...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Msn Paralımı Oluyor..?

3 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Msn Paralımı Oluyor..? Empty
MesajKonu: Msn Paralımı Oluyor..?   Msn Paralımı Oluyor..? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:49 pm

Bu Aralar özelime gelen herkesin dilinde bir kelime var ki sormayın,
ya nedir bu tantana allah aşkına kim çıkarıyor bilmiyorum boyle dandik bir ruzgar yok . hani bir laf varya delinin teki havuza bi taş atar 40 akıllı çıkaramaz diye buda oyle bişi sanırım ,Biz boyle bir milletiz işte ruhumuza işletmişler korkuları aman msn paralı olursa yok şunu şuna yollamassan 3 gun icinde cart curt :) . Ya arkadaslar bırakın artık bu mevzuları Bi maili açıoyorum Üzerinden En iyi çalışılmış konulardan biri bu din somurusu insan duygusu somurusu ,, YOK KABE İMAMI RUYASINDA GORDU , YOK BU MAİLİ 10 KİŞİYE AT TEMMUZDA MSN İ BELEŞ KULLAN:) .YOK BU MAİLİ 15 KİŞİYE ATMASSAN AZ SONRA KAFANA TAŞ DÜŞECEK YADA 3 GUNE KALMAZ ACAİP BİŞİLE KARŞILAŞICAN VS VS...:)))

Bu tur maillere inanmayın kimseyede yollamayın yollamazsanız kesinlikle bişi olmuyor ben denedim size garanti veriyorum . Mantıklı duşunmek lazım bilinçli olmak lazım sadece reklam amacı guden insanları ugraştırmaktan başka bir daniskası olmayan bu maillere kanmayın arkadaslar .Gecen Facebookta Bir grup Talebi geldi HEDEF 5 MİLYON TURK BAYRAGI SEVDALISI gibi bişi Ortada TURK BAYRAGI olunca kan damarda durmuyor hemen deli deli çağlıyor mecburen katılıyorsun . Neyse Katıldım sonra birkaç Gun içinde Adamlar Bayrak sevgisi üzerinden Mekanizmayı Kurmuşlar her gun reklam linkleri atıyorlar tıklayıncada para kazanıyorlar sen giriyorsun adamın verdigi linke o adamda çeşitli yerlerden para kazanıyor yani ayenen kullanıyor adam senin bayrak sevgini boyle düzenbaz şeyler dönuyor haberimiz yok.Velhasıl kelam Konumuza Donelim.
Eger microsoft msn i paralı yapacaksa bunu zaten duyurur Ve bizde sizlere duyururuz ki ... Bu imkansız şu Sıralar microsoft , yahoo ve google 3 lusu buyuk bi rekabet içinde adamlar daha guzeli sunup kullanıcıları çekmek istiyor daha yeni okudum google işletim sistemi geliştirmiş sıft meydanı micrisoft a kaptırmamak adına
Yani buyuk oynuyor adamlar işletim sisteminde tarayıcıyı bile paylaşamıyorlar internet explorer in koltugunu sallayan mozillayı google chrome ile ele gecirmeye çalışıyor ve yapacagı guzel bir işletim sisteminede google chrome yi entegre edecektir . Ve çok yakında google bir messenger programı çıkarırsa bu sefer işler dahada Karışacak Microsoft un koltugu sallanacak

Bu Rekabet olayından dolayı kimsenin Messenger i paralı etmek gibi bi fikri olacagını sanmıyorum Herkese msn messenger ile mutlu sohbetler diliyorum

alıntıdır
https://paylasimmekani.1forum.biz
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Msn Paralımı Oluyor..?   Msn Paralımı Oluyor..? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:54 pm

Teşekkürler :DD
meltem63
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
meltem63

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Msn Paralımı Oluyor..?   Msn Paralımı Oluyor..? Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:26 am

Paylaşım için teşekkürler Ok:

Msn Paralımı Oluyor..?
1 sayfadaki 1 sayfası