...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

ÖNCEM SEN,ŞİMDİM SEN,SONRAM SEN OLMALISIN...

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

ÖNCEM SEN,ŞİMDİM SEN,SONRAM SEN OLMALISIN... Empty
MesajKonu: ÖNCEM SEN,ŞİMDİM SEN,SONRAM SEN OLMALISIN...   ÖNCEM SEN,ŞİMDİM SEN,SONRAM SEN OLMALISIN... Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 9:12 pm

Nerden başlayıp nasıl anlatsam seni ? Nasıl döksem kaleme,yüreğimdeki sevda kokan cümleleri ? Bu defa hislerimden kaçmak yerine,hislerime tutsak olmak için savaşıyorum. " yenilmek " olmayacak bu savaşta...Her daim kazanıcam,her daim sana adım adım yaklaşıcam...

Öyle bir duyguki bana yaşattığın,kağıtlara sığdırmak zor.Yalnızca gözlerimle gözlerine akıtabilirim içimdeki aşk nehrini...Sedece ve sadece avuçlarımla avuçlarına bırakabilirim yüreğimde kanat çırpan kelebekleri...

Senden önce sevmenin bu denli güçlü,bu denli ucu bucağı olmayan bir duygu olduğunu farketmemiştim.bedenimin,ruhumun her zerresine asırlık bir ömür hızıyla ilmek ilmek işleneceğini tahmin etmemiştim.Şimdi yüzyıllık bir sevdanın yükü var minicik yüreğimde...Razıyım can bildiğim sevda dağının altında ezilmeye.Razıyım senden gelecek her cefaya her üzüntüye.Bilesin ki güzel gözlü sevdiğim,sebebi sen olan her yaşanmışlık,zehir tadında da olsa en lezzetli aşk şarabının tadını bırakır ağlayan gönlüme...

Ben en olağan halimle yine seni düşünüyorum...
Ve yine seni düşündüğüm için kendimi daha çok seviyorum...

Biliyorum,bu satırları okuduğunda,gözlerime ışıkları bırakan bakışların yine mutlu mutlu bakacak cümlelerime.Kimbilir belkide hemen ardından şarkımızı dinleyip koca bir "off" çekeceksin.Ardından bir sigara yakıp," kesin o da yakmıştır " deyip gülümseyeceksin.Ve her zaman olduğu gibi aynı anda aynı şeyi yapıyor olucaz...Sonra bu durum aklımıza geldiğinde susucaz...Diyemediklerim bir bir birikip içime bir sonraki sayfanın beyazlığında kendini bulmaya çalışacak.Sen yolunu bulmaya çalışan cümlelerimi beklerken,ben seni sevmeye devam edeceğim...Ve seni sevdiğim için kendimi daha çok seveceğim...

1 sayfadaki 1 sayfası