...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

'İşadamı Cipte Tecavüze Kalkıştı'

YazarMesaj
goldenboy
Web Master
goldenboy

Rep Puanı : 22

'İşadamı Cipte Tecavüze Kalkıştı' Empty
MesajKonu: 'İşadamı Cipte Tecavüze Kalkıştı'   'İşadamı Cipte Tecavüze Kalkıştı' Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 7:07 pm

Eskişehir'de ormanlık bölgenin yakınındaki yolda geceyarısı ağlarken polislerin buldukları 21 yaşındaki S.S., işadamı 39 yaşındaki T.U.'nun kendisine cipte tecavüz etmek istediğini öne sürdü. Gözaltına alınan T.U., S.S ile ilişkiye girmek için 150 TL'ye anlaştığını söyledi.
Geceyarısı devriye gezen polisler, yolda tek başına ağlayarak yürüyen S.S. adlı kadınla karşılaştı. S.S. polislere, Atatürk Bulvarı'nda evine gitmek için otostop yaptığını, yanında duran cipe bindiğini anlatırken, “Cipi kullanan sürücü beni evime götüreceği yerde ormanlık alana getirdi. Burada beni dövdü ve tecavüz etmek istedi. Karşı koyunca da beni bıraktı” dedi.

Polisler, kadını buldukları yerin yakınında Gençlik Bulvarı'ndan geçen T.U. yönetimindeki cipi durdurdu. Kapı ve pencere yapım işi ile uğraşan T.U. gözaltına alınırken suçlamaları kabul etmedi. T.U. ifadesinde S.S. adlı kadınla ilişkiye girmek için 150 TL'ye anlaştıklarını öne sürerken şunları söyledi:

“Bir bayan aracılığı ile tanıştığım S.S. beni Atatürk Bulvarı'nda bekleyeceğini söyledi. Belirtilen yere gittim. Kendi isteği ile aracıma bindi. Gençlik Bulvarı'nda dolaşırken tuvalet ihtiyacımı gidermek için aracı ormanlık alanın yanında durdurdum. Çişimi yaptığım sırada S.S. araçtan inip ormanlık alana doğru koşmaya başladı. Neden kaçtığını anlamadım. Onu ararken polisler geldi. Ben onu dövmedim, tecavüze de kalkışmadım.”

Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen T.U. ile S.S., ifadeleri alındıktan sonra cumhuriyet savcılığının talimatıyla serbest bırakıldı.

1 sayfadaki 1 sayfası