...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Gülmek için fıkraya ne gerek var:)))

2 posters
YazarMesaj
dadLu pяєηćєS_
Hevesli üye
dadLu pяєηćєS_

Rep Puanı : 85

Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) Empty
MesajKonu: Gülmek için fıkraya ne gerek var:)))   Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 5:55 pm

Ne münasebet..
Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır,sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik.Böyle anlardan birinde,kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan oda da bizi dinliyor olabilir". dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahlahalara boğan ses:"Ne dinleyecem sizi bee!"..

Yanlış Telefon
İşe giderken cep telefonumu evde unutmuşum,ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim.

Çocuklar Kimden
Annemle babam tartışıyor.Tartışma esnasında annmin kafası o kadar karışıyor ki,kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartıma o anda bitiyor,gülmekten tabi..

Nur Topu
İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum:"Bir zamanlar nur topu gibi bir oğlum vardı;nur'u gitti topu kaldı!

Düz Mantık
Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında "Bu ev kiralıktır" yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında "Bu da" yazısını görürseniz bilinki Trabzon'dasınız..

Helallik
Tatile giden,hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor."Hadi çocuğum.hakkınızı helal edin,hayat bu;siz ölürsünüz ben göremem,veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz.."

Köpük Köpük
8 yaşındaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu."Dur bi düşüneyim" dedim,hala düşünüyorum..

Araba Sevdası
Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor.Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış.Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktıııııı!" diye ağladığı için polisler heycanlanıp ambulans çağırmışlar.

Sütün Faydaları
Sabah erken okula gidecek oğlumu uyandırmadan önce,kalkar kalkmaz içsin diye hazırladığım sütün bardak ebadını o kadar abartmışımki,henüz uyanmaya çalışan,tek gözü açık oğlumdan gelen cümle:"İneğin kendisini getirseydin bari"

Arabam Çalındı
2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah"Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim..

Kayıp Aranıyor
Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik.Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı.Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi."Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik" dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti."Bu kadar insan hala bulamadınız mı?"

Cadoloz Kaynanaİş arkadaşımın düğünündeyiz.Nikah kıyılıyor,imzalar atılıyor,gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor.Biz hep beraber "Aaaaa!" diye tepki gösterirken ,arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor."Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı.."

Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2D:Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) 2

Yüzünüzden gülücük eksik olmasın...
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) Empty
MesajKonu: Geri: Gülmek için fıkraya ne gerek var:)))   Gülmek için fıkraya ne gerek var:))) Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 8:56 pm

Paylaşım için Teşekkürler :))
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülmek...
» Acıya Gülmek // Hakan Yeşilyurt
» Hande Yener - Bir İz Gerek
» En uzun tırnakLar bunLar oLsa gerek..*
» ölüm yalnızlığı olsa gerek,bu yaşadığım