...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir

2 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Empty
MesajKonu: Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir   Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:47 pm

Bugün sinemada gördüm, uyarı olarak paylaşayım dedim; hemen konuya gireyimUnutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Smile

yazı şöyleydi: Sinema salonumuza yiyecek ve içeceklerle girmek yasaktır, lütfen gıda ürünlerinizi emanete bırakınız, Not: hijyenik nedenlerden ötürü akşama kadar teslim alınmayan yiyecek ve içecekler imha edilecektir.

diyebilirsiniz ki, eee nevar bunda, nasıl ne var, birisi bunu açıklasın kardeşim, nasıl imha edilecektir, fünye ilemi patlatıyorsunuz, çöpe mi atıyorsunuz, fakir fukarayamı dağıtıyorsunuz, yoksa afiyetle mi yiyorsunuz? Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Biggrin
umarım beğenmişsinizdir, konu kilitlenmesin diye + bonuslar

Temel ve dursun yaz tatillerinde Antarktika'ya gitmeye karar vermişler. Uzun bir yolculuktan sonra buzlar diyarına varmışlar. Bir rehber bulamadıklarından kendileri gezmişler uzun buz ovalarını. ertesi sabah bir rehberle anlaşarak kıtanın en güzel yerlerini rehber eşliğinde gezip merak ettiklerini soruyorlarmış. Bir ara Temel rehbere seslenerek
- " Pardon burada hiç beyaz kadın var mı ? " diye sormuş,
- Rehber "Tabiî ki var, buradaki kadınların yüzde doksanı beyazdır" demiş.
- "Peki siyah kadın var mi?"
- "Eh bir kaç tane var bu civarda"
- "Pekİ siyah beyaz kadın var mı" rehber son derece şaşkın bir şekilde
- "Tabiî ki hayır ben hiçbir yerde rastlamadım böyle kadına" Cevaptan hiç de hoşnut kalmayan Temel Dursun'a dönerek
- " Ula dursun yoksa dün akşamkiler penguen miydi?????".

Kadın doktora gittikten sonra eve geldi ve kocasına müjdeyi verdi:
- Hamileyim! Adam şaşkınlık içerisinde:
- İmkansız!.. Ben hep dikkat ederim... Emin olmak için doktoru ziyaret etti:
- Anlayamıyorum doktor, dikkat etmiştim.
- Bakın bayım... Bu araba kullanırken dikkat etmeye benzer. Siz dikkat edersiniz ama başkası gelip çarpar!..

emel ormanda ağaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun;
-Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış;
- Ormanda ağaç keseydum, birden kalabaluk pir grup Doğan'ın yengesini bozmişum diye dövdü peni, halbuki ne Doğan'ı taniyruuum, ne de yengesuni..

Temel bir gün kahveye girmiş. Üstü başı yırtıkmış. Ne oldu diye sormuşlar.
-Temel: "Kaynanamı gömdük."diye cevap vermiş.
- Kahvedekiler: "İyi de bu halin ne?"
-Temel: "Biraz direndi de."
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Empty
MesajKonu: Geri: Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir   Unutulan yiyecekler hijyenik nedenlerden dolayı imha edilecektir Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 8:37 pm

Paylaşım için Teşekkürler :))
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hıjyenık Asklar
» Karaciğeri Yoran Yiyecekler