...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın

3 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın Empty
MesajKonu: Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın   Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 3:50 pm

Msn Çok Basit kullanımı olan Harika Bir programdır fakat oyunu kuralına gore oynamak gerekiyor Mesela Genelde Aldıgımız sorunlar Şöyle Bir Arkadasımız Gecen gun Msn 9.0 Yuklemiş Ardından Begenmemiş Silmiş Msn 8.1 e Cevirmek istiyor her 8.1 yuklemek istediginde Msn hatası olarak daha yeni bir versiyon oldugu için yukleyemiyorum diyor Bunun İçin Yapmanız gereken ya.. Tamamen Msn in parcalarını pc nizden silmeniz yada silemiyorsanız Pc nizi Başlat programlar donatılar sistem araçları sistem geri yukleme ile bilgisayarınızın tarihini birkaç gun yada bir gun geri almak sonra yeniden yuklemeyi denemektir

Bir diger sık gelen sorunlardan bir tanesi ise Msn 9.0 ı yukleyememek Msn 9.0 yuklemek için üzerine basa basa defalarca kez yazdım windowsunuz en guncel hali ile yuklenmiş olması gerekiyor zaten bunun için msn 9.0 ın dosya boyutu çok buyuk geliyor bazı arkadaslar işte bu çok uzun veya site çok yavaş diye yakınıyorlar bu bilmeyen arkadaslar için söyleyecek kelime bulamıyorum Sitemiz Direk Microsoft un sitesinden çekim yapıyor Arkadaslar site yavaş Deil Dosya Boyutu Çok buyuk oldugu için Uzun Suruyor Diyeceksiniz ki neden Dosya boyutu Buyuk Windowsunuzu update ettirmek yerine Microsoft size bir kolaylık tanıyarak update ini de birlikte gonderiyor bu daha sonraları inşalla deişir bizimde beklentimiz o yonde ..

Sık Gelen sorunlardan bir tanesi ise msn 8.5 i yukleyemiyorum
Msn 8.5 i yuklemek için once Msn 8.1 kurulu olması Gerekiyor Çunku Msn 8.5 sadece bir Update dir .Yani (Msn 8.5 Sadece Msn 8.1 in Bir parcasıdır) Bunu Bilmeyen Ve yapamayan Arkadaslar Yazdıkları Yorumlarda Veryansın Ediyorlar :)

Msnleri surumlerine gore yukleyiniz Zaten Sitemizde Hepsini Uygun Bir şekilde koymuşuz Kafanız karışmasın diye dizilimi yapmışız Msn Live 9.0 yuklemeye çalışıp yukleyememek sonra yarım yapalak silmek sonra msn Live 8.5 i kurmakla bu olay halolmuyor msn i bilgisayarından Tamamen silmeden asla yeni surumu kuramassın çunku surekli yüklemeye calıştıgınız surum bilgisayarınızda var olna dosyadan daha eski uyarısını alırsınız Silerken Adabına uygun bir şekilde Msn i kaldırıp Kurun Kucuk sorunlar yuzunden kafayı sıyırmaya gerek Yok :))

alıntıdır
https://paylasimmekani.1forum.biz
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

MesajKonu: Geri: Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın   Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:54 pm

Teşekkürler :DD
meltem63
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
meltem63

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın   Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 12:27 am

Paylaşım için teşekkürler Ok:törpü::

Msn Yükleyemiyorum Diyenler Baksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6230i telefonum var ve buradaki programları yükleyemiyorum
» Msn live 9.0 Kaldıramıyorum Diyenler Buraya
» 50 yıl sonraki halimiz merak eden baksın
» ::::::msn kullanan baksın yoksa çok pişman olacak:::::
» msn titreşiminden sıkıldım titreşim şarkı olsun diyenler:)