...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

"GİDİYORUMMMMM"

2 posters
YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

"GİDİYORUMMMMM" Empty
MesajKonu: "GİDİYORUMMMMM"   "GİDİYORUMMMMM" Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:44 pm

Çook düşündüm gittip gitmeme konusunda ama anladım ki gitmek en dogru kararmış..düşüncelerimm belki degiş dedim ama degişmedi yalnız kaldım düşündümm çook düşündüm.....

"GİDİYORUMM"

Buraya sessiz geldim sessiz giidyorum yine yani ne geldigim anlaşılmıştı nede gittigimi anlaşılıcak kesin kararmı verdim ben aileme sevdiklerime sesleniyorum ve GİDİYORUM.....

N e güzel anlar yaşamıştım oysa ama biyerde çok kalınmıyomuşş ben tüm mutluluklarımı bırakıp gidiyorumm....
"GİDİYORUMMMMM" Gitttyw5

Belki bigün yine gelirim sessiz sedasız kimbilir gitmek aslında bana göre degil ama böyle olması gerekiyoo

"GİDİYORUM"

Kimse üzülmicek çünkü kimse anlamıcak gittigimii herşeyimi bırakıp gidiyorum bir kendim bir ben gidiyorumm...

"GİDİYORUMMMMM" 327425545_415b280a28

Eşyalarımı topladım gidiyorum ben sesizce gidiyorum burdan tüm sevdiklerimi bırakıp belki kimse bnei sevmedi ama ben sevdim kalbimde herkeze yer vardı herkezi sevdim..şimdi ise eşyalarımı aldım arkama bile bakmadan gidiyorum kimse farkına varmıcak gittigim ben sessiz geldim sessiz gidiyorum "BURDAN"

"GİDİYORUMMMMM" Thrillmekillmebyzzznakeou3

Ben aglıyorum zaten bide siz aglamayın sesizce gidiyorum affedinn banada bu yakışır zaten veda etmeden gözlerimde yaşlarla "GİDİYORUM"

SESİZCE GELDİM YİNE SES ÇIKARMADAN

"GİDİYORUMMMMM"
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

"GİDİYORUMMMMM" Empty
MesajKonu: Geri: "GİDİYORUMMMMM"   "GİDİYORUMMMMM" Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:26 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

"GİDİYORUMMMMM"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» "Güvence" denen batıl inancımız yüzünden
» Akdenizli Misiniz? Baklagillere Dikkat! "Favizm" Olabilirsiniz,Ölebilirsiniz?
» "Türkiye İstikrar için Mali Kurala Geçebilir"