...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Empty
MesajKonu: ''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende   ''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 3:23 pm

''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul
Sadece bir hasretlik yerim olsun yüreğinde…”

Her aşk küllendi… Yürek dillendi… Rüyalara daldı gönül''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul sevdalara kapattı gözlerini… Zamansızlıkların içinde sana ısmarladı yarınlarını… Sustukça yaşadı''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul kendini sana adadı yürek…

Adıma anlam katan gülüşlerimi ellerinde büyüttü umutlarım…
Şimdi gel sen de hadi''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul yüreğimi güldür…Asi ve keskin gülüşlerim olsun adımın anlamı…

Her şey geçsin bir hüzün kalsın gözlerimde… Çiçek kokulu bir aşk burnumun direğinde''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul bir de yapraklarını öptüğüm yeni doğmuş bir bebek tohumu düşlerimde…

Bir nefes bildim seni sevdaların gönlünde… Doyulmayan bir hasretsin yüreğimin dibinde…
Dedim ya; “Her aşk küllendi işte''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul yürek dillendi. Rüyalara dalan gönül''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende Virgul sevdalara kapattı gözlerini”

Şimdi ninniler söylüyor o yürek kendini avutmak için…
Daha da yaşlanıyor gece…
Ve ben yaşıyorum…
Ölüyorum yaşadıkça…
https://paylasimmekani.1forum.biz

''Sadece bir nefeslik ömrüm olsun sende
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben sende kalmışım..........
» A.Selçuk İlkan-Ziyan Ömrüm
» 'Her şey sende gizli`
» Sende Kalmış