...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Paylaş

Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi...

YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Empty
MesajKonu: Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi...   Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:44 pm

Bu sabahta senden vazgeçtimBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgulbütün sabahlar gibi...
güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımıBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virguloyuncak dünyamın kapılarından çıkıpBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgulgirdim insan kalabalığına...

bu sabahta senden vazgeçtimBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgul
kanlı bir gülücük dudağımda...

Bu sabahta senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursamBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgul belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkınBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgulgözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz derinliklerinde...

bu sabahta senden vazgeçtimBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgul
paslı bir lanet dilimin ucunda...

Bu sabahta senden vazgeçtim...Kadifeden Kesemi takıp dudaklarımaBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgulbir gülücük kondurup gözbebeklerimeBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgulgirdim dünyanın koynuna...

bu sabahta senden vazgeçtim
sakladığım hüznüm damarlarımda...

Hatırlıyor musun bu sabahta senden vazgeçmiştim...Bu akşam da senden vazgeçiyorum;

adresimi değiştirmedim:

SENİ BEKLİYORUMBu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Virgul
SENDEN VAZGEÇTİĞİMİ GÖRMEN İÇİN!!!
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Empty
MesajKonu: Geri: Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi...   Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi... Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:26 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

Bu sabahta senden vazgeçtimbütün sabahlar gibi...
1 sayfadaki 1 sayfası