...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Empty
MesajKonu: karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler   karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:36 pm

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm

єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм...

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

anılcak bir 'adın'bile yok

ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα уα ∂üşмαи.....уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя.....уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir...

Kimse Anlamasın beni.. ßen kendimi anlarımm ben böyle mutluyumm...

ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

<<::karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Mahcupεñ$¡ζ qáŀĐı ßυ qöśłεr $εń$íζ qàłđı ßu εłłεr ßoşwεr ćanım $εn$¡ζđε qεcεr ßu qünłεr..>>>

нιçвιя ѕєναρ мυтℓυ єтмє∂ι вєηι ѕєηιηℓє gιя∂ιğιм güηαнℓαя кα∂αя...

Yorgun yüreğime bir kor düşmüş haberini sen sor yalan unutuğum seni sevdan bitmedi bitmez gözüm başkasını görmez yalan unuttuğum seni…

Ağla gözlerim ağla ne kadarda safmışım inanmıştım sana ağla yüreğim ağla yanımdan gittiğinde kalbimdesin halla

Dünyada aşktan mutlu olan ne zaman ki seni gördüğüm o an ilk defa aşka inandım.

Şimdi sen beni bırakıp gitme ben sevdayı senle tattım gitme kalbimi çıkarıp vereyim eline bu can sensiz yaşamasa da olur.

Geri ver çaldığın temiz kalbimi seni sevdigim güne lanet olsun

Cennete bir melek sanmıştım seni her gece duama katmıştım seni gökteki yıldızım yapmıştım seni seni sevdiğim o güne LANET OLSUN.

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

вєη∂єη αуяı ѕєη şιм∂ι мυтℓυмυѕυη؟؟ вєη вöуℓє αğℓαякєη нυzυяℓυмυѕυη؟؟...

(¯`•._ﻯ€йЇ• ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .•´¯)

ﻛêήﻛîz Bêή ήêƒêﻛ a£àщáщ[url=http://].[/url].

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ...

รєภเ ђєг özlє๔เğเ๓๔є ﻮöкtєภ ๒เг אıl๔ız ๔üşรєא๔เ ๔üภאค кคгคภlığค ๒๏ğยlยг๔ย!!...

∂üηуα∂α вιяιηι ¢σк ƒαzℓα ѕєνє¢єкѕєм σ вєηιм öℓє¢єgιм кιşι σℓα¢αк...

>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<< <

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Bir güzel söz istersin!! “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok...

Bu Günler Kötü Olsa Bile... Yarınlar Hep Güzel Olur Derler... Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi.[url=http://].[/url].

Hayatın en acımasız şartlarında bile yüzümüzden bedava tebessümü eksik etmedik biz insanları insan olduğu için sevdık...

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım..!

Dağların bile sesi çıkmaz,bakma suskun durduğuma!...

Ağladığımı kimseye söyleme anne onlar benim içimin sızladığını yüreğimin yandığını bilmiyor....

' Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim '

Gencliğim Kuş Olup Uctu Elimden Mutluluk Sözcügü Düştü Dilimden Küllerim Savruldu Yıllar Önceden Sana Verilecek Sevgi Yok Bende

Agladıgımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımı Dünya’yı Yıkar Biliyor. Agladıgımı kimseye Söyleme Anne Onlar Bir kız İcin Bu Kadar Düsecegimi Bilmiyorlar!...

˙·٠٠•● Kamasti Gözlerim bu Bedenim hep savasti Gölgemin arkasinda Görkemim kaldi..●•٠٠:

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

˙·٠٠•● Seninle dogmusum Sensiz ölemem.[url=http://].[/url].Dünyayi verseler yine vazgecmem ..●•٠٠

¤ۣۜ..¤ ๑블๑◄███▓▒░░๑블๑ BakTım BakTım PenceReDen gOkYuzuNe DaLmıS GiTmiS RuHum GökYüzüNe... ░░▒▓███►ஐ ๑블๑

Das Passwort meines Gehirns und Herzens lautet Deniz = kalbimin ve beynimin Tek Sifresi Deniz.

HerKezin Biraz Faili Oldugu MecHuL Bir Cinayetim şimdi...

"..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

iÇiNe DerT oLacaK SaNa Son ßakışıM..!

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR, FatiH'i TeK oLmaLı.."

uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR aMa HayvaN iSmiyLe Son ßuluR..!

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM..!

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR, YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

Non VogLio NessuNo CHe Mi aDdolaRa Mai..!

uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe..!

FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırıZ..!

aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

"EğeR ßiR YerDe KüçüK aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa, oRaDa GüneŞ ßatıyoR DemektiR..!"

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi.. PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM. "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi..

"aNadaN DoğmaK, öLmeK iÇindiR."

"Yaş**ıN uZunluĞu DeğiL, NasıL YaşandıĞı öNemlidiR."
https://paylasimmekani.1forum.biz
Admin
Web Master
Admin

MesajKonu: Geri: karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler   karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:36 pm

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"Yaş** aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR."

"YiğitliK VurmakLa, aĞalıK VermekLe oLuR"

"CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

KıR KalbiMi GönlüN oLsuN.. aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN.. ŞimDi ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN..!

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I ** DüşTü KıÇ üSTü..

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR..

GüneŞe aDıNı ßuzLa YazaN BiRi oLurSa, ßiL Ki o SeNi ßendeN DaHa ÇoK SeviyoR..

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur..

o KıZ ßeNi aŞaR ÇünKü KaşaR DelikanLı aDaM ManitasızDa YaşaR

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

SonuNu DüşüneN KahramaN oLamaZ

DumansıZ SigaranıN, KöpüksüZ ßiranıN, SensiZ ßu HayatıN Taa ***

SeN iMkansızsıN, SensizliK iMkansıZ, aŞK iMkansıZ..

ÇemberiN eN DışınDa, eN ÇıkmaZ SokaktayıM..

Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı -Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte!!!

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN

Beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

gözlerimi açtığımda yerde bir sürü çorap vardı, tanıyamadım benimkileri. sonunda azmettim, kokladım ve buldum

ben hep meşgulüm nedense. doluyum her nedense. ben beni bende kaybettim. nolur bulan bi haber verse

burda çok felsefik bir bir yazı yazdıını düşün. ne sen yorul ne ben yorulim

yürü yüreğim gidelim buralardan, bu kız adam olmicak

bir kalem beni anlatabilir. peki beni kaleme kim anlatabilir

SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter!

NicK Şuan MeşguL

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye.

●●●∂üηуα вιя єƒѕαηє,нαуαт вιя ∂яαм,уαşαм вιя нüzüη,ѕєνмєк вιя нαтα●●●

Ben sana kıyarmıyım o kadar hiyarmiyim?

isyankar sokakların tövbekar delikanlısı..

ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik

eğlenmek yada eğlenmemek işte bütün mesele bu

belki yarın ölürüm ozaman son günümü iyi geçirmeliyim

Yeşilova MeRkeZ, KaFasıNa Göre HerKez

Elbet Bir Gün Kazanacaksın ama o Gün Benim Kaybetmek istedığım Gün oLacak

Her son yeni bir başlangıçın habercisidir

Karga bülbülü taklit edeyim derken, ötmeyi unutmuş...

Her kadeh tutuşumda__Bir lokma kaşıgımda,
İstesemde istemesemde_Seni bulurum karşımda

Dudaklarımda kalan kabulsüz bir dilekse..
İstemem sevme beni, sevilmek sensizlikse

hayat b*ktan ama grafikleri güzel

sonunda şans banada güldü ama k*çıyla

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

Cesedim karanlık bir köşede bulunmuş.. Sensizlik dolu vücudum Musalla taşına konulmuş!! Ardından Dua yerine YaDeLLeR okunmuş!!

"Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık... özlemeyi özledim. özlemeye değer ne kaldıysa...

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! bir yerlerde özlenmişsindir...

Benden çok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamamamda sana sesimi duyuramamamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum
Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hİçİmmm..

Bu aksam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime,çekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu aksam ölmek istedim yine habersizce...

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim! burgun bu ayrılık şarkisini kursuna dizeceğim, ve seni benden su anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

Denizlerde yakomoz senin gülen gözlerin.mehtap,deniz,dalgalar birde şirin gözlerin.fırtınalar kopsada benim deli gönlümde inan ki ne yapsam yine seni özlerim...

Elimde denizden çaldığım bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin

Dünya yuvarlaq ozon deliq.ne sapıq bi qezeqende yaşıyoruz be!karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Cheesy
Admin
Web Master
Admin

MesajKonu: Geri: karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler   karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:37 pm

GÜLÜ SEVEN DIKENINE KATLANIR, KAKTÜS SEVENIN VAY HALINE.

♥️ BÜTÜN GECE UĞRAŞTIM BIR TÜRLÜ DELINMEDI, O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI, SABRET SEVGILIM ŞIMDI OLACAK OOOOHHHHH, DELINDI, KULAKLARINA TAKABILIRSIN KÜPENI

♥️ ELLERIYLE BEYAZ VÜCUDUMA ELLEDILER, DUDAKLARIYLA EMDILER, ATEŞLERIYLE YAKTILAR, BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN

♥️ ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDI, BEN DE ARABAMI SATTIM.

♥️ ÖLÜM KORKUSU SÜREKLI DEĞIL, MEZARDA BITEN GEÇICI BIR DUYGUDUR...

♥️ BITKISEL HAYATA GIRDIM. MAKSAT YEŞILLIK OLSUN.

♥️ 1960 YILINDA IÇILEN KAHVELERIN HATIRI DOLMUŞTUR. ILGILENENLERE DUYURULUR!

♥️ DAL RÜZGARI AFFEDER AMA KIRILMIŞTIR BIR KERE.

♥️ DÜNYA YUVARLAK, OZON DELIK. NE SAPIK BIR GEZEGENDE YAŞIYORUZ BE.

♥️ SIZE YAPILMASINI ISTEMEDIĞINIZ ŞEYI BAŞKALARINA YAPIN...ÇOK ZEVKLI OLUYOR

♥️ TARIHTE 16 DEVLET KURMUŞ VE 15 DEVLET BATIRMIŞ BIR MILLETIZ...

♥️ ÖYLE YALNIZDI KI TOPLU MEZARLIĞA GÖMÜLMEYI VASIYET ETTI.

♥️ GENÇLIĞIM ACI VERIYORDU , AMELIYATLA ALDIRDIM....

♥️ BU TÜP BEBEK HATALI: SÜREKLI GAZ KAÇIRIYOR.

♥️ BENDE ŞEYTAN TÜYÜ YOK, EPÜLASYONLA ALDIRDIM.

♥️ BABAMA DEĞERIMI SORDUM &quotkarışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler GrinÜNYALAR KADAR&quot; DEDI, DÜNYANIN DEĞERINI SORDUM &quot;BEŞ PARA ETMEZ&quot; DEDI.

♥️ ERKEKLER HEP TANRI ÖNCE BIZI YARATTI DIYE ÖVÜNÜRLER. AMA BU GAYET NORMALDIR. ÇÜNKÜ HER SANATÇI ESERINI YARATMADAN ÖNCE BIR MÜSVETTESINI YAPAR...

♥️ HIÇBIR ÖNYARGIM YOK. BÜTÜN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR...

♥️ SOL KULAĞINI KAPATIRSAN SAĞ DUYULU OLURSUN...

♥️ BEBEĞINIZIN ALTINA YAPMASINI ISTEMIYORSANIZ ÇEVIRIN ÜSTÜNE YAPSIN...

♥️ ERKEKLER PARK YERI GIBIDIR. IYILERIN KEPSI KAPILMIŞTIR...

♥️ BEN BIR ÇOCUK, SEN BIR ÇOCUK, YAPTIK BIR ÇOCUKLUK, OLDUK ÜÇ ÇOCUK...

♥️ BIZIM BIR TANIDIK VARDI, PARAYA PARA DEMEZDI, ÇÜNKÜ &quot;R&quot; LERI SÖYLEYEMEZDI...

♥️ DÜN EVDE CANIM SIKILDI , KAFAMA GÖRE TAKILAYIM DEDIM. TAMIRCIYE GIRMIŞIM. BIRAZ KAFAM BOZUKTU DA...

♥️ ZORLA GÜZELLIK OLMAZ, ESTETIKLE OLUR..
.

♥️ SEN TERLEMIŞSINDIR, SANA TERLIK GETIRIYIM...
♥️ BU MESAJ OZEL BI FREKANSLA GONDERILMISTIR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK IBNELERDEDE BI ANLIK GULUMSEME YAPAR...

♥️ SENI GORUNCE GOZLERIM DOLAR, KULAKLARIM MARK...

♥️ OGLUM MUJDE SANA IS BULDUM! NASIL IŞ, BUFEDE YEDIGUN VERECEKSIN...

♥️ TEMEL ILE DURSUN TRABZONDA KAZI YAPIYORLARMIS. KAZ OLMUS...

♥️ GUCLU KOLLARI ILE BENI KOLTUGA OTURTTU..ÜSTUME ABANDI..ELINE ALDIGI KOCAMAN ALETINI AGZIMA SOKTU.. COK CANIM YANDI VE AGZIMDAN KANLAR AKIYORDU..AMA CURUKK DISIMI SONUNDA CEKMISTI...

♥️ AH KIZIM AH!! BEN NE SALAGIM. SENI NE DOKTORLAR, NE MUHENDISLER ISTEDI DE VERMEDIM. UZULME ANNECIGIM. BEN HEPSINE VERDIM...

♥️ BUTUN BISIKLETLERE BINDIM, BISAN A BINEMEDIM...

♥️ DÜNYADA IBNELIK OLMASAYDI ; DUNYA YUVARLAK OLMAZDI...

♥️ ICME ASK SARABINDAN ACIDIR AMAN DIKKAT ET KIZIM BABASI HOCADIR.

♥️ AĞLIYORUM SEVGILIM AĞLIYORUM ELIMDE BIÇAK AĞLIYORUM SANMAKI SENIN IÇIN AĞLIYORUM MUTFAKTA SOĞAN DOĞRUYORUM

♥️ ASKIM SENI SEVIYORUM! AMA PARAYI DAHA COK LAKIN PARANIN NE ONEMI VAR , MUHIM OLAN MIKTARI karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Smiley

déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! *

ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL !

aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! ..

hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ??

sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !!

terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen bır hayal..

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

Paylaş! ...Ama yalnızca değerini bilenlerle.
Çalış! ...Ama yalnızca doğruluk yolunda.
Yaşa! ...Ama sakın ölümü aklından çıkarma.

Ağlamak İçin...
Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
Sevmek için güzele mi bakmalı?
Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?
Admin
Web Master
Admin

MesajKonu: Geri: karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler   karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:37 pm

Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?

Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
Solması için gülü dalından mı koparmalı?
Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

eğer brini svmeye değrse ugrnda olmeyedde değer mi ?

Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë
øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI
øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ, hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,
ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM
sëñî,tarîhîñî VururuM,
añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë
saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,
tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..
¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara
katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa
GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....
ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi
YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil,
Deligonca Kadar U¢uk,
Afgan Gibi Komik,
Papix Kadar Lüx &amp;
Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in
degiL, Bir tek kagitLa
SariLan ESRAR ' in degiL,
SødayLa patLayan HAP ' in degiL,
Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r KurBan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana
Bak Bén! Diyé Né varsa
Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi
Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul
HirkaLarini Yamar Dikeriz
Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun .. Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim

Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ,
duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ,
sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

ßéni kãybetmeyi Gözé ãLãnı, kãzãnmãk için AsLã uğrãşmãm

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki&quot;BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!(:

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:

gülüşler yalan artık sevdalar duman altı sigaramın ucunda yakıcam bu AŞKI cak kibriti gör dumanı

Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm Allahsiz....

sana bir bakacam kalbini içten yakacam sen ne dersen de sosyete kızı seni koluma takacam..

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

AsLa KaYbEtDiKlErİm oLmAdI VaZ GeÇtİk LeRiM OLdU(( WAZ GEÇMEYİ BİLMESSEN ASLA WAZ GECİLMEZ OLAMASSIN ))

Gün gelir aklına düşersem eğer;beni değil;sevgimi hatırla!Ağlayışımı değil;gidisini hatırla!Sensiz oluşumu değilkarışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Bana elveda deyipte, ÖLDÜRDÜGÜN GÜNÜ HATIRLA...

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Sokakta Geziyor Bir Delikanli Esrar Cekiyor Gozleri Kanli Oyle Bir Sevdigi Varki Allahina Kadar Sevdali

Burasi İstanbul......... Ferman Gerekmez Delikanli Yuvasidir Cakallar Giremez...!!!!

Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte!!!

pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

Deli Sormuş DeLiye Hiç Sevdiğin Oldumu Diye DeLi GüLmüş DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

ĨŃŚÁŃĨ ĤÁŶVÁŃĎÁŃ ÁŶĨŔÁŃ ÁĶĨĹĎĨŔ. ĨŃŚÁŃ, ÁĶĨĹĎÁŃ ÚŹÁĶĹÁŚŤĨĞĨ ŹÁМÁŃ ĤÁŶVÁŃ ŐŔŤÁŶÁ ÇĨĶÁŔ

İtle köpekle uğraşacak waktim olsaydı,veteriner olup seni tedavi ederdm.

BaqLnmayacaksn bi şeye,öLe körü körüne&quot;O oLmzsa yşayamam&quot; demeyecksn.Demeyecksn işte!Yaşarsn çnkü.Yaşıorm işte!

yArAtTıqIn MeLeqİn eLLeRiNi BıRaKma || BundNN bÖLe seNN qiBİlErİNe KaRnIm ToK ! HayAT seN JULİET ama ROMEO yoq, ..

вiiя Dαнα öL℮м℮м..ѕση ѕαηѕтι..вiiя Dαнα ѕ℮ν℮м℮м..вυ ѕση ѕ℮νiiѕiiм Dii..вiiя Dαнα Döηм℮м..вυ ѕση giiDiiѕiiм Dii..!

~²ºº8~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº8~

Kimse kusura bakmasın..!Yanımda kimse kaLmasın ve kimse de surat asmasıN..!

SiL baştan yaşamaK gereK bazen...Hayatı sıfırLamak..!

(&quot;●&quotkarışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Wink..кαLвiiм ανυcυмα ѕιgмιуσя αятιк αййзз..(&quot;●&quotkarışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Wink
Admin
Web Master
Admin

Alı$ma ßana Ne Yapacaqim ßeLLi oLmaZ ßenim. ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum.. Dokunma ßana! Kapanmami$ YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn açma..Sevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayBoLurSun, tutu$tururum. iSteme ßeni! yaSakLarLa bogu$ursun.EnqeLLerLe doLuyum.
ÇôZmeye CaLI$ma SakIn…

Ben Günahkarım Cekerim Tineri BaLiyi Ciqarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuqun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın:

En Güzel Gözler Esrarlı Gözler, Esrarlı Gözler Yanlız Sevdiğini Özler

Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

diri diri gömülen hayallerimin ardından...bir bir sökülen umutlarım tükendi...

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

Ben zaten çevrimdışı yaşıyorum.Hayat beni engellese ne yazar,engellemese ne yazar

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ...! = ' (

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Wink

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ ..

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !!! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor...

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι ...

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu Kez...ÖyLe DeğiL mi karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Huh

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Huh

-Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir.

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

-Gönlümü alma,başımı okşama ...Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !!! kendini Aldatma. . .

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,,,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє...∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє...

- ||......... уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ..........||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T..

sUsuŞ deĞiLdi benİm yaPtıĞım (!).. rEsmén sana suSayıŞTı.

DünKü çOcuk DeiLim ARtıq.. ßiRaZz YORqun ßiRasda kıRqınıM..qiden yOLunu .. KaLan yeRini ßiLsin ARtq..!!!

haSar bıRakIrIm ruHunDa kandıRıLdıYSam işTé o zamaN kandıRamassIn.

YaLnızLık qüLümser Ek$i Ek$i Suratıma ßen YaLnızken we aqlarken . . . Demek ki YaLnız DeiLmişim Kendimi YaLnız Sanırken.

SeN oLsaNda oLmaSaNda yokLuğunLa seVeceğiM SeNi.

&amp;amp;amp;quot;sen&amp;amp;amp;quot; i keŞfettiKÇe &amp;amp;amp;quot;Ben&amp;amp;amp;quot; i yiTiRiyoRUm.

Hiç Hayallerinizden &amp;amp;amp;quot;0&amp;amp;amp;quot; Aldınız Mı?

ÖLüm öncesi yorgunLuk var gözLerimde...GöLgem biLe boğmak için FırSat koLLuyor...

Kokunu da aL giderken, yaralarımı tuzlama madem… Arkana bakma giderken hiÇ sevmedin zaTen!
Admin
Web Master
Admin

Kaprislerimin tadını çıkart… Kinlerimi boğar durumdayım!

konu$mak susmanın kokusuduR...ya sus git ya konu$ qéL ...oRtaLaRda kaLma!

Sen hem ßi hastaLık hem ßi sağLık qißisin kaLßimdéé (:

Seni sakLıycam inan; yazdkLaRımda çizdikLeRimde, $RkıLaRmda sözLeRimde...!)=

qéLi$in gibi onuRLu oLmaLıydı qidi$in...ve öyLesine quRuRLu ßiti$in...!

qöRdün i$te _ gittin ve ßittin!...

isteme ßeni ; YasakLarLa ßogu$urSun, EngeLLerLe DoLuyum...

akLıma takıLdı yaLnızLıın adı...

iCimde $eFini Kayßetmi$ orkeStra'nın Hüznü Dı$ımda Charlie Chaplin GüLü$ü...!

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

Yeni bir krize giriyorum - ellerim titriyor -üzgün değilim ama gözlerim doluyor.

yarInImI bıRaqTım .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

Onun qüseL oLması iÇin makYaJ deqiL modifiye Lasım..!

unuddum..nasıL séViLrdn sn? nasıL seVrdim bn?

kİmdén yaNa †anяIm ßu haya†? kadErmİ ceZamI bana anLaT..

Resmini çekmelisin her anın,kanıdı olmalı her feryadın.

siyh beyaz bi hayat yaŞıormm mOruK..ßeNdenn reNqqLi ifaDelerr ßeqqLeme!!

sağolasın aCı çekmék bu uymuŞ - varoLasIn
yaLanIn gißi kaybolasın..

titRerİm kénDi üsTümé ßéndEn deĞérLi deĞiLsİn.

eLiMdE Bi KaDeH..GöZüMdE DaMLaLaRr

öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDaım ya$amK içiN sßéßim yoqK..öLmK içiNsé çoqkK...

hyaT bi sıNawSa adıMı yazaR çıKarIm..!!

FOrMat ATtım ANıLaRıma...

hEr kArEsİ SiYaHa bOyAnMıŞ Bi bUlMaCaIm...ÇöZmEyE ÇaLıŞtIkÇa iÇİmDe kAyBoLuRsUn...!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

$imDi Senden Vazmı GeçmeLi..?
[[MaSaL oLuP yoLa devammı EtmeLi..?]]

adINı kahPE koydUM , bıRak Öyle kalsIN...

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

yüreğim yine gitme zamanı...

İsTerdim yeniden doğmak yada hepden YOK OLMAK !!!

Geriye dönmem asla içimde bişeler kopmusken

No oKkuL No dıRdıR OnLinee MaKkaraaa OnLinee Gırqır karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Bj

kiminLe danS eTTiĞinİze dikkaT edİn.çok kiŞinİn toPuĞu kıRıLdı karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Wink

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü ii oynayaMıyoR''

KısLaRı GeçTim MeTaLiMi SeçTim

siyaH qiymeqLe meTaLci,meTaL dinLemeqLe Satanist oLunmaS..!
GoRdúm Hé? GüzéLLíGé Sáhíp oLmäyä çäLışmıorúm,Istédígím Hérşéyí éLdé édébíLíorúm..!

Gitarımın teline, sevgilimin eline, Rockcıların diline hastayım

Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

Herkez Kendi Çapında Muhteşemdir ; Kiminin Çapı WardıR Kiminin YarıÇapı

! Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara...

! Gözlerinde bir okyanus, Özgürce yüzmeye geldim..

! Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin, Beni Benle Ötelere götüren Sensin!

! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor..

! Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken, Döneceğim birgün, kimse beklemezken...

! Bundan böyle dünyamda, ne sana ne sen gibilere yer var..!

! Kapıları kaparım dokunanı yakarım, bende aşkın cesareti var..

Uçurum basındayım yapayanlızım, bir filmde oynayan saf bir aşıgım.

Adım YıKıLMaDıM AyAkTaYım.. BuNLaRInKi DüNyaYsa BeNDe UzaYLıYıMmM.

BiLékLérmi késSs. . DamarLarmLa knDini as. .!!!

geldi AşK... Anladım dedim ya.. Daha fazla SORMAYIN !

ßqn ßir acaip oldu içim..qéLécék mi né...!!?

kaLß!m iLtihaP saLqıLar..hér saRSıntıda ^s3vqm mikr0p kapr !

saat sabah 9:45..hava souk kafamda léş..ii gündn bir ésnti..kan gibi néfés gibi..

ßr qün anLayacksın &amp;amp;amp;quot;béKLéméniNdé i$é yaRamadıını..bir yr3 uLa$amadıını..arqaNa dönüp baK†ıında.. Yİn3 aynı duvaRı qörécksn

GüLméi unuddurdn..bari pécédé uzadmaı biL !

Acıtmıyor canımı..^sözlerin kadar gölgén…

uZaK deiL rüYaLar..artıq uymam kadéré ..

éLLérmdé bi avuç YALANDIN !!

kmséé srmadn..kaybLsam glgémdé..hér$éi unudsam.. döNérmiim qériyé?

VakitLér iLérLiy0r..&amp;amp;amp;quot;saatLér térLiy0r&amp;amp;amp;quot; ....sniN $u témßéL yüréin daHa néi béKLiy0r??

Geçmi$imi çöpe Attmı..Karı$tırın özenTiLEr

BoYnUmDaKi İpİ SaNa VeRiYoRuM HaDi BeNi HaYaTa
BaĞla!!!

aşqq her daqqa qıwırırr .. &amp;amp;amp;lt;3

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

^^ hérséЧ b0mb0q ... wé yiné kimsé y0q..!!

Bhenım ne OLDuGuMu SorGuLAMa SeNİn ANNICanı SanMıoRuM

söz aqızdan çıktı ßir kéré.
$éytan da séndén yana méLék dé.

qéL dérsém qéL qid dérsém qidmé

sénsizLiin até$indéim yaLnızLıım ßuz duttu.

Admin
Web Master
Admin

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

ßén séni ßöyLé tanımadım.koLpaLa$ma kéndin oL ßiraz oqLum

DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime

TakMışıM TırnAkLarıMı YürEğimE.. KaNatTıkça YüzÜm GüLer.. (:

yuReqm tik takLarda.. saat ßna 5 kaLdı..

pLatonik sevmeLer teseLLi etti beLki.. varLığın yanımdan hiç gitmediki

Hayat!
Geç kaldım..
Eskilere at beni!

Umurumda olsa ağlardım.
Sözlerden akarken delikanlı bir bahar...

GeLeCeĞi MeRaK eTmİyOrUM nASIl OlsA GeLEcEk...

Ya$adikca
oyuna dahiLim,
NamussuzLuk dunyasinda kabus nufusu artmakta, sakLan!
Kiyametin tiyoLari goz kirpmakta.
In$a ettikLerini yikmak icin geLecekLer..
ßunun ßiLinciyLe ya$a!!..

Mutsuz CareSiz YaLnız Her$eyDen uzak
CevreSine Sahte qüLücükLer
Daqıtan asLında iÇi paRamparÇa
qözLeri kanLı we Çöpe atıLmayı
ßekLeyen ßir 0yuncaqım . . .

SoNu ;
ßoğuLmak oLsa dA
ßéNiM Bu SuLaRdA
yüzmém géRék..!

cok yaratıcıyımdır acayip sorun yaratırım xD

ayaklarım okula gidick kadar enayi ise ellerimde kopya çekicek kadar asildirr!!!!!!

hєpiмiz aγηıγкєη вєη FaякLıγdıм....!!!!$!мdi hєякєz Faяк pє$iηdє...!!!вєη aγηıγıм..!!вuda вєηiм Faякıм.!

[size=9]Kendine bir gün kötü gözlerle bak ayıbını yüzüne vur Aşağıla dürüst ol bir kere olsun sınırda dur..!!

Bunalimin esiri oldum ciktim
Agladim her gece tek basima
Yaralarima merhem olacak birini bulamadim ariyorum hâlâ

Ölümü düsündüm her gece bedenim yatsin artik cansiz ve
Birini düsündüm beni tutsun ceksin bu qız hep sanssiz

TAKMA KENDİMDEN CAN SIKINTIM ÖNCEDEN BERİDİR BİR ÖLÜM TAKINTIM BUNU DA YÜZÜME VURMASINLAR DIŞARDA SEmPATİK TAKILDIM (SAGO)

Gecmıs dünden bahsetmek lezzetsız.. Gelmemıs yarından hep mı sıkayetcıyız biz?

Hoşuma Gitmedi Hayata Kattıkları Bu sert Aroma,
Düzelebilmek için Başvurduğum Her TedavininSonu Koma...

AksamN Fakrlgİ GündüzN GÜrültsyl€ YogrluR Ann€ ßöyl€ KıZ Mı DogrulR? ÖzlemiN Yüzümd€ KavrluR KaL ße Gtm€ Ne OluR AylaK SaaT DuruR...

Sözünle yokla çevreni kağıtta saklı Sagonun gizli gözleri…

VaRLıĞıMı TaNıMlAmAk AdIna YeN! SıFaTLaR YarAtAbiLmEL!y!m

Ben hayatı oyuncak bile sandım ama yanıldım çünkü çocuktum yola çıkmış yeni yolcuydum...

faciaların bedelleriyle ağladım ben anladım KaRiKaTüR KoMeDyA koydum adını buranın...

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

4£v£®Tű®kі§ĥЯ@P

derde keder alayına gider rapçıyız ulan şeklimiz yeter

%100 saqo {anti ceza}

$@goqa_k@jm€r

Dindirir acını elbet bir melek ya…………

Umut nerdesin?Yine bittin...
Nerelere gittin?Ben seni göremeden...
Gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak..

cHaTLaq

~~߀§îKTâ§~~

¤º°`¯ ¯`°²º¤æ=¬« güL »¬=椺²°`¯ ¯`°º

AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

Kendini Bilmezlere Laf Anlatmaktansa SUSMAYI Tercih Ederim...

miLLet aSık oLuyo snRa aLkoLik beN kenDime aSıqım üsteLik pLatOniq

SuSTuM… HaYat ßiLDiqin qißi q€L HaZıRI'm

''Bir yazar demiş ya''
sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki"
BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

..мεℓαηκøℓΐκ sтчℓε..

§€ñ ߣñïM ƒå®kIMI ƒå®k €D£M£dÎñ ®TIk få®k€t$£ñd€ ƒå®k €tM€Z...

YalnıZlık ÖmRüm ßoyuNCa TanıMadığım ßir YabßaNcıydı ;OnuNla ŞimdiLerde ßeraßer UyaNıyoruz Her YeNi GüNe İki YalNız ŞarKılar YazıYoruz,YorguNuz,Çok YorguNuz,Cok YorguNuz...

gece gelince üst kirpiklerimin alttakilerle birleşmemesinin tek nedeni oldun..!!

ya$ına qöRe sHen büükSün , ba$ıNa qöRe ba$kaSı..!

byn pesimist

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

[size=16]çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi
[/size][/size]
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler   karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:52 pm

Emeğine sağlık teşekkürler karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler 308743

karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KaRıŞıK NicKLeR
» Karışık Nickler
» ..Karışık...
» Karısık ...
» Karışık msn sözLeri..!