...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Güneşi Gördüm

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Güneşi Gördüm Empty
MesajKonu: Güneşi Gördüm   Güneşi Gördüm Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 2:38 pm

Güneşi Gördüm
Güneşi Gördüm Gunesi-gordum-afis

"Beyaz Melek" ile yönetmenliğe soyunan Mahsun Kırmızıgül açıkçası kimsenin ummadığı bir başarıya imza atmıştı.

Mahsun Kırmızıgül şimdi ikinci denemesi ile karşımıza çıkıyor. Kendisinin yazdığı, yönettiği ve oynadığı "Güneşi Gördüm" adlı film yine başarılı olacağa benziyor. Filmin hikayesi ise 25 yıldır bir türlü çaresi bulunamayan hepinizin malumu mesele. Filmin çok güçlü bir oyuncu kadrosu var. Mahsun Kırmızıgül, Hande Subaşı, Demet Evgar, Şerif Sezer, Emre Kınay, Altan Erkekli, Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Kamil Sönmez, Nurseli İdiz oyunculardan bazıları.
Bu arada Hande Subaşı'nın rolu önce Tuğba Büyüküstün'e teklif edilmiş. O kabul etmeyince Hande Subaşı filmde rol almış.
"Güneşi Gördüm" 12 Mart 2008' de vizyona giriyor. Şu anda filmin fragmanı rekor kırmış durumda. "Güneşi Gördüm" ün fragmanı 3 haftada 380 bin kişi tarafından tıklanırken, Muro' nun fragmanı 3 haftada 123 bin, AROG'un fragmanı ise 11 ayda 345 bin kez tıklanmış.

Fragman İçin Tıklayınız !
https://paylasimmekani.1forum.biz
ßLack anqeL
Üye
ßLack anqeL

Rep Puanı : 0

Güneşi Gördüm Empty
MesajKonu: Geri: Güneşi Gördüm   Güneşi Gördüm Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 5:12 pm

Paylaşım için Tşkkrler ... heyo:

Güneşi Gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gidişlerin güneşi olmaz
» Bir Rüya Gördüm, Sen Yine Sustun, Ben Gittim …