...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Başbakan Mevlana Gibi

YazarMesaj
goldenboy
Web Master
goldenboy

Rep Puanı : 22

Başbakan Mevlana Gibi Empty
MesajKonu: Başbakan Mevlana Gibi   Başbakan Mevlana Gibi Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 7:06 pm

Başbakan Mevlana Gibi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 5 bakanla birlikte azınlık temsilcileriyle bir araya geldi. Büyükada'daki Anadolu Kulübü'nde başlayan yemekli toplantıya Türkiye'deki Ermeni, Rum, Musevi ve Süryani cemaati temsilcileri katıldı.
Saat 14.00 sıralarında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Devlet Bakanı Egemen Bağış, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Devlet Bakanı Faruk Çelik ile birlikte Büyükada'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu, Avukat Kezban Hatemi ve Gazeteci Oral Çalışlar karşıladı. Erdoğan, iskeleden toplantının yapılacağı Anadolu Kulübü'ne yürüyerek gitti. Erdoğan, yol boyunca vatandaşlarla sohbet etti. Toplantı nedeniyle Büyükada'da yoğun güvenlik önlemi alındı. Evlerin balkonlarına keskin nişancılar yerleştirildi. Çevik kuvvet polisleri de çevrede güvenlik önlemi aldı.

Türkiye'deki Ermeni, Rum, Musevi ve Süryani cemaati temsilcilerinin de katıldığı ve 160 kişinin davetli olduğu yemekli toplantıda, azınlık sorunlarının ele alınacağı öğrenildi. Basına kapalı gerçekleşen toplantının akşam saatlerinde sona ermesi bekleniyor.

Başbakan Mevlana Gibi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın dibinde bir başbakan
» Otobüsten Düştü Başbakan'ı Dava Etti
» Beni bir ben bilirim birde Yaradan,baa bir ben lazımım birde anlayan...-mevlana
» Başbakan"DTP ile Görüşeceğim"