...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım]   Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 9:55 pm

Nokia Pc Suite Kullanımı Baştan Sonra Kadar Resimli Bir Şekilde Sunacagım.

Forumda Buna Benzer Bir Konuya Daha Rastladım Fakat Burada Anlatacaklarım kadar İçerikli Degildi.

Ayrıca Burada İndexleme Yöntemi İle Anlatacagım İçin Direk Yapmak İstediginiz İşlemi Ögrenmek İçin Aşagıdaki Linklere Tıklamanız Yeterlidir.

Kaynak: Nokia Pc Suite Kullanım Kılavuzu

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_start Giriş
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Nokia Pc Suite Uygulamaları
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Olması Gerekenler
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Ek Bilgiler

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_start Nokia Pc Suite'yi Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Yüklemeden Önce
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Nokia Pc Suiteyi Cd-Room'dan Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Nokia Pc Suiteyi Web'den Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Nokia Pc Sutieyi Kaldırma
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Nokia Pc Suite'de Kullanılan Dili Degiştirme

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_start Sürücüleri Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Kızılötesi Modem Sürücüsünü Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Bluetooth Modemi Yükleme

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_start Telefonunuz İle Pc'yi Baglama
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Baglantı Türü Seçme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonunuzu Kablo İle Baglama
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonunuzu Kızılötesi İle Baglama
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonunuzu Bluetooth İle Baglama
...Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltrCihazları Bluetooth Baglantısı İle Eşleştirme

Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_start Nokia Pc Suite Kullanımı
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltrNokia Pc Suite Uygulamalarını Açma
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefon İçerigini Pc'ye Yedekleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Verileri Telefon Ve Pc Arasında Senkronize Etme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonu Kullanarak İnternete Bağlanma
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonunuzla Pc'den Uygulamalar Yükleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefon İçerigini Pc'den Yönetme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Telefonunuzla Pc den Kişiler Ekleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Pc'den Metin Mesajları Gönderme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Multimedya Dosyalarını Pc'den Görüntüleme
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltr Resimleri Telefonunuzdan Pc'ye Depolama
Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Navbits_finallink_ltrCd'den Telefonunuza Müzik Aktarma
https://paylasimmekani.1forum.biz
Admin
Web Master
Admin

MesajKonu: Geri: Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım]   Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 9:55 pm

Ek Bilgiler

Nokia PC Suite hakkında daha fazla bilgi için bkz. aşağıdaki kaynaklar:

• Nokia PC Suite uygulamasının kullanılması hakkında daha ayrıntılı talimatların
bulunduğu Nokia PC Suite yardım. Açmak için Yardım > Yardım konuları öğelerini
tıklatın, pencerelerdeki Yardım düğmesini tıklatın veya Nokia PC Suite
uygulamalarında F1 tuşuna basın.
3/23

• Nokia PC Suite uygulamaları için adım adım gösterilerin bulunduğu Nokia PC Suite
6.81 için Öğretici. Açmak için Nokia PC Suite ana penceresinde Web > PC Suite
öğreticisi öğesini tıklatın. Öğreticiyi kullanabilmeniz için Internet bağlantınızın olması
gerekir.

• Nokia PC Suite sorun giderme bilgilerinin bulunduğu Nokia PC Suite FAQ Search
(Nokia PC Suite SSS Arama) öğesi. Bilgi bulmak için Nokia PC Suite'in şu adresteki
Web sayfasına gidin: www.nokia.com/pcsuite Support (Destek) > FAQ Search
(SSS Arama).

Nokia cep telefonunuzu nasıl kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi için bkz. telefonun
kullanım kılavuzu.
Not: Olası sorunları önlemenize yardımcı olabileceği için bunun gibi işaretli Notları
okuyun.

Admin
Web Master
Admin

MesajKonu: Geri: Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım]   Nokia Pc Suite Kullanımı [Örnek Uygulamalı + Resimli Anlatım] Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 9:55 pm

Yüklemeden Önce

PC'nizde Nokia PC Suite'in daha önceki bir sürümü (5.x veya 6.x) yüklüyse, yükleme

sırasında daha önceki sürüm otomatik olarak değiştirilir. Herhangi bir nedenle önceki sürümü

elle kaldırmanız gerekiyorsa, yükleme programı sizden bunu ister.

Bluetooth bağlantısını kullanmak istiyorsanız, Nokia PC Suite'i yüklemeden önce PC'nize

Bluetooth wireless technology yazılımını yükleyin. Nokia PC Suite ile kullanabileceğiniz

Bluetooth yazılımı hakkında daha fazla bilgi için bkz. bu kılavuzdaki bölüm 1.2, Olması

gerekenler.

Nokia PC Suite 6.41'den veya daha eski bir sürümden Nokia PC Suite 6.81 sürümüne

yükseltme yapıyorsanız, tekrarlayan takvim randevuları oluşmasını önlemek için

yükseltmeden önce telefonunuzu mevcut Nokia PC Suite ile senkronize edin. Nokia PC Suite

6.81 sürümünü yükleyince yeniden senkronizasyonu çalıştırın.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DVD YAPIMI Resimli Anlatım
» Nokia PC Suite'i CD-ROM'dan yükleme
» Nokia PC Suite'i Web'den yükleme
» Nokia PC Suite'i kaldırma
» NOKIA PC SUITE'İ KULLANMA