...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri

2 posters
YazarMesaj
goldenboy
Web Master
goldenboy

Rep Puanı : 22

Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri   Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 8:54 pm

Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama...

İnsan yüreği, kaç yaşında olursa olsun ancak ona açılan yüreğe karşılık verir.

BU GÖNÜL GÜN GELİR AĞLAMAYI UNUTUR,GÜN GELİR GÜLMEYİ UNUTUR,GÜN GELİR SEVMEYİ UNUTUR AMA BU GÖNÜL ASLA SEVDİKLERİNİ UNUTMAZ.

Gizli gizli aglardim , gözlerimden sakli, Aglar aglar yanardim , atesimden sakli, Yanar yanar severdim , Sevdigimden sakli , sevdigimden ayri.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın...Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK.

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

Zaman..Ah Zaman!Hem dost,hem düşman.Hem mazlum,hem zalim..Aktıkça köpüren nehir,durdukça kuduran şehir..

Seni Seviyorum,Sen Beni Sevmesen de Olur..Zaten Aşk Budur!Ama Yine de,Her neyse.

Su gibisin içilip hiç kanılamayan..Seveni yanıltmayan sevince yanılmayan..Özlenen sen özleyen sen..Varken bile doyulamayan.
--------------------------------------------------------------------------------
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri   Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:33 pm

Emeğine sağlık teşekkürler Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri 308743

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Farklı msn nickleri , güzel msn nickleri , msn nickleri , güzel nickler
» Kız nickleri , msn nickleri , güzel nickleri , msn nickler
» Emo Nickler, Emo Nickleri, En Güzel Emo Nickleri
» MSN Etkileyici nickler, aşk msn nickleri
» Etkileyici nickler , msn nickleri