...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Adamın Böylesi

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Adamın Böylesi Empty
MesajKonu: Adamın Böylesi   Adamın Böylesi Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:04 pm

adam eşi ile aracında seyahat etmektedir trafik ekibi çevirme yapar. adamdan belgelerini ister adam

çıkarır verir memur inceler ve size ceza yazmam gerekiyor der. adam memura niye memur bey

diye sorduktan sonra memur gelirken sizi gördüm CEP TELEFONU ile

konuşuyordunuz oysa bu yasak der. adam hemen olurmu memur bey siz yanlış gördünüz ben onu

yerine koyuyordum siz yanlış anladınız herhalde. adamın karısı bey bey ben sana kaç kere telefon

ile görüşme dedim beni hiç dinlemiyorsun. adam karısına sinirli bir şekilde sen karışma der memur

başka hatalar aramaktadır SİNYAL camınız da kırık oysa. adam hazırlıklı

memur bey şimdi gelirken başka bir araba taş fırlattı der, karısı yine bey bey sana 6 aydır değiştir

diyorum ama hiç kulak asmıyorsun bak gördünmü. adam dahada sinirli bir sekide karısını uyarır bu

durum memurun dikkatini çeker ve kadına eğilerek hanımefendi eşiniz size hep böylemi davranır?

kadın: HAYIR SADECE İÇKİLİ OLDUĞU ZAMANLARDA
https://paylasimmekani.1forum.biz
sensiz_asla
Moderatör
sensiz_asla

Rep Puanı : 10

Adamın Böylesi Empty
MesajKonu: Geri: Adamın Böylesi   Adamın Böylesi Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 9:16 pm

Paylaşım için teşekkürler Ok:

Adamın Böylesi
1 sayfadaki 1 sayfası