...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Yusuf'u En Başta Ciddiye Almamıştım

YazarMesaj
wampirella
Grafiker
wampirella

Rep Puanı : 22

Yusuf'u En Başta Ciddiye Almamıştım Empty
MesajKonu: Yusuf'u En Başta Ciddiye Almamıştım   Yusuf'u En Başta Ciddiye Almamıştım Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 4:40 pm

Canlı Yayın Akşam Keyfi'ne Telefonla Bağlanan Başarılı Sanatçı Rafet El Roman, Yusuf Güney Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu..
Yusuf'u En Başta Ciddiye Almamıştım 28060514
Yusuf Güney'le nasıl tanıştığını anlatan Rafet El Roman, başarılı keşfini yere göğe sığdıramadı. El Roman, 'Londra'da bir konserimden sonra Yusuf, kulise geldi. O gün doğum günüymüş. Bir şarkı söyleyemek istediğini söyledi. Ben, açıkçası kendisini fazla kaale almadım. Neyse söylemesine izin verdim. Yusuf, 'Canımsın Sen' şarkısına bir giriş yaptı, ben ilk önce yerime oturdum ve ciddiye almaya başladım. O günden beri Yusuf'la irtibat halindeyiz ve artık durmadan üretiyoruz. Yusuf Güney, duruşu, görüntüsü, sesi ve yorumuyla marka olacak bir şarkıcı. Onu piyano eşliğinde şarkı söylerken gördüğümde çok gurur duydum.' sözleriyle Yusuf Güney'i epeyce övdü.. (Gecce.com) 12.03.2009 21:36 [1623260]

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Check-up hazırlığını ciddiye alın