...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kapak NickLer

2 posters
YazarMesaj
dadLu pяєηćєS_
Hevesli üye
dadLu pяєηćєS_

Rep Puanı : 85

Kapak NickLer Empty
MesajKonu: Kapak NickLer   Kapak NickLer Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 2:15 pm

Kapak NickLer
Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM ona Buna DeğiL Ben Sâdece
DALGAMA Bakarım....!

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..

sévgım sınırsız anlayabıléné, dosluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa, kaLana qit deMék TerßiyésizLeReKapak NickLer 2önMeyene DöN demeK AciZLeRe! HakedéNe YoL VeRMek Bize YaKı$ıR....

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

KaYßeTTiN ßeNDeKi SeNi GeÇMiŞ oLSuN HaDi ŞiMDi GiT uĞuRLaR oLSuN.....!!!

Kapak NickLer 2
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

Kapak NickLer Empty
MesajKonu: Geri: Kapak NickLer   Kapak NickLer Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:12 pm

paylaşım için teşekkürler alkış:

Kapak NickLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kapak nickler
» Kapak NickLeR
» Kapak Nickler
» kapak sözler nickler burada
» Kapak msn nickleri , nickler, msn sözleri