...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler

YazarMesaj
wampirella
Grafiker
wampirella

Rep Puanı : 22

Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler Empty
MesajKonu: Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler   Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 9:52 pm

Akrep olarak sizin çok fazla enerjiniz var. Ama bu da bitmez tükenmez bir şey değildir. Sağlığınız ve mesleki başarınız, enerjinizi nasıl kullandığınıza bağlıdır. Maalesef Akrep insanları kendilerini hiç eleştirmezler. Bunun için doğa tarafından kendilerine çizilmiş sınırları tanımamaları şaşırtıcı değildir. Hayatta hiçbir şeyden vazgeçmek istemezler, bu dünyanın verebileceği her şeyi almak isterler. Bu arada fiziksel ve manevi kaynaklarını acımasızca harcarlar. Akrebin tipik yaşam tarzı, bu burcun birçok üyesini vaktinden önce mezara sok muştur.

İşte de Akrep insanları sık sık yeteneklerinin çok üstünde bir performans gösterirler. Eğer bir göreve tepeden tırnağa bağlanmışlarsa, uyku ve dinlenme gibi en temel ihtiyaçları bile göz ardı edebilirler. Daha sonra herhangi bir anda çöküverirler. Arka arkaya sigara ve kahve içen, verdiği emirleri kontrol eden ve 60 yaşında kalpten ölen şefredaktör, tipik bir Akreptir.

Bu kendine zarar verme içgüdüsü nün sizi de ele geçirmesini önlemek sadece sizin idrak yeteneğinize kalmış bir şeydir. Daha ölçülü olmaya, kendinizi belirli yaşam standartların da tutmaya ve vücudunuzun verdiği tehlike sinyallerine dikkat etmeye çalışın. O zaman bir Akrep insanı olarak gerçekten çok yaşayabilirsiniz.

Çok az Akrep, normal bir yaşam tarzını kabul eder. Hayatın anlamı ve bilgi arayışı ile birçokları genç yaşlarda uyuşturucu kullanmaya başlar ve vücutlarına cinsel uçarılıklarla da zarar verir. Özellikle bağışıklık sistemi hastalığı AIDS, Akrep in sanları için özel bir tehlike arz eder. Bu burçta doğanlar için alkol kullanımı da bir sorun olur.

Devamlı aktif olan Akrepler, diğerlerine göre daha çok kaza tehlikesi altındadırlar. Akrepler, çoğunlukla ecelleriyle değil ani ve şiddetli kazalar nedeniyle ölürler. Özellikle gizli işlerde veya polisiye meslekler de çalışan Akrepler "iş kazaları" konusunda dikkatli olmalılar.

Akrep insanlarının en hassas organı mideleridir. Sindirim sistemindeki değişik hastalıklar sadece hareketli yaşam tarzınızın bir sonucu değildir. Duygu trafiği de organlarınızı zayıflatabilir ve özellikle mide rahatsızlığınız, ülsere dönüşebilir. Sinirli bir insan olduğunuz için kızgınlık, depresyon ve stres, sağlığınıza özellikle negatif bir etki yapar. Uz gün olduğunûzda tepki vermeye, öfkenizi haykırmaya, ağlamaya çalışın. Böylece hoş olmayan fiziki "yan etkilerden" kurtulabilirsiniz. Vücudunuzun diğer zayıf noktaları cinsel organlarınız, mesane, rektum ve bağırsaklarınızdır. Akrep çocukları genelde ergenlik yaşlarına kadar boğaz hastalıklarına yakalanırlar. Tipik bir Akrep olarak hastalıklarınıza önem vermiyorsunuz. Vücudunuzun yeterince güçlü olduğunu ve doktorsuz da iyileşeceğini sanıyorsunuz. Ortada ciddi bir hastalık olduğunda, bu tutum tehlikeli olabilir. Gerçekçi olduğunuz için buna katlanırsınız, ama hastalık, ilaç tedavisi olmadan sizi yakaladıysa çok geç olmuş olabilir.

Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Koç Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» İkizler Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Başak Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Balık Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler