...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler

YazarMesaj
wampirella
Grafiker
wampirella

Rep Puanı : 22

Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler Empty
MesajKonu: Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler   Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 10:31 pm

Aslan insanı, dinamik, enerjik, azimli ve amaçlarına ulaşma konusunda ısrarlıdır. Tıpkı patlayıcı maddelerin barutu gibi, insanları harekete geçirebilme özelliğine sahiptir. İnandığı bir şeyi sonuna dek savunur, bunun için çok fazla çaba ve enerji harcar. Onu amaçlarına ulaştıracak en etkili yolu bulacaktır. Canlılığı ve sorunların üzerine gitme becerisi, beraberindekiler üzerinde motive edici ve sürükleyici bir etki bırakır. onunla başa çıkmak ya da çabalarına karşı gelmek, kolay değildir. Merhamete ihtiyacı olmadığını söylemeye gerek yoktur. Aslan insanı kural olarak güçlü bir yapıdadır, sağlıklı ve dayanıklıdır. Bu nedenle onun bitap düşebileceği ve sık sık takatinin son sınırlarına geleceği akla bile gelmez. Ama en güçlü organizma bile günün birinde yorulabilir ve aslanlar yaşamlarının ortasında, kalp rahatsızlığı gibi ciddi bir sorunla karşılaşabilirler.

Hangi hastalık olursa olsun, çabucak iyileşip kısa zamanda eski direncine kavuşur. Ancak psikosomatik hastalıklarda böyle olmaz. Ruhsal dengesi bozulduğunda ya da uzun süren depresyonlara girdiğinde, bunlar sağlık durumu üzerinde öldürücü etkiler yaratır. burada onu ciddi bir tehlike beklemektedir. Yiyip içmeye karşı düşkünlüğü kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Sporda gözü pekliği, cüretkar hareketlere düşkünlüğü, çok büyük yaralanmalara yol açabilir. Aslanlar ağrılara tahammül etmek zorunda kaldıklarında, gerçekten acınacak bir tablo sergilerler.

Çıt kırıldım, hoşgörüsüz ve karşısındakini ağlatan kişiler olabilirler. Hastayken bakımları için çok anlayışlı ve sabırlı olmak gerekir. Aslan insanları iş yaşamlarında genellikle çok başarılıdırlar; hem de yeteneklerini çok az kullanmalarına rağmen. Sistemli düşünebilme yetenekleri zayıftır. Yüzeysel düşünürler, bir konuyu çözümleyebilmek için diğer insanların yardımına ihtiyaç duyarlar.

Kendilerine hizmet ettirmeyi sevdikleri için onlarla beraber çalışmak her zaman kolay değildir.

Onların gücü, organize etmede yatar ve başarı elde etme konusunda büyük yetenekleri ve bol şansları vardır.

Aslan Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Koç Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Yengeç Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Kova Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler
» Akrep Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler