...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Canım'dan Canım'a ..

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Canım'dan Canım'a .. Empty
MesajKonu: Canım'dan Canım'a ..   Canım'dan Canım'a .. Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:20 pm

Canım'dan Canım'a ..
Canım'dan Canım'a .. Merno4
Canım'dan Canım'a .. Merno4.7796395c15

Bu kaçıncı mektup sana yazdığım... Bilmiyorum... Zaman su gibi akıp geçerken,

sana anlatmak istediklerimi hep yazdım ben. Kağıt sen kalem ben...

Kimi zaman aşkımı anlattım sana, kimi zaman yaşadıklarımı, kimi zaman acılarımı...

Ama her şeyimi seninle paylaştım mektuplarımda... Çünkü sen benim canım, sen benim

diğer yanımdın...Bir sözüne bin gözyaşı döktüğüm gecelerde, yıldızlarda seni bulurdum.

'Seni Seviyorum' larla kapanan telefonlar tek mutluluğumdu. Bilemedin...

Bilsen severdin belki, sevsen gelirdin. Hatırlar mısın hayallerimiz vardı seninle...

Sen aynı şehirde olmayı düşlerdin. Bilsen ben seninle cehenneme bile gelirdim...

İkimizde doğduğumuz şehirleri gurbet belledik. Biliyorduk halbuki sılaya varamayacağımızı.

Asla kavuşamayacağımızı...Tuhaf bir aşktı bizimkisi. Sen benden uzak, ben senden uzak yaşamaya

çalıştık imkansız sevdamızı. Doğduğum şehir gurbet oldu yinede bana. Sılam sendin sevdam.Yerim senin yanındı. Ruhum gittiğin her yerdeyken bedenim sensiz ve bensiz acıdan kıvranırdı. Dolunaylı geceler tesellimiz oldu sonra.

Aya bakarken yüzünü görürdüm. Bak şimdide dolunay var... Ama yüzün yok sevdam...

Deli bir aşktı bizimkisi. Sen Leyla olmak istedin ben Mecnun .. Hayatın kurak çölünde kaybettik aşkımızı ..
Canım'dan Canım'a .. Seyfodq5
https://paylasimmekani.1forum.biz

Canım'dan Canım'a ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖmRümE ÖmüRsün; caNımA caNsıN
» Serdar Ortaç - Canıma Minnet