

Rep Puanı : 0

Güzel sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel sözler   Güzel sözler Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 8:57 pm

Emeğine Sağlık Güzel :)

Güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel sözler
» Güzel sözler
» Şekilli msn sözleri , şekilli nickler , şekilli msn nickleri , güzel sözler
» etkileyici güzel sözler
» Şekilli msn nickleri , güzel sözler, hoş nickler