...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Sagopa - Gölge Haramileri

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Sagopa - Gölge Haramileri Empty
MesajKonu: Sagopa - Gölge Haramileri   Sagopa - Gölge Haramileri Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:59 pm

Sagopa - Gölge Haramileri 89804982dn4

Akar sular dönmez geri tıpkı gençliğim gibiSagopa - Gölge Haramileri Virgul bebekti ceninin ergeniSagopa - Gölge Haramileri Virgul bir erdi büyümüş meyvesi.
Sakal-bıyıkla geride kaldı Yunus'un hamlık evresiSagopa - Gölge Haramileri Virgul sivilce-akne katledildi soldu yüzümün güneşi.
Ve çivisi düşmüş tablolarda bir resimdi kendisiSagopa - Gölge Haramileri Virgul kükreyen şu gökyüzünde kuşun kilitli kafesi.
Tersi döndü güvenin ansızın belirdi dostun hilesiSagopa - Gölge Haramileri Virgul fincan kahve içtim kursağımda kaldı telvesi.
Kırıştır yalan kahpesiSagopa - Gölge Haramileri Virgul baştan akıl alır ya cilvesi.
Yıkar geçer bir dostun düşmancasına hamlesi.
İki boy aşmış ihanetin ki kat'i yok bahanesiSagopa - Gölge Haramileri Virgul hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.
Ve hepsi aynı yolda yolcu onca bedenin kellesiSagopa - Gölge Haramileri Virgul meydan önüne dizilecek ve alınacak ifadesi.
Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? kalbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisliğin.

Sagopa - Gölge Haramileri 36019186fr0

Altın harflerle yaz mahlasımı. halvetim kasvetSagopa - Gölge Haramileri Virgul kem gözlere şiş!...
Cadü ya herru!...ya merru!...kafkefSagopa - Gölge Haramileri Virgul gölge harâmilerine bir selam çak!...
Abile ğatladıSagopa - Gölge Haramileri Virgul demlenir simamSagopa - Gölge Haramileri Virgul nüşinrevan'dan handan ummam ben.
Ahu-yi felek mumSagopa - Gölge Haramileri Virgul ben şamdan. düşmez kalkmaz bir Allah'tır uyan!...

Sagopa - Gölge Haramileri 42335360ze8

Sago sus!...husus derin çukurda içince sinSagopa - Gölge Haramileri Virgul pusu kuran huşû içinde gözlerinde kin belirgin.
Vay senin şu kindar halin. hin planların var hin. cenin büyüdü savaşa girdi silahlarımı bana verin.
Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? onlar güldüSagopa - Gölge Haramileri Virgul sen somurttun. kalbinde kaç gül kuruttun?
Hatıralarından yüzde kaçını unuttun? senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.
Rapten olma gökyüzünün güneşi sago bu benim yüzüm. gölgeme sığınır manâ özümSagopa - Gölge Haramileri Virgul hicran çölüne düştüm.
Yüz pınar yaş akıtsın gözüm. kendi başıma öğrendimSagopa - Gölge Haramileri Virgul kendim büyüdüm. dudaklarımla gömdüm.
Sanma şahım herkesi sen sadıkâne yâr olur. herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur.
Sadıkâne belki ol âlemde serdâr olurSagopa - Gölge Haramileri Virgul yâr olur ağyâr olur serdâr olur didâr olur.

Tüm Gölge Haramileri'ne..
Selam olsun..
https://paylasimmekani.1forum.biz

Sagopa - Gölge Haramileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gölge et, ama ne olur gölge olma!
» Gölge Et, Ama Ne Olur Gölge Olma!
» Gölge 'Şiir'...
» Sagopa Kajmer - Vesselam
» Sagopa Kajmer Fan Clup