...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim.

2 posters
YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Empty
MesajKonu: Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim.   Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:13 pm

Yokluğun bedenimi sızdırırcasına sarmış bir haldeyim.
Seni arayan yalnız bir kalbin düşeşindeyim.
Sessizliğin bedenimi sardığı bir zamanda gelir misin?
Yokluğunu yaşadığım bir zamanda çıkagelir misin?

Hasretinde sardığı şu gönlümYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv bilsen ne haldeYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Sensiz iken yaşayabiliyor mu acabaYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv farkına bir varsan.
Farkına varsanda beni anlasan
Ve bir daha yalnız bırakmasan beni ve seni seven şu kalbimi.

AnsızınYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv bir zamanda çıkagelsen sevdiğimYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Mutlu etsenYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv sevinçlere boğdursan gönlümü.
BekliyorumYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv zamanın su gibi geçtiği vakitler.
Haydi; çıkagelsen ansızın sevdiğimYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Mutlulukların yüzümde tebessümünü görsen.

Senide kendim ile mutlu etsem.
SonsuzluğaYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv ebediyete beraber kucak açsak.

Yalnızlık rıhtımının bedenimi sardığı zamandaYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Multu olsakYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv beraber olsak diyorum...
Kabul buyurur musun sevdiğimYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Yoksa beni terk edişinle yalnız mı kalsam.

Sana seslendiğim gönlüm ileYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv
Kabülümü buyurur musun sevdiğim.
Benimle birlik olupYalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Smiliv sonsuz olur musun sevdiğim.

#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim.   Yalnızlık rıhtımının sardığı bir sensizlik gecedeyim. Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 8:59 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalnızlık yorucudur, yalnızlık ağır. Yalnızlık insanı kendine bırakır.
» Sensizlik
» Sensizlik
» Sensizlik Çok Acı
» Sensizlik Fakültesi..