...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Cami Tuvalatinde Tecavüz İddası

YazarMesaj
*_Turquaz_*
Aktif Üye
*_Turquaz_*

Rep Puanı : 1

Cami Tuvalatinde Tecavüz İddası Empty
MesajKonu: Cami Tuvalatinde Tecavüz İddası   Cami Tuvalatinde Tecavüz İddası Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 12:59 pm

Bursa'da 14 yaşındaki O.U'yu caminin tuvaletine götürerek zorla tecavüz ettiği iddia edilen Y. Y., tuvalet görevlisi Erdem K. tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Caminin tuvaletine giren Y. Y. (48) ve O.U. (14) uzun bir süre tuvalette kaldı. Kapının önünde bekleyen tuvalet görevlisi Erdem K. (33) tuvaletleri temizlemek için içeri girdi. Tuvalet kapılarından yalnızca birisinin kapalı olduğunu gören Erdem K., tuvaletin kapısını açtı. Tuvalette Y.Y. ve O. U.'yu ilişkiye girerken gören Erdem K., iki şahsı da dövmeye başladı. Y. Y. başına aldığı darbeyle yaralanırken O. U. ise tuvaletten kaçmak isterken Erdem K. tarafından yakalandı. İki şahsı tuvalete kilitleyen Erdem K. polisi aradı.

Olay yerine gelen polis ekipleri şahısları alarak karakola götürdü. Bir lokantada çalıştığı öğrenilen Y. Y.'nin ifadesinde yaşı küçük O. U.'nun kendisiyle gönüllü olarak ilişkiye girdiğini iddia ederken, O. U. ise "Ben hemen caminin alt sokağında oturuyorum. Kendisini de çalıştığı yerden tanıyorum. Benimle çıkıp biraz gezmek istediğini söyledi. Ardından da beni zorla tuvalete götürerek tecavüz etti" dedi.

Karakoldaki ifadesi tamamlanan Y. Y., adliyeye sevk edildi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara simidinde kanser iddasi
» Cami ile Genelev Yan Yana!
» THY Uçağının Ön Camı Havada Çatladı
» Üniversiteli Kıza Ormanda Tecavüz !
» Erzurum Mütfü Vekili Yazıcı: Ramazanda İmamsız Cami Kalmayacak