...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Çocuk

3 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Çocuk Empty
MesajKonu: Çocuk   Çocuk Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:52 pm

Çocuk

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var;
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin...
Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım.... Ama full çeken hattımla seninleyim birtanemmmmm

Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim,yalan söylerken de hiç seni seviyorum demedim, ben aslında tek sana seni seviyorum dedim...

Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkar ettiğim için en büyük günahı işledim.

Öyle zorki geri dönmek, Seni unutup başkasını sevmek. Ben tek birşey anladım: Çok zormuş sevilmeden sevmek..
Düşünüyorum da düşüncelerimin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum...

Gözleriyle gözlerine bakanın gözlerimle gözlerini oyarım, gözlerini gözlerimden iyi sakın çünkü gözlerim gözlerine lazım.

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil, adin kalbimde dilimde değil, kalbim seninle içimde değil, seni çok seviyorum elimde değil!

Sevgi kimi zaman canini acıtır, kimi zaman içini ısıtır ama ne olursa olsun vazgeçilmezdir tıpkı SENİN GİBİ!
Sokakta bir delikanlı gördüm. Takıldı gözlerim gözlerine. Aşığım zannetti beni kendine... Halbuki nereden bilsin, benziyordu gözleri gözlerine...

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır. Yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa yaşam sana onu versin...

Benim için sen karda güneş, güneşte buz, karanlıkta aramadan bulduğum ışık, umut kapımsın benim anlatılmıyor anlatamıyorum mutluluğumsun desem anlar mısın?

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.

Her kum tanesi birer öpücük olsaydı, sana bütün sahilleri feda ederdim..sana deli gibi aşığım. Seni çok seviyorum..

Hangi yağmur damlası düşerse saçlarına,
Dilerim Allah’dan o damla ben olayım.
Aldığın her nefesi söyle bana sevgili,
İçine her çekişte havası ben olayım.
Ak düşse saçlarına ömrünün bir anında,
Siyahi sen ol ama beyazı ben olayım.
ßitter_çikolatam
Paylasimci Üye
ßitter_çikolatam

Rep Puanı : 10

Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Çocuk   Çocuk Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 8:55 pm