...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D

2 posters
YazarMesaj
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Rep Puanı : 10

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Empty
MesajKonu: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:54 pm

1 ipte iki kişi oynayamaz
Ya sen düşersin ..
Ya ben iterim 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue

Oyuncak bebek oLsammm....
Oyuncak bebekLeri düşünüyorum arasıra

KuruLunca yürüyüp koşan
CanLı bebekLere baktıkça
Bir büyük yasa sürüyor şaşmayan

Sen KüçücüK DünyaNda yaLaN üstüNe BiR OyunCak giBi oyNuyoRsunnN

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D __scale__1_1155837525

BeLki de mutLusun sen de.
Ben mutLuyum inan her şeye rağmen__________________
´
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:55 pm

0rda kaL..!
çünkü maLsın!
dünkü sazansın... 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D S4syh1ep3rk6

KuRtArIN BéN! Bu AşKhTaN..!1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D 2007072401iw8

Narkoz aLmış gibi Hissettiğimden beri attığım her adım senkronize1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Askimtatli2012yc2

değeRin değeRi kaLmadı.

Hayatının en güzeL parçaSıyım...
KırıkLarının aLçısıYım
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:55 pm

bo$ LafLara gaRnım tog ( ! )

benimDe SabRım waR $heKiL Degi$tiRioo TüKeninCeee 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

beni anLadıgınDa a$k'ı Da anLayacaKsın .! 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Sen gittin a$K benDe KaLdı...

a$hK yaKı$anDa KaLırmı$h 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Haykırıyorum Dünyaya Sesimi Duyan oLmuyor...

bir Sen Duysan YeterDi yar !

Sesim sana warmıyor ..!

Unuttum Sanma Sakın a$kım...
HeR köpek hawLamasında akLımdasın 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Surprised1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue

beni KıRıoRsun yaa ÜzüoRsun yaa Sanma ki bu böyLe süReR...!!!

Sana da biR eLveda deRim oLuR biteR 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Surprised1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Surprised1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Vazgeçmek istiyorum1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
HayaLLerden �

KimbiLir !
beLki de senden �

" Seni Sewiyorum" Lar orta maLı oLmu$ !
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Hayat Ya$anmaDıKça anLatıLmaz...

EngeLLer a$ıLmadıKça ya$anıLmaz...

İstanbuL Kızıyız DeLiyiz birazz..

oLum manyaK mıSınZ..? bizimLe ugra$ıLmazz ..!!?!?!

Hadi! İndim ben sahneden... Çektim elimi ayağımı...

Noktayı sen koy1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul perdeyi sen çek de yine alkışlasınlar seni...!

Yin£ d£ ayaktayım...ciSmimLe degiL iSmimLe 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Hüzün Rengi keLimeLeRLe doLduRuyoRum hayatın bo$LukLarını...

baz£n n£ kadaR kaLabaLık oLuyoR yaLnızLıkLar __________________
´
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Gurur affetmeli ona 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
sadık olamadım tek eksiğim .1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul!

Belki buydu yazdıklarımı .1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
dinlenecek hale getiren.1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul!

Zehri tatmak gerekir.1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
bazen bilki senin elinden...

Zorda olsa irade.1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
sende hakim her bi hücreme .1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul!

Kilit sinirlerimde kazılı nefretimle...
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:56 pm

bulamadın galiba
kimse sewmedi seni sewmedi benim kadar
ne oldu neden sustun
yoksa yalnızmısın sende benim kadar.....

[size=25][size=9]dün gece uykudan uyandım yine [/size][/size]

aklıma GİDİŞİN geldi........

şehirbak ben burdayım hayla AMA SEN YOKSUN...

oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:56 pm

HerZamanYanındayımDiyenleeeer.
AslındaHiçYanımda0lmadınızZz 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Iddcon_wink

Love Hurts 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Star1va9du5ga6ce3

Doğuştan mı bu salaklık !
Yoksa sonradan mı oldu 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tatliii7
ACIYORUM !

İstemeden yaptıklarınız1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul isteyip yapamadıklarınız1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul gündüz yapıp gece
pişman olduklarınızla nasıl çaresizce başka başka dünyalara doğru kanat
çırpmaya çabaladığınızı fark ediyor musunuz?

ayık oLuCan öLmeDik Daha tOy

yüRéğim éğiLDi
GuRurLa Son séLamıNı veRdi

' Ťέĸ bėDξήdë 2 Rμh .. ₪

oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

giDiorum Die havaLanma yaRın geLiorum unuTmaa ..1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Xxxx2

Bn bir CadıyDım Snii öLdürmek isTeen 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D ASKIMTATLI%20(11)

Bir yağmuR gibi ağLıor yüreim aLLah beLanı vRsn1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_kusmus

snDenn uzagtaa Hep biRşeyLer ekSigg1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D 00007

Sana giT diemem ama gaL dmkTe geLmioR icmDenn

söNmüoR aTeşimiSs ama aLev aLevDe yanMıoR ayRıLıg Zor ama beRabergenDe oLmuoR hç biR şey kaDeri siLip BaşTan yazMıoR..

Fark eTTin mi Bnii sevdiN mii sonunDa ama iNanmıoRum Sana oLmuoR işTe anLasana 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Xxxx2

giDioRum DemeDen giDişin vaRya süPerDiiii xD1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D YYYYYYYYYYYY11

seviYorum Sni'nin ''S'' siyLe sana saLg Diorum (:

Yürü sana by by geLmesen ii oLar xD

sNinLe gezdiim günden Beri akLımDan çıkmaDın hayvanLıın dışına vuRmuş sanDm1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul meğer Cidden hayvanmışSın xD1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D YYYYYYYYYYYY11
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

ama gözlerin varya 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
o kör olası gözlerin 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
onların hala duruyor 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul

bende yarası derin .

hayat denen şey hala o kadar cızırtılı bir melodi ki gramofonda plak takılı mı1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul değil mi diye defalarca bakası geliyor insanın...

meLek gbi düşünmei1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D VirgulşeyTan gbi oynamaı öğrenDim

şerэƒlі bіrіylэ оlmάnıп άyrıсάlıgıйı yάşıоrum : )

][ Has sick there or than ][ 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Iddcon_wink

Eğer bir gün"ler dün olmuş "Belki"lere bırakmış yerini.

*... uzάK duЯ1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D VirgulHuzuЯ wέЯ ...*

oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:57 pm

Madem ki gittin dönme...

Seni unutmam için bana dua et ve ne olur karşıma çıkma..
!

her ölümün yeni bir doğuş olduğunu bilerek
gel sende bende yaşayan "ben"i öldür!

''biz'' olamadık ...
1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Bhvi3cx5

İstediκLerim Чanımda İstemediκLerim ЧoLunda...

Yaralıyım1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgulhalim içler acısı kanıyorum!..
Belki de yaranın ta kendisiyim artık kabuklarımı dökmeliyim......

music my life
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:57 pm

Şu dünyada kaybettım en degerLi inSandın...!

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Sempatikhareketliifadelsl4
GüLüşünLé Odamı AydınLatan1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
BaKışLarıyla içimi Isıtan1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
SésiyLé Bana Huzur Vérénsin.!1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul

bul damarımı bas ilacı dindir acımı !

Kurtulmayada çaban yok ben neyinim neden ben?
Kaçıp gitsem uzaklara bilirim beni bulur
Ne benle mutlu olur ne bensiz huzuru bulur

hayatın én güsél anı hérşéydén vasgéçdigin zaman séni hayata baglayan biri oldugunu gördügün andır ^^1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D 575280tvjrzkx7hojh9gh9

çok sewiıorm sizi umarım kazık atmazsınız 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tatliii7

oLéAnDér

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D 1058381jvloalmk3rl0ve.

Kendi dorularımla Yaşadım Hala Da Yaşıorum 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi ...

Tanıdım diyen degil1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul
Tanıyamıyorum diyebilen beni Tanımış Demektir. 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Tahtıma Göz Dikenler !!
Ben Tahtayken Sakın Oturmaya Kalkmayın!! 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

-seni sorana her yanımm derim ve dahasınıda eğlerimmm xD
oLéAnDér

béN küÇük bir kIzIm oyunCakLarımı alIrsanIz sizinLé oynarIm

Daa boyun biR Karı$ béyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş

KiRpİ GiBİyİz HeM SEwİLmEK İStİOrUz HeMdE SEvEnE BAtIYoRuZ…

ka$ar yOk Dediğin1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul bir Yer Var mI biLdiğin?

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...

UmRumdışı

ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı music is life ıl.lıl.lı.ıl.lıl.lı

Bhenım ne OLDuGuMu SorGuLAMa SeNİn ANNICanı SanMıoRuM..

0Lmden Korkum Yokta Kefen Tarzım DeıL !!! . .

Sizofrenik Ruhum intihara meyiLLi....õLmek iStiyor oLemiyoRum..

''Hep İçiNe ataN 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul MutLuLuk roLü oyNayaN kız 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

[[==>..bho$weR heP ayNı masaL 'hayaT we ben' i$Te o KadaR..<==]]

ÖLmek için sebebim Yog AmA yasamag İçİNdE SINIRDAYIm..

hayat tarafından mars edİLmiş tavLa biLmeyen kiŞiLik =/

Bu BeNiM SeRSeRi SeRBeST STiLiM!!!
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:58 pm

béN aRıZaLı DiiLim oLSam biLé GaRanTi KaPSaMınDaYm..

...küLüsTüR bu RuHun öZRü yogKi beNde.. !

Keşke Hep cOcug KaLsagta KaLpLerimiz Yerine DizLerimiz Kanasa 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul

(●v℮riiyiimD℮ aL giit ℮maй℮tiinii .. «[söyL℮s℮й℮]» .. haйgii kursun s℮йiiйDii●)

~ ödünç meLeg KanadLarıımLa uçargen ben..eLimi tut.Korgarım düşmekten... ~
yaLan söLéme yaLanIm oLursun oyun oyNama oyUnCagIm oLurSun

==>...bu Ne Saçma Hayat bu Ne DingiL Hayat Yha bune KoLpa Hayat Bu ne Manyag yaşam Tarzı .. <==

Otopsisi yapıLdı bu aşkın !! aŞk Bitmiş .. Konu LoKéD !!

Kac Defa AttıRdın Ki kaLbimi ? Bi Defada DurduRasın !!

iNsan ya hayRan oLur baNa düşmaN... Ya hiç yokmuşum gibi unutuR ya da hiç çıkMam akLından..!!
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:58 pm

akLın ermiyo rr . ! anLattım . akLın ermiyor

senle olmuyor ` y a d a ` benLe oLmuyor rr .

Bir Kez daha dü$ün yoL ayrımında .!

Bir Kez daha dü$ün ! _son adımında_

` Gidiyorsan ! ben miyim seni bensiz bırakan ?

Bu senden duydugum ` _ en dogru yalan _ `

Oysa herşey ne güzel başlamıştı seninle .

Anlar var ! [ _unutamam_ ] ` belki senelerce !
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Şimdi artık kelimeler yetersiz ! anlamı yok .

Yitirmişiz anılarla beraber faydası yok !

Çok yalvarma 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul beni kızdırma !

` Yanarsın hem de batarsın .

Bir seni unutmadım ! y ı l l a r d ı r

Bir` de ! ben ağlarken gittiğini . ..

bu araLar ρek keyƒim yok ! ne oLur anLa beni .

duruma hakimim korkma sakinim . !

_ gördügün gibiyim_

oLéAnDér

DosTLukLaR [ yaLanMı$ ]. . (!)

a$k Ya$amakTıR (!)

SebepSiz Tuttum KenDimi SenDen . .

Unutmayı biLmesemDe ögRetiR bize bu güzeLLiginin aLtınDa KahpeLik Yatan Dünyaa !

Bilinmesi Gereken Hiçbirşey Gizli Kalmaz 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

Değer vermek belki boş bir amaç.

görmeden 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgul duymadan mümkün mü yaşamak ? eLLerim dokunmadan.. aşk yaLanmı? gerçekmi? sen söLe hayat...??!
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:59 pm

her çağın bir güzelliği varr..en güzel çağımdayım! ya gelir geçersin hayatımdan yada gelir kalır ... 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Happy1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Happy1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Happy1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Tongue

SénLe yaşadığıma sözüm yok yaşanan kısmett1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Virgulsonrasını da ben konuşmamm SEVMEM NİSPET 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Wink

dışı buzz içi balıımmm .... *

~affediLmeyen~

MesajKonu: Geri: 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D   1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:57 pm

Emeğine sağlık teşekkürler 1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D 308743

1 ipte iki kişi oynayamaz ,Ya sen düşersin .. Ya ben iterim :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İKİ KİŞİ - YALIN
» Nagasaki'de 80 Bin Kişi Anıldı
» DÜŞMAN-SEVİLMEYEN BİR KİŞİ
» Dunya 100 kısı olsaydı ...
» Msn'de kişi listesini çalın