...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

SENI SEVIYORUM

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

SENI SEVIYORUM Empty
MesajKonu: SENI SEVIYORUM   SENI SEVIYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 3:23 pm

SENI SEVIYORUM JGTG1blnk1

SENI SEVIYORUM

Piknik yaptigin yerde gölgesinde oturdugun agaca seni seviyorum diye söyledin mi?
Uzerine oturdugun kimi zamanda bastigin çimenlere sevgini söyledin mi?
Gözlerinin dalip gittigi yesillikleri olusturan ormanlara sevgini haykirabildin mi?
Gününü aydinlatan, dünyani isitan günese sevgini fisildadin mi?
Karanlik ve issiz gecelerine azda olsa isik veren bazen içini ürpertip bazende duygusal anlar yasatan aya ve yildizlara sevgini anlattin mi?
Koklayip topladigin basina taç yaptigin veya sevdigine sundugun çiçeklere sevdigini söyledin mi?
Sakimalariyla baska dünyalara gittigin, seyretmekten bile zevk aldigin kuslara sevgini açtin mi?
Siril siril akan geçtigi yerlere hayat katan baslica içecegimiz olan suya sevdigini söyledin mi?
Maviliginde gözlerinin ruhunun dinlendigi, içinde oyunlar oynayip serinledigin denize sevgini anlattin mi?
Yasadigin her yerde senin için var olan her seye sen sevgini söyleyebildin mi?

Yoksa sen hep bekledinmi, onlar sana söylesinler diye sevgilerini? ya onlar sana söyledilerde sen anlamadiysan sözlerini, peki niye bekliyorsun hadi haykirmaya basla sevgini, söyle dinlesinler ve dinle yanki yaparcasina defalarca geri dönen sevgi sözcüklerini...

En son ne zaman seni seviyorum dedin, karsindakinden beklemeden seni seviyorum diyebildin..
Ben artik beklemiyorum sadece söylüyorum ve kulaklarima gelmese bile yüregimde hissedebiliyorum yanki yaparcasina gelen sesleri ayni benim söyledigim gibi ''seni seviyorum''

Sevginin yüceligine kutsalligina inananlar, sevgiyi arayanlar, sevilmeyi bekleyenler hadi durmayin haykirin her gördügünüz güzellige seni seviyorum diye...

GANI OZKOK
SENI SEVIYORUM JGTG1blnk6

https://paylasimmekani.1forum.biz
dadLu pяєηćєS_
Hevesli üye
dadLu pяєηćєS_

Rep Puanı : 85

SENI SEVIYORUM Empty
MesajKonu: Geri: SENI SEVIYORUM   SENI SEVIYORUM Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:30 pm

éméğiné Sağlık Ok:
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

SENI SEVIYORUM Empty
MesajKonu: Geri: SENI SEVIYORUM   SENI SEVIYORUM Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:04 pm

teşekkürler 56:
https://paylasimmekani.1forum.biz

SENI SEVIYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum
» Seni Seviyorum..
» SEVİYORUM AMA SÖYLEYEMİYORUM
» Seni Seviyorum....!
» SEVİYORUM - YALIN