...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

İşte En Acımasız Anne

YazarMesaj
*_Turquaz_*
Aktif Üye
*_Turquaz_*

Rep Puanı : 1

İşte En Acımasız Anne Empty
MesajKonu: İşte En Acımasız Anne   İşte En Acımasız Anne Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 1:43 pm

İşte En Acımasız Anne
İşte En Acımasız Anne Iste-en-acimasiz-anne_b İşte En Acımasız Anne 4040_7760

ABD'de 33 yaşındaki bir annenin yeni doğmuş bebeğini öldürüp cesedinin parçalarını yediği ortaya çıktı. Teksas polisinden yapılan açıklamada, kadının san Antonio'daki evinde polis tarafından üstü başı kan içinde, 'çocuğumu öldürdüm, ölmek istiyorum' diye bağırırken bulunduğu belirtildi. Açıklamada, kadının, 'bazı sesler duyduğunu ve bütün bunları yapmasını birinin ya da bir şeyin kendisine emrettiğini' söylediği, bunun da cinayeti bir cinnet anında işlediğini düşündürdüğü kaydedildi.

Amerika'da 3 haftalık çocuğunu 'şeytan bana böyle emretti' diyerek defalarca bıçaklayıp öldüren, ardından beynini parçalayıp yiyen tarihin gördüğü en acımasız anne basına gösterildi.

33 yaşındaki Otty Sanchez'in ölüm cezasıyla yargılanacağı açıklandı. Bebeğin babası bile, 'o kadını öldürün' dedi. Ancak annenin, geçen sene şizofreni hastalığı teşhisiyle hastaneye kaldırıldığı ve tedavi gördüğü belirlendi.
Cinayet öncesinde erkek arkadaşıyla tartıştığı ve adamın evinden bebeği de alarak kaçtığı açıklandı. Polisten yapılan açıklamada 'olay mahalli o kadar dayanılmaz bir haldeydi ki bazı polis memurları gördükleri sonrasında psikolojik sorunlar yaşadı.

30.07.2009

İşte En Acımasız Anne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte En Acımasız Anne
» Acımasız msn nickleri
» Acımasız msn nickleri
» Kızlar hakkında acımasız gerçekler !!
» Yoksun işte…