...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum !

2 posters
YazarMesaj
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum ! Empty
MesajKonu: Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum !   Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum ! Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 12:41 pm

Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum ! 14_inbed_lg-custom

Hiç bilmediğim bir şehirden, hiç bilmediğim bir başka şehre gitmenin tedirginliğiyle aklımda sadece o..

Yollarım onunla başlıyor,
Onunla bitiyor..

İşkence gibi geçen onca aydan sonra bambaşka hissediyorum kendimi, anıların içinde, onunsa kilometrelerin yetemediği kadar uzağında.. Sanki bilmediğim bu yollarda karşıma çıkacakmış gibi bekliyorum her yeni kilometreyi, her şehri daha da umutlu geçiyorum. Sanki bu hiç bilmediğim, geçmediğim bu yollarda, daha önce hiç görmediğim bu insanoğlu değil de o yanımda oturan. Onu hissediyorum..

Kulağımdan içime akan tüm şarkılar her damarımda biraz daha onu işliyor içime..

Uykusuzluğuma inat bu gece, ona uyuyorum..

Eylül taze bitti,
Aşk kaynıyor kanımda..

Dur durağı yok hayalinin..
Bedeninin,
Ellerini,
Gözlerini,
Kokusunu teninin;
Bebekler gibi..

Bir de o eşsiz aşkını yad ediyorum; unutamadığım..

Özlüyorum bir şeyleri, neyi bilmiyorum.. Özlediğim o mu, umarsız aşkı mı, kestiremiyorum. Canım yanmıyor eskisi kadar, bu sayfada gözyaşı yok, kanım kaynıyor içimde hepsi bu..

Dışımda ilkbahar, sensiz..

Ne kadar yenilik katsam da hayatıma unutamıyorum.. Yanında uyurken bir başka tenin, onu hayal ediyorum.. Mutsuzum, gülmüyorum desem yalan olur. Ellerim boşlukta değil, tutunuyorum. Avuçlarımı ısıtıcak kimse yok sadece, ve bu kahrolası aşk damarlarımdan akmadan ısınmayacak bu eller, üşüyorum..

Yokluğunu her sabah uyandığımda, her gece uyuyana kadar, her sabah ezanında mutluluğuna dua ederken yaşıyorum. Bıkmadan seni damarlarımda taşıyorum, artık aşk-ı aşıyorum..

Aşk dediğin ya nefrettir ya hasret, hasretim oluyor, doldukça taşıyorum. Taştıkça; yazıyorum.. Bilmediğim yollar bilmediğim şehirlere varıyor, okumana değmez, kendimden kaçıyorum..
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum ! Empty
MesajKonu: Geri: Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum !   Uykusuzlığuma inat bu gece sana uyuyorum ! Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:33 pm

emeğine sağlık :)
https://paylasimmekani.1forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Banu Zorlu - Sana İnat
» GECE İKİ KİŞİLİKTİR
» Nézih-éLé inaT...
» ECELE İNAT
» Med-cezirlere inat, kal diyorum içimde...