...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

BaNa BAk EdePsiz KaDın !!!

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

BaNa BAk EdePsiz KaDın !!! Empty
MesajKonu: BaNa BAk EdePsiz KaDın !!!   BaNa BAk EdePsiz KaDın !!! Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:53 pm

Bana bak edepsiz kadın !!!, haddini bil. Biz mahrem erkeklere sesini bile duyurmamış annelerin
evlatlarıyız. İslâm ahlakının kadının iffet ve namusuyla bilendiğini, yine kadının edebiyle cilalandığını da bilmiyor değiliz.

Sense sokaklara çıkmış kafatasının üstünde bir bezi sallandırırıyorsun.Gözlerin boya küpüne dönmüş, dudakların bilmem kaç erkeğin arzusunda cehenneme el sallamış, giydiğin daracık elbise ile bedenin zebanilere dost olmuş. Seni görünce her "ah" çeken erkek nisbetinde ateş satın almışsın cehennemden. Öyle bir hale gelmişsinki şeytanı bile korkutur olmuş sapkınlığın.

Bir de çıkmış moda dergilerinde cirit atıyorsun "müslüman kadınları" temsil edercesine. Sen kimsin be ahmak, kuşların bile sabah aksam dilinden düşürmedigi "" (C.C) 'ı bir kere bile zikretmekten mahrum kalmış serseri kız.

O kuş kadar da mı beynin yok. Hoşuna mı gidiyor erkeklerin sana takdirane bakışları. Yada her birinin kalbinden geçen ; "Keşke karım olsaydı" zilletini hissetmek mi seni bu kadar heyecanlandıran.

Bana bak edepsiz kadın !!!. Ya bez niyetine taktığın parçayı at başından, ya da islâmı araştırarak biraz ders al Fatımat-u Zehrâdan(R.A). Kendine beyinsiz dedirtme, lakap taktırtma, edepsiz damgası vurdurtma.
Müslüman olmadan önce "İnsan" olmayı öğrenseydin belki de başındaki örtüyü çıkarır sonra pazarlığa çıkarırdın fâni bedenini. Şimdi yaptığın ucuz bir kahramânlıksa başardın. En ucuz kahramânı oldun medyanın, Tvlerin ve moda manşetlerinin.

Niyetin erkekleri çıkartmaksa baştan bir müjdem daha var sana ve senin adına. Onu da başardın çunki. Her gün senin üzerinden cehenneme yol alan binlerce erkek var artık. Onlara köprü olma vazifesini de çok iyi yerine getirdin. Yine tebrikler.

Ama bir şey var ki edepsiz kadın. Hala, hala çıkarmadın başındaki örtüyü.

Oysa şimdi bütün müslüman abilerim ve bacılarım adına yalvarıyorum. (C.C) rızası için ya edeb timsali bir kadın ol, yada çıkar başındaki örtüyü.

(C.C) rızası nedir bilmem diyorsan ey edepsiz kadın ;

Ben müslüman bir kadınım edasıyla sokakta cehenneme vuslat yürüyüşün ve yüzüne sürdüğün tonlarca boya aşkına, Çıkar şu başındaki örtüyü, yada gerçekten müslüman bir kadın ol...

Muhammed YILDIZ
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üç Kadın
» Kadın ve Aşk, Evlililik
» En Hayırlı Kadın
» Uğursuz kadın (:
» erkeklerin ruyasındaki kadın...