...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü

2 posters
YazarMesaj
kalpsiZ__
Üye
kalpsiZ__

Rep Puanı : 0

Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Empty
MesajKonu: Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü   Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:37 pm

Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Eeek

Yalın
2 yıl aradan sonra "Ben Bugün" isimli yeni albümüyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Önceki albümü gibi Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan albümde sözü ve müziği Yalın'a ait 12 şarkı bulunuyor. Bu kez Selim Öztürk yerine aranjör koltuğuna Alper Erinç'i oturtan YalınYalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Virgul özellikle "Bit Pazarı"Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Virgul "Ah Be Kardeşim" gibi şarkılarında fark edilen değişen sounduYalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Virgul enerji dolu ve esprili sözleriyle bu yazın konuşulacak isimlerinden olacağa benziyor. Stüdyo çalışmaları 7 ay sürenYalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Virgul Alper Erinç'in prodüktörlüğünü üstlendiği albümün fotoğraf çekimlerini Mehmet Turgut gerçekleştrdi. Çıkış şarkısı "Ah Be Kardeşim" olarak seçilen albüm müzik marketlerde ve AveaMüzik dijital müzik portalında satışa sunulmuştur...

Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Empty
MesajKonu: Geri: Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü   Yalın ''Ben Bugün'' 2009 Albümü Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 2:31 pm

Paylaşım için Teşekkürler :DD cool:
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin 2009 Albümünden
» Albümü 8 saatte 100 bin kişi indirdi...
» Sibel Can'ın Albümü çıktı. Ama Yusuf'un şarkısı yok..
» Kİ SEN - YALIN
» SONSUZ OL -YALIN