...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri

2 posters
YazarMesaj
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Rep Puanı : 10

Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Empty
MesajKonu: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:14 am

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..

KayboLdum Sanki Yiné .. Gören Varmı? Hérşey Bombok vé yiné kmsé yok

kmséé sormadn..kayboLsam gölgémdé..hér$éi unudsam.. döNérmiim qériyé

deRindeim çoq deRindeİm . . çoqh kaRanLıqh ßu ßéN Miyimm ?

dIşImda kahkahaLaRdan ßi suRet! İçİmde kaN aqLayaN ßi veLed x(

bİR düş'Tüm kıRıLdım . . boşveRsEnE kİmİn umRundaImm xS

ĐeFoLup ĠidéßiLécéğİm bi’yer war mı ßiLdiğiй ¿?-

c0q qißiym..Hiç qßym..waR qßiym..y0q qßym...RuhéNn HéP ß0q qßiym...

kmse anLamaz ßiliorumm canımı yaqsada hayat qüLüorumm:/

ßéyinDé 1 traFikyaraLaRım fizikséL déqiL piskoLojik ...! xS

DÏPTËYÎM.. SØÑDÂYIM .ÊPRÉSYOÑDÀYIM.... ...

Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!..

PsikoLojim Bosuk Yayında Emeği Geçen Her Kesn Amq

'
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:15 am

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda

9)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..

14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.

15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr

18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

23)Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa... SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa .

24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

29)$aÑLıyız $öh®️etLiyiz Pa$ayIz K®️aLız ®️ekLamIz Ma®️kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®️aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®️Iz Tek Fa®️kImIz !zm!tL! oLmAmlz!

30)Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

31)Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...

32)Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyo

eLLEriini biRak AvucLarimDa kaLsiN sen oL YaniimDa yiLlAr ómRúMú CaLsiin..

Kimİ aSkere gİder kİmİ Rast gehLe bİz aSkerden gehLdİk Şimdİ hayat terS geLe ^^ana^^ benİ aFFet hayat yaLLan dünya doLLan ^^baba^^benİ Üzme MekanIm yaLLan genÇLigim haram ^^abi^^benİ üzme arkadaŞım SathTE kIz arkadaŞım kahbEEE oLmuŞŞ

**кöşєує σтυямυş єѕяαя çєкєη,çαяşαƒ ραкєтι ¢євιη∂є gєzєη,¢αηı ѕıкıℓ∂ıмı α∂αм кєѕєη αşιк göяüяѕєη вєη! нαтιяℓα

**уαℓηızıм, уαℓηızℓığıм вєηι ∂ιηℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ηє ναякι вυ şαякıуı ѕöуℓємєктє, уαℓαη∂α σℓѕα ιçιм∂єη вιя вυℓυт αкıρ gєçιуσя, уαℓαη∂α σℓѕα мυтℓυуυм вυ вαηα уєтєя

** вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα…

**zєηgιηвιя α∂αм ∂αявιя ѕσкαgα gιямιѕ αуηι αη∂α уαη∂αη вιя ƒιℓσzσƒ gєℓмιѕ,zєηgιη α∂αм ∂ємιѕкι вєηвιя ѕєяѕєяι ιçιη уσℓ∂αη çєкιℓмєм ƒιℓσzσƒ∂α ∂ємιѕ вєη çєкιℓιяιм…

**нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

**¢єкмıѕ єѕяαяı gözℓєяı кαηℓı, уσℓ∂α уυяυуσя вıя ∂єℓıкαηℓı, вαкıѕℓαяı мαѕυм αмα вєℓαℓı, нαуαтα кυѕмυѕ ∂σѕтℓαяıηα ѕєν∂αℓı, уαяαℓı уυяєĞı, ∂ıкıѕℓı вє∂єηı, вσѕ gєzмєz вєℓıη∂є∂ıя ѕıℓαнı…

**öℓüмüм єѕяαя∂αη кєƒєηιм çαяѕαƒтαη мєzαя тαѕıм zιναηα∂αη мєzαя çιçєgιм 3 мєѕє ¢ιgαяα∂αη σℓѕυη..

**кαℓıη кαℓıη кıя∂ıℓαя , ιη¢є ιη¢є ѕαя∂ıℓαя , ∂єяιη ∂єяιη çєктιℓєя , вιя кöşє∂є öℓ∂üℓєя . єѕяαя'∂ıя ∂є∂ιкℓєяι , ∂υмαη∂ıя çєктιкℓєяι , çσк нσşυмα gι∂ιуσя уαρışтıя ∂є∂ιкℓєяι.

**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

**вιя zαмαηℓαя αя∂ıη∂αη ßαкαя αğℓαя∂ıм $ιм∂ι ∂öηüρ αя∂ıмα ßιℓє ßαкмαм вιя zαмαηℓя υğяυηα ∂üηуαℓαяı уαкαя∂м $ιм∂ι $єяєƒѕιzм кιвяιт ßιℓє çαкмαм

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDı

- £ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Bu HaYa† ßaNa HéR quN YaPıLaN Coq BayaT Wé K0tu ß!R EsPiri

K!m SéWD| $eNi ßénİm KaDr İsTeméM SeLamıNı Artıq YaLnızım aLdm Y0luMu AnLadın mı|¿?
bzeN soNLr başLNqıçtıR kaçışLrsa kurtuLş..geRide kaLaNLrı çöP die aTmışım bN köpeq oLaN buyuRsuN kaRışTırsıN
ζάŁ!мѕіи aMa Laz|мSıй вaЙa hάίлѕїй aМά zάaFιМѕΊή ΆΝŁA

bu son aLdaNışım soN yıkıLışım oLacak GeLseN de boş artıq geLmeseNde, beN yokum

' Káç öLüm wáЯ$á qözéé áLdm háyáTımıı çöPé áTtm Tüm RüyáLaЯ Káßu$ Y!né KoЯkuy0ruMmM..!

ésKı yeRıN| kaLbımDe aRama...ѕéη qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN...!!!

maDemkı ermeNısın bır kere werméLısın madeMkı ruMsun bırak ıcınDe duRsun maDem kı TürKsun gosTer urKsun

olmuş ateş yanarmı buz tutmuş su akarmı bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı

yaşamak buysa üstü kalsın

her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu

oturup anlat desen söyleyecek bir sözüm yok nerelerdeydin desen var olduğum bi yer yok

s£vméy! b!LmiYorsaN Ta$ımA 0 YüRéĞ!

ßєηι göяüρ кєη∂ιηι ѕıηαмα... ѕα∂є¢є göяєвιℓ∂ιğιη кα∂αяıм..нαуαт ßιя кυмαя ιѕє zαяℓαяı ßєη αтαяıм ...

"кєℓιмєℓєяιη gυ¢υηυ вιℓмιуσяѕαη ιηѕαηℓαяιη кυννєтιηι αѕℓα тαнмιη
вιℓє є∂ємєzѕιη...!"

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя".

"gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм."

Senı Seven KaLbe Zulum Et Et Edebıldıgın KadaR butun yoLLar Senın Olsun Gıt gıde Bıldıgın KAdar

b£ni unuTsUn DéMiŞsİn HiÇ DüŞüNdÜn mÜ? HaTıRLaMaYa dEğEr MİsiN?

Gıttın vefaSız bıttım saNıyOrsun Kımın yUreyındeN..Kimİ koVuyoRsUn...?
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:19 am

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun

Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.

BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM

SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem...

aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri

Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.

Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.

SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ.... !!!

€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.
Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.

Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.

HERKEZ ELİNE Bİ SALLAMA ALIP BEN BABAYIM BEN DELİKANLIYIM DİYO........AMA HİÇ KİMSE ŞUNU UNUTMASIN HER DELİKANLINN BİR DELİKANLISI WARDIR...

ELİKANLIYIZ!!!

BİZ SEVGİLİYE ÇİÇEK VERENLERDEN DEĞİL,ARKADAŞA CAN VERENLERDENİZ.BİZ FELEĞİN CEMBERİNDEN GEÇMİŞ ALEMCİ GENÇLERİZ...

DİLDEN SEVMESİNİ BİLMEYİZ BAZILARI GİBİ DEĞİLİZ SEVDİK Mİ YÜREKTEN SEVERİZ FARKIMIZ TARZIMIZ..............SERSERİYİZ

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TÖVBEKAR ÇOÇUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İÇİN YAŞAR DOSTUMUZ İÇİNÖLÜRÜZ VEDE HİÇBİR ZAMAN HİÇ BİR YERDE HİÇ KİMSEYE HESAP VERMEYİZ...

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var...

BU GÖNÜL GÜN GELİR AĞLAMAYI UNUTUR,GÜN GELİR GÜLMEYİ UNUTUR,GÜN GELİR SEVMEYİ UNUTUR AMA BU GÖNÜL ASLA SEVDİKLERİNİ UNUTMAZ

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Boşwer,Hep aynı MasaL

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir...
Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp git
Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun..

SerSeriyim SerSeri SokakLardır Evim

DinLe Cici Kız DinLe

Sanıyorsun ki SerSeriLer AğLamaz

SerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamaz

İnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

Eskiden Olsa Arkandan ßakar ağLardım

Şimdi Arkama ßile Dönüp ßakmam

Eskiden Uğruna Dünyaları Yakardım

Şimdi İse ßir Kibrit ßile Çakmam.!

DetayLar Aynadir Fark'ı Yansitir
KraLLar İz ßırakır Soytarıla Kıskanır

Sallanirsada asLa Yikilmaz Tahtım.

oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:19 am

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.

ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun..

SerSeriyim SerSeri SokakLardır Evim

DinLe Cici Kız DinLe

Sanıyorsun ki SerSeriLer AğLamaz

SerSeriler ßir ßir Ağladımı Kimse Tutamaz

İnanki Sosyete Kızı Herkes SerSeri Olamaz.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

ßenim Rahat Edemediğim Yerde

Kimse İstirahat Edemez

Keyfe Keder KraLına DeğiL Alayına Gider

ALem Oyuncu Olmu$

Sokaklar Sahne

Sevdiqim ßir Kız Vardı

Oda OLmu$ Kahbe..

Sen Meyhaneleri Kendine Ev Yaptınmı

Sen Allah Var ßir ßaşkasına Taptınmı

Sen İçipte ßir Sokak Köşesinde Yattınmı

ßunLarı Sen Yaşamadın Sen ßilemezsin

ßunLarı ßen Yaşadım ßen ßilirim Allah'sız.

кöşєуι ∂öηѕєм öℓüм ∂üz gιтѕєм нαуαт göℓgєℓєя ιçιη∂єуιм

кöşєאเ ๔öภรє๓ ölü๓ ๔üz ﻮเtรє๓ ђคאคt ﻮölﻮєlєг เçเภ๔єאเ๓

๓єђ๓єt ๔ยlкค๔เг

oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz.

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!
.
вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

ßiz Yüksekovanın Gerilim Saçan Sokaklarında Daha Kalem Tutmayı ßilmezken Esrar Sarmayı Adam Kesmeyi Sallama Çekmeyi Öğrendik

Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik.

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza £vinde İsmimi ßu Alemde Tesbihimi ßıraktım Ama Seni Asla ßırkamadım.
ßunLarı Sen Yaşamadın Sen ßilemezsin
ßunLarı ßen Yaşadım ßen ßilirim Allah'sız.
__________________________________________________ _______
YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri'mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin.
Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!
__________________________________________________ ________
Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar
ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar...
__________________________________________________ ______
"lKâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé '':
Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!
Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!
Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k...:
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:20 am

Muamelesi Yaparız
Aslanım Madem Aslansın
Çakalın Sofrasında

Ne İşin Var..
Ama satmadı sevdasını yüreğine attı
Haklının yanında idi
Haksıza demir bir yürekti yıkılmadı
Delikanlıydı O...
Üç şeyi çok severdi bırakamadı
Yarini, sigarısını birde silahını..
Memleketimi Ararsanız Adresimi Sorarsanız Resmime ßakarsanız ßilinki ßen Yüksekovalı'yım Aşkıma Katmam Haram Güzel Çirkin Aramam Yanlış Yapanı Tanımam Dedimya ßen Yüksekovalı'yım Doğruya Eğerim ßoynumu Gizlerim Derber Olduğumu Herkes ßilir Delikanlı Olduğumu Dedimya ßen Yüksekovalı'yım Kin Ve Öfke Doluyum Cevapsız ßir Soruyom ßende Allah'ın ßir Koluyom Dedimya Arkadaş ßen Yüksekovalı'yım...
__________________________________________________ ___________________________________
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 12:20 am

Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé ..... SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

8 ) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

9)uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !

17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

18 ) GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz..

21) mútluluklâr dêlêrêm yênê âskındâ sên bênê dú$únmedên ya$amana bak sênên dêrtlerên varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım.!

23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim .
Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Nefes nefes çekilen ,Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana

Tane tane yutulan,Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana

sevene can feda sevmeyene elveda

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

MesajKonu: Geri: Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri   Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 9:07 pm

Emeğine sağlık teşekkürler Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri 308743

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayattan bıkmıslık yada sıkıntı nickleri
» Süper msn nickleri , yeni msn nickleri , msn nickleri , şekilli msn nickleri
» Hayattan ne istersiniz?
» Nefret nickleri , msn nickleri , yalancı msn nickleri , kahraman nickler
» Sıkıntı